Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...
 Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...
 Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl
 

Digi Online.

* * * * * 4 votes
  • Please log in to reply
5372 replies to this topic

#1729
mihu30

mihu30

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,001
  • Înscris: 09.07.2009

View PostSERGIUTANDARICA, on 16 iunie 2015 - 21:48, said:

Noua interfață e ok, dar nici eu nu mai văd DigiFilm, cică n-am abonament la el. Dacă nu se va rezolva, voi fi nevoit să revin la vechea versiune. Văd că lucrurile se manifestă diferit la diverși abonați. Cumva funcționează doar la cei care plătesc pentru DigiFilm (acel 1 leu sau cât era)? Iar cei care îl văd promoțional pe cablu ca și mine nu beneficiază și în DigiOnline?
@iisilviu , @cristinel07 , @uraganel puteți confirma sau infirma?
@mihu30 la tine și-a revenit așa, de la sine?
Curios, după update vreo jumătate de oră nu mergea, că cică nu aveam abon la el, după care din senin la o nouă verificare a mers...nu știu care a fost problemă inițială.

#1730
cristi0304

cristi0304

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,059
  • Înscris: 31.05.2010
Realizat update, DF functional, android 5.0.2, Digi Film mentionat la servicii in Digicare.Posted Image

Edited by cristi0304, 17 June 2015 - 10:49.


#1731
wolfynwo

wolfynwo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,666
  • Înscris: 31.10.2013
Pentru cei are au abonament digital si nu au digifilm, pot sa sune la comercial sa ceara activarea optiunii digifilm care este gratis. Nu se prelungeste perioada contractuala!

#1732
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,423
  • Înscris: 04.08.2010
Mie îmi funcţionează Digi Film şi după update, dar nu mă lasă să-i fac screenshot, echipa tehnică a blocat această posibilitate. Posted Image Digi Film nu este menţionat la servicii în Digicare, dar funcţionează atât pe TV Digital, cât şi în Digi Online.

Edited by Cipry7, 17 June 2015 - 12:59.


#1733
dariusann

dariusann

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 568
  • Înscris: 30.11.2011
si eu am pachetul digital cu hbo pack, am facut update la digionline si nu imi merge digifilm pe telefon! inainte imi mergea!

#1734
SERGIUTANDARICA

SERGIUTANDARICA

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,046
  • Înscris: 19.09.2004
Asta cu DigiFilm e o problemă importantă și pentru mine.
Dar trebuie să recunosc că există și o parte foarte bună a noii aplicații: funcționează în orice rețea de internet!!

#1735
wolfynwo

wolfynwo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,666
  • Înscris: 31.10.2013
Tu din ce retele ai incercat?
Mie din Orange nu imi merge, doar VF care mergea din prima zi.

Edited by wolfynwo, 17 June 2015 - 21:41.


#1736
SERGIUTANDARICA

SERGIUTANDARICA

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,046
  • Înscris: 19.09.2004
Am testat cu mai multe device-uri (toate cu Android) pe Wi-Fi de la UPC și Telekom, nu am Orange. Din păcate nu e valabil și pe PC.

#1737
creativestar

creativestar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,386
  • Înscris: 24.10.2009
La mine merge cu conexiune de date de la Orange.

#1738
wolfynwo

wolfynwo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,666
  • Înscris: 31.10.2013
M-am conectat si eu la vecinu` pe UPC si intradevar merge dar fara digifilm. Maine o sa incerc si pe pc.

#1739
badmania98

badmania98

    Nenea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,668
  • Înscris: 28.11.2001
1.Poate s-a discutat, poate nu: traficul cu DigiOnline se consumă din cei 5GB? Că la mine i-a consumat repede și după aceea aveam internet degeaba.
2. Nici la mine nu mai merge DigiFilm, după update.

Edited by badmania98, 18 June 2015 - 17:38.


#1740
badmania98

badmania98

    Nenea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,668
  • Înscris: 28.11.2001
2. Si-a revenit.

#1741
SERGIUTANDARICA

SERGIUTANDARICA

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,046
  • Înscris: 19.09.2004
A apărut o nouă versiune. După acest update funcționează și DigiFilm, deci problema a fost remediată. Se păstrează noua implementare de a funcționa în orice rețea de internet. Mai e foarte puțin până la nota 10 și asta fiindcă (numai) în altă rețea DigiFilm se vede la o calitate deplorabilă. Restul canalelor se văd ca în rețeaua proprie, adică suficient de bine. Mai așteptăm adăugarea unor canale tv și activarea butonului HD pentru dispozitivele capabile. Pentru că se lucrează și se văd progresele, BRAVO DigiOnline!

#1742
dondhanny

dondhanny

    Master of WebTV

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,462
  • Înscris: 09.03.2007
Asta cu posibilitatea vizionării din orice rețea voiam să o scriu și eu aici, dar văd că a fost altcineva mai rapid decât mine. Testat pe wi-fi telekom.

#1743
geanny06

geanny06

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 959
  • Înscris: 08.01.2009
Care e versiunea anterioara, cea in care functioneaza Digifilm? La mine tot nu functioneaza, dupa ultimul update...

#1744
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,139
  • Înscris: 26.07.2009
Eu nu inteleg un lucru, ma conectez de exemplu prin intermediul Google Chrome pe www.digi-online.ro de pe PC. Dau "logout" si cand vreau sa ma conectez iar imi spune "too many devices". Adica am voie doar o data sa ma conectez? Trebuie sa fac asta mereu, sa intru in Digicare sa sterg un dispozitiv si sa ma conectez iar?

#1745
dondhanny

dondhanny

    Master of WebTV

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,462
  • Înscris: 09.03.2007
De ce nu rămâi logat?

#1746
mhanor

mhanor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,019
  • Înscris: 12.01.2004
De ce ai nevoie sa dai logout?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate