Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb

Father's Day
 Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale
 Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?
 Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun
 

Pa siemens !

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
woulfy

woulfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,562
  • Înscris: 11.12.2003
sunt deacrod cu tine exxocet ca la calitate "device-urile" all in one nu au aceeasi calitate ca cele stand alone, insa sa nu uitam si pretul! Spre exemplu S-E k750i care are toate cele 4 componente, costa undeva pe la 320 E in magazin la tiber, pe cand daca e sa iei fiecare device stand alone de o calitate mai buna, te-ar duce la cel putin dublul sumei!
In plus sa nu uitam ca fiecare mai facem compromisuri si pentru utilitate. Decat sa ai buzunarele doldora de produse mai bine ai unul singur. Camera la telefon mi se pare f potrivita pt situatiile neprevazute, de la o petrecere de ex, sau cand vezi ceva neobisnuit, mi se pare aiurea rau sa cari tot timpul o camera dupa tine doar ca "poate se iveste sa fotografiez ceva misto azi".
MP3-urile te binedispun chiar daca nu sunt dolby-digital cred.
Iar radioul personal l-as gasi potrivit cand sunt prin oras si joaca echipa favorita. :)
Oricum fiecare cu opinia lui, dar sti cum e companiile trebuie sa ia in calcul opinia majoritatii pt a-si maximiza profitul.

#20
eXXocet

eXXocet

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 16.04.2004
Traseul meu Siemens a fost C25 - S25 (telefon revolutionar) - S65.
Batranul S25 (mic, color-4culori, joc 3D in 1999 etc) este inca singurul tel care are semnal in camera de supraveghere de la Centrala Nuclearoelectrica Cernavoda, incapere captusita cu plumb si beton de o grosime apreciabila. :w00t:
Oricum Siemens incepea sa se alinieze noilor standarde: S65 meu mi se pare usor mai slab calitativ, mai ...nesigur decat S25. Are tone de dotari in plus, fizic e OK, dar ceva nedefinit lipseste, nu-mi mai inspira senzatia de incredere pe care o aveam in vechiul aparat. E drept ca il compar cu un model revolutionar la vremea lui, care daca avea WAP 1.1 in loc de 1.0 (prin SMS) cred ca ar fi fost tel perfect.   :photo:
Cu siguranta voi prospecta cum se prezinta (ca fiabilitate) noile Siemens fabricate de BenQ (eu stiam ca Siemens a vandut brand-ul GSM, inclusiv denumirea, asa ca nu vad de ce BenQ ar crea un alt brand sinu s-ar folosi de renumitul Siemens, doar pt asta a cumparat,nu?) si poate prin 2007 voi indrazni sa iau un calcul un produs al lor. Evident, daca ma vor multumi in multe aspecte.  :nonobad: Altfel, probabil ma voi indrepta spre linia 2, numita Motorola.

Edited by eXXocet, 07 December 2005 - 23:23.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate