Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...

Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani
 Robotul martian european, revigor...

Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...

trebuie sa depun declaratie unica...
 Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 

Discuţii, dezbateri, off-topic şi păreri despre Orange TV.

- - - - -
  • Please log in to reply
1236 replies to this topic

#1171
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
O sa mai lucrez si eu, daca vrei, poti modifica pistele audio si subtitrarile, pentru ca nu stiu cum sunt la Orange.

Iar daca iti mai aduci aminte, sa imi spui pe ce pozitie a fost Style, TVR News, si CBS Reality.

Pentru ca jos de tot ai posturile care au fost in grila Orange DTH.

Edited by queron, 06 July 2016 - 19:02.


#1172
vio73

vio73

    Guru member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,843
  • Înscris: 13.07.2010
Habar nu am. Eu am liste favorite și chiar nu mai ştiu.

#1173
XeNonX89

XeNonX89

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,075
  • Înscris: 20.07.2015
Baieti,vesti bune.
Chiar daca ieri am primit mesaj ca maine ar fi instalarea,intamplarea a facut sa ma stiu cu baiatul care instaleaza antene:)).El munceste in armata si al doilea job este la instalat antene.Am vorbit cu el si a venit pe la ora 11.
Acum sa va descriu totul la prima vedere.Daca o sa creada careva ca fac publicitatea la Orange...tin sa il anunt ca sunt abonat la toate firmele:)) Telekom,UPC,Digi TV.
Tin sa anunt confirmarea spuselor lui Vio despre orange,Fratilor chiar merita sa te abonezi la ei.Imaginez cum rar vezi,.Nu imi venea sa cred cum se vede PV TV(sunt disperat dupa canalul asta) si ...sa fim directi toate canalele HD:Claritate..sunet tot ce trebuie unui canal hd.BRAVO ORANGE
Canalele SD ,se vad ca la UPC ,multe din ele chiar mai bine(TLC ,canalul fav a lu' nevasta-mea se vede lacrima pe langa UPC)

Intr-adevar,receiverul parca este o cutia d'aia in care se pun legumele la frigider.E mare,merge greut,se incalzeste cam repede dar..cui pasa? pe mine ma intereseaza IMAGINEA care te lasa cu gura cascata.
Pentru colegii care inca sunt fani televiziune si inca nu sunt abonati orange TV ,sa se aboneze ca merita din plin.sunt foarte incantat:)

#1174
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
TLC se vede bine rau pe Orange?

Pe UPC se vede praf, eu credeam ca asa vine de la firma... se pare ca UPC isi bate joc de el.

#1175
XeNonX89

XeNonX89

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,075
  • Înscris: 20.07.2015
TLC ,din ce vad eu unele emisiuni se vad lacrima..unele ca la upc.Probabil cum e si filmat..nu ma pricep ce explicatii sa dau dar o treaba e clara,e peste UPC.

queron ,observ ca esti fan TV,cred ca mai rau ca mine:)).Fumeaza si tu 3 pachete de tigari mai putin si aboneaza-te frate si la orange,ca merita

#1176
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,857
  • Înscris: 07.07.2009
Poate la UPC e preluat de altundeva. Oricum se vede bine și acolo. Sunt însă anumite emisiuni care se văd foarte prost.

Edited by Kalman2007, 07 July 2016 - 13:39.


#1177
XeNonX89

XeNonX89

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,075
  • Înscris: 20.07.2015
The Musseum Chanel si docu box nu au subtitrari?!?!?!

#1178
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,857
  • Înscris: 07.07.2009
Docu Box ar trebui să aibă. The Museum Channel nu are 100%.

#1179
XeNonX89

XeNonX89

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,075
  • Înscris: 20.07.2015
Mda, aici un mare minus pentru Orange. Stiu eu engleza, dar sigur vor fi termeni din istorie pe care nu ii voi sti, asta este...vedem noi...

Edited by megafanro, 07 July 2016 - 19:27.


#1180
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Nu e niciun minus pentru Orange... Problema consta in faptul ca sunt singurii care transmit acest post, asa ca nimeni nu il dubleaza. Daca va aparea la UPC/Telekom, sigur va avea subtitrare :).

#1181
XeNonX89

XeNonX89

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,075
  • Înscris: 20.07.2015
intr-adevar docu box are subtitrare .Dar am avut dupa vreo 5 minute prima data cand m'am uitat la el(probabil isi face receiverul updateuri..habar nu am).va spun foarte sincer,sunt foarte incantat de alegerea facuta.Tot ce a spus vio si crislacor s-a dovedit a fi adevarat.

Edited by megafanro, 07 July 2016 - 19:28.


#1182
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,857
  • Înscris: 07.07.2009
Fiecare ar merita subtitrare: Fuel TV, Museum Channel dar mai ales Outdoor Channel care mi se pare chiar foarte bun.

#1183
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Fuel TV cu Outdoor Channel o sa le vezi la UPC pana la sfarsitul anului.. sunt sigur. Din pacate in pachetul Extra Fotbal.

#1184
vio73

vio73

    Guru member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,843
  • Înscris: 13.07.2010
Docubox are subtitrare.

#1185
XeNonX89

XeNonX89

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,075
  • Înscris: 20.07.2015
vio,mi-a incaput la fix:D.are si 1 cm pentru aerisire

Attached Files



#1186
vio73

vio73

    Guru member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,843
  • Înscris: 13.07.2010
Ce să-ți zic? Să-l stăpânești sănătos şi să te bucuri de el! E oricum cel mai bun serviciu. Eram la o plimbare prin parc. Mă bucur că îți place! Eu ştiu ce spun şi le recomand tuturor!

Eu nu am sau am avut UPC  (decât Focussat), dar Orange le dă  clasă la calitate la toți. Receptorul e cam problematic, dar îl iei mai ușor (bătrâneşte).

E, cam aşa e şi cu restul de la Orange. Îmi spun toți că sunt scumpi, bla, bla. Păi un serviciu de calitate e mai scump.

Cred că ești grămadă pe el. Eu sunt la bloc în oraş şi aici am Orange doar online.

#1187
XeNonX89

XeNonX89

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,075
  • Înscris: 20.07.2015
Recunosc,ma uit la canalele pe care nu le-am avut.fight box în principal

Mulțumesc ptr urări vio.iti urez la fel

#1188
vio73

vio73

    Guru member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,843
  • Înscris: 13.07.2010
O să vezi pe parcurs că face toți banii!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate