Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nici hackerii nu mai sunt ce-au f...

Arici in curte

Telefoane achizitionate de pe OLX

Incalzire pardoseala slim (renova...
 Probleme echitatie amatori

Scurgere chiuveta -> teava co...

Trigger Warning (2024)

Pareri cartiere/zone in care ati ...
 Care este culoarea normala de soia?

Comertul cu arcuri si arbalete

Masini pe benzina usor pretabile ...

Am primit facturi dupa ce am renu...
 Camere video, supraveghere curte....

Epilator care nu smulge puful

Realizare comanda pompa submersib...

Covorase scari/trepte
 

Huidu a revenit la radio in dimineata asta

- - - - -
  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#55
curentelectric

curentelectric

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,239
  • Înscris: 31.05.2007

View Postandreic, on 15 mai 2013 - 19:37, said:

Inseamna ca nu e de cuvant sau ca vorba ta, a vorbit din impulsul momentului, din soc.
Imi pare rau, dar eu nu pot sa fiu de acord cu asta, oricat m-as stradui. Este intrucatva asemanator cu circumstantele atenuante acordate betivului. Lasa-l, domne, ca-i beat. Ei, uite ca eu n-am baut, cum facem diferenta ? Sper ca intelegi ce vreau sa spun ...



View Postandreic, on 15 mai 2013 - 19:37, said:

Despre aceaa unui condamnat cu suspendare care regreta faptele. Evident ca nu o sa judecam pe fiecare dupa ce spune, daca nu e de cuvant treaba lui, nu este obligatoriu sa-i urmarim emisiunile Posted Image
Ei, na, de parca asta e singura metoda de a se reabilita ... Daca nu-ti este straina morala crestina, du-te, frate, si hraneste niste copii abandonati ! Si fa asta fara prea mare pompa ! Fa-i pe altii sa te vorbeasca de bine. Ai promis, sunt atatea cai de a te tine de promisiune ...

#56
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,863
  • Înscris: 07.02.2003

View Postcristi.r, on 15 mai 2013 - 21:13, said:

Daca nu-ti este straina morala crestina, du-te, frate, si hraneste niste copii abandonati ! Si fa asta fara prea mare pompa ! Fa-i pe altii sa te vorbeasca de bine. Ai promis, sunt atatea cai de a te tine de promisiune ...
E jobul lui dar hai sa nu amestecam religia aici...

View Postpufonel, on 15 mai 2013 - 20:33, said:

Huidu chiar imi placea inainte de accident (ma refer la cel de la ski din Austria). Acum vorbeste ca unul care a dat pe gat vreun litru de tarie. Nu mai poate sa scoata propozitii mai lungi de 4-5 cuvinte, nu mai pronunta corect, nu mai are coerenta.
Lovitura l-a cam dilit la cap asta era clar.

View Postcristi.r, on 15 mai 2013 - 21:13, said:

Imi pare rau, dar eu nu pot sa fiu de acord cu asta, oricat m-as stradui. Este intrucatva asemanator cu circumstantele atenuante acordate betivului.
Este o chestie pe care-l face orice om normal sub presiune sau la nervi. Cati nu se cearta la un moment dat in familie si ameninta cu de toate... dupa care le trece si revin la ratiune.

#57
usd

usd

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,662
  • Înscris: 30.05.2012
Au reinceput glumele bune. Umorul inteligent e iarasi la el acasa.

http://www.libertate...ata-447210.html

"Revenit de câteva zile în radio, Şerban Huidu NU SE DEZMINTE! Vezi despre ce MARE ARTISTĂ a spus: "E o BALENĂ EŞUATĂ""

Dupa ce omori trei oameni te intorci la microfon sa jignesti in halul asta pe altii? Ce om poate face asa ceva? Ma scuzati, dar asta e umor? Spunea cineva mai sus ca e traumatizat si ca pedeapsa e in sinea lui... nu mi se pare! Sa aiba cineva curaj sa-l opreasca!

Edited by usd, 15 May 2013 - 23:11.


#58
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,863
  • Înscris: 07.02.2003
Frumos, balenuta... Posted Image Trebuia sa te uiti la cronica la tv sa vezi misto' adevarat cu Vadim in emisiunea aia varza de la antene... era de coma Posted Image

#59
usd

usd

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,662
  • Înscris: 30.05.2012
Sper din suflet ca esti ironic... nu poate fi asta nivelul...

#60
DIVX2006

DIVX2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,598
  • Înscris: 15.07.2007

View Postusd, on 15 mai 2013 - 23:10, said:

Au reinceput glumele bune. Umorul inteligent e iarasi la el acasa.

http://www.libertate...ata-447210.html

"Revenit de câteva zile în radio, Şerban Huidu NU SE DEZMINTE! Vezi despre ce MARE ARTISTĂ a spus: "E o BALENĂ EŞUATĂ""

Dupa ce omori trei oameni te intorci la microfon sa jignesti in halul asta pe altii? Ce om poate face asa ceva? Ma scuzati, dar asta e umor? Spunea cineva mai sus ca e traumatizat si ca pedeapsa e in sinea lui... nu mi se pare! Sa aiba cineva curaj sa-l opreasca!
Pai sa urce la volan si s-o dea gata si p'asta....

View Postandreic, on 15 mai 2013 - 19:37, said:

As face probabil acelasi lucru in primele momente, dorind streangul de gatul lui Huidu. Cand imi revine judecata imi dau seama ca oricum nu as putea face nimic care sa-mi inlocuiasca pierderea.
Macar pentru a evita ulterioare pierderi, Politia Romana l-a "banat" pe animalul asta ca sofer ?

#61
mymothman69

mymothman69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,035
  • Înscris: 16.01.2006

View Postecho3, on 15 mai 2013 - 17:19, said:

Cea mai buna pedeapsa e mustrarea constiintei, tu crezi ca ala nu are remuscari sau chestii de genul asta, toata viata lui e facuta praf, chiar daca tie-ti creeaza o iluzie si il urasti prosteste. In viata tine capul sus si fii tu om, nu critica pe altii sa te dai tu mare moralist ca ce ai fi facut sau dres in locul lui.


Remuscari? Buhuhuaaaa......
Cred ca-l doare fix in locul unde nu-i intra soarele niciodata. Posted Image

View Postbietu, on 15 mai 2013 - 21:13, said:

si ce sa faca bai nene, sa stea izolat toata viata???

Aaa, pai nu. Sa revina in glorie, pe post de vedeta, de div si de model pentru tanara generatie.  Asa procedeaza orice bazat: ba, am bani si valoare, io merg cu ce viteza vreau, calc oricate linii continue vrea muschii mei, conduc in continuare chiar daca am creierii facuti zob dupa ce am dat cu capu-n brad, va spulber cu gipanu si dupa ceva vreme apar iar la teveu in emisiunea mea rasuflata sa fac misto ordinar.

Imi vine sa rad cand imi aduc aminte ce a facut dupa accident: statea pe margine si se vaita: "Masina mea, masina mea....".  Probabil din cauza alora pe care-i omorase.Posted Image
Asa ca trebuie sa-l intelegem: trebuie sa revina ca sa-si ia alta masina, si mai bengoasa. Una si mai mare, data viitoare sa i se indoaie doar putin bara dupa ce face zob vreun fraer cu Logan.

#62
tom_1133

tom_1133

    utilizator Linux Mint

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,716
  • Înscris: 10.02.2011

View Postecho3, on 15 mai 2013 - 17:19, said:

Cea mai buna pedeapsa e mustrarea constiintei, tu crezi ca ala nu are remuscari sau chestii de genul asta, toata viata lui e facuta praf, chiar daca tie-ti creeaza o iluzie si il urasti prosteste. In viata tine capul sus si fii tu om, nu critica pe altii sa te dai tu mare moralist ca ce ai fi facut sau dres in locul lui.
Ai dreptate.


View Postmiki07, on 15 mai 2013 - 17:14, said:

Mai oameni buni, ii dau dreptate lui cristi.r. Sa stea la "butoane". Nu ma deranjeaza. Dar sa apara in fata si sa isi permita sa faca misto. Si face misto in continuu la Cronica, din postura de scenarist. Pun pariu ca daca tu te iei de el si il faci criminal, te da in judecata civila.
Si eu tot de aceeasi parere sunt ! sa lucreze din spate, sa fie omul din umbraPosted Image
Insa lui Huidu îi este greu sa stea la butoane caci îi place sa fie în centrul atentiei !
De ce a optat Huidu sa faca matinalul cu echipa la radio si sa nu apara la TV ? probabil a gandit:
"am promis ca numai apar pe sticla, ei-  la radio nu este sticla si nu pot fi vazut-  deci pot face macar matinalul la radio."

Si motivul, o fi ca îi place sa fie în centrul atentiei, ori are nevoie de mai multi bani sa-si întretina familia.

#63
Gonthar

Gonthar

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,581
  • Înscris: 15.10.2006
Fratilor, hai sa ne strangem cu totii, ne punem cagulele pe cap, mergem la el si ii tragem o mama de bataie sa se invete minte!

#64
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,863
  • Înscris: 07.02.2003

View PostDIVX2006, on 16 mai 2013 - 05:04, said:

Macar pentru a evita ulterioare pierderi, Politia Romana l-a "banat" pe animalul asta ca sofer ?
Sper ca da.

View PostGonthar, on 16 mai 2013 - 08:47, said:

Fratilor, hai sa ne strangem cu totii, ne punem cagulele pe cap, mergem la el si ii tragem o mama de bataie sa se invete minte!
Nu cu cagule... ce e aia, trebuie sa mergemn cu torte, furci si topoare, in stil traditional, sa vada cine "suntem" nu asa miseleste, ascunsi dupa cagule :)

#65
HDDGuru

HDDGuru

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,162
  • Înscris: 27.02.2012

View Postandreic, on 15 mai 2013 - 17:03, said:

Unii o oameni dupa o trauma necesita consiliere...

cum sa sufere trauma daca el era medicamentozat cu psihotropice? in momentul accidentului lui ii era intrun loc ce se intampla in jur.

#66
curentelectric

curentelectric

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,239
  • Înscris: 31.05.2007

View Postandreic, on 15 mai 2013 - 21:54, said:

E jobul lui dar hai sa nu amestecam religia aici...
Asta ai inteles tu din ce-am spus eu ? Daca da, esti departe... Reformulez: in spiritul moralei crestine...etc, etc...

Nu trebuie sa ai vreo treaba cu religia ca sa faci ceva sau sa simti ceva. In fine, ... mai bine renunt la idee...

#67
HDDGuru

HDDGuru

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,162
  • Înscris: 27.02.2012

View Postecho3, on 15 mai 2013 - 17:15, said:

Si ce te f**e viata lui?
Ai viata ta omule, bucura-te de ea, incearca sa ajungi cat mai sus, nu-ti pierde timpul cu ce fac altii din jurul tau. Din cauza asta multi oameni nu fac nimic in viata, ca-i preocupa vietile altora, in timp ce e aia care chiar fac se pisa pe ce zic ce-i care-i critica.

uite ca a venit si huidu pe forum sa mai clantane din dinti la oameni ca el animalu a dat bani sa scape de puscarie.

#68
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,006
  • Înscris: 18.09.2008
Lasa, ca acum si-a deschis inapoi blogu'. A revenit in viata publica. Prosti am fost noi ca l-am crezut.

http://www.serbanhuidu.ro/intors-line

#69
Mocebon

Mocebon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,625
  • Înscris: 06.10.2006
Bineinteles ca a revenit, are soriciul gros...

#70
e_bulu

e_bulu

    parabulum

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,352
  • Înscris: 29.12.2009
Pe topicele despre bombo nu va mai grăbeați sa scrieți despre șorici...

#71
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,863
  • Înscris: 07.02.2003

View PostHDDGuru, on 16 mai 2013 - 09:54, said:

cum sa sufere trauma daca el era medicamentozat cu psihotropice? in momentul accidentului lui ii era intrun loc ce se intampla in jur.
Dupa accidentul la schi nu ar fi trebuit sa conduca, parerea mea. Se vedea ca nu era la fel de agil ca inainte.

#72
pax0xFF

pax0xFF

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 869
  • Înscris: 21.10.2012
Să-l ia dracu' pe Huidu!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate