Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...
 De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...
 Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu
 Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling

Sanse refinantare
 

Cursuri pentru copii in zona Piata Victorie - Ion Mihalache

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
1978dogaru

1978dogaru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 24.05.2013
am unul dintre copii la scoala 11 - Monetariei si celalalt la o gradi din zona. De curand am cam ramas fara ajutor si nu mai pot  ajunge sa ii iau cand termina cursurile. Mi-ar conveni sa gasesc un centru unde sa mearga cateva ore dupa scoala ca sa termin si eu programul. Exista ceva in zona Piata Victoriei sau Ion Mihalache  cu cursuri pentru copii sau un after school la un tarif rezonabil? ar fi de preferat si mearga in acelasi loc ambii copii, sa ii ia si de gradi si de scoala.
Cunoaste cineva o persoana disponibila sa imi ia copiii si sa ii duca acasa? cu toate ca as prefera sa se si ocupe un adult de ei, sa se joace eventual sa faca teme... Cred ca e mai bine cu niste cursuri la un centru( sa fie supravegheati) eventual de germana pentru cel mare si de ce nu si pentru cel mic.

Edited by 1978dogaru, 24 May 2013 - 05:21.


#2
mariusbuciumeni

mariusbuciumeni

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.09.2013
vezi ca e un centru al unei tipe care a lucrat in Singapore pe str. Porumbaru langa Marfin Bank care face cursuri si pentru copii si in regim de after school. Stiu ca are teatru, engleza pentru copii, matematica.... Am vazut ca a aparut si pe la tv cu niste  evenimente pentru copii. centrul parca e fluentis.ro

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate