Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Side - Antalya

Nume fetita - international dar c...

A fost lansat MX Linux 23.3

Pompa bazin gradina
 Nici hackerii nu mai sunt ce-au f...

Arici in curte

Telefoane achizitionate de pe OLX

Incalzire pardoseala slim (renova...
 Probleme echitatie amatori

Scurgere chiuveta -> teava co...

Trigger Warning (2024)

Pareri cartiere/zone in care ati ...
 Care este culoarea normala de soia?

Comertul cu arcuri si arbalete

Masini pe benzina usor pretabile ...

Am primit facturi dupa ce am renu...
 

Playlist

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
9 răspunsuri în acest subiect

#1
Florinn24

Florinn24

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 59
  • Înscris: 30.11.2011
Buna.Caut un playlist cu top melodii 2013 sau oricum sa contina malodii cat de cat noi.Vreau sa downladez un playlist de genul dar nu gasesc.Gasesc doar cateva melodii si atat.De preferat ar fi daca le-asi putea gasi pe un torrent.Mersi mult si astept raspunsurile voastre.

#2
marius87ism

marius87ism

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.801
  • Înscris: 18.11.2012
Acuma ti-ai bagat netu ?

#3
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 49.649
  • Înscris: 24.09.2006
Am eu un un top cu cateva melodii pakistaneze pe 2013.
Lasa un ID de messenger si ti le trimit.

#4
Florinn24

Florinn24

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 59
  • Înscris: 30.11.2011

Vizualizare mesajmarius87ism, pe 31 martie 2013 - 21:18, a scris:

Acuma ti-ai bagat netu ?
din pacate persoane ca tine gasesti la orice colt...oricum e bine ca scapam repede de voi...spritul o sa-si faca efectul si la tine...

#5
marius87ism

marius87ism

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.801
  • Înscris: 18.11.2012

Vizualizare mesajFlorinn24, pe 31 martie 2013 - 21:23, a scris:

din pacate persoane ca tine gasesti la orice colt...oricum e bine ca scapam repede de voi...spritul o sa-si faca efectul si la tine...

De persoane ca tine e plin internetu pe de alta parte si asta nu te face mai bun !

#6
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 19.741
  • Înscris: 28.12.2008

Vizualizare mesajFlorinn24, pe 31 martie 2013 - 21:23, a scris:

din pacate persoane ca tine gasesti la orice colt...oricum e bine ca scapam repede de voi...spritul o sa-si faca efectul si la tine...

Te comporţi exact ca o persoană care a descoperit internetul ieri. Ce fel de muzică îţi place, rock, house, manele, cântece bisericeşti ?

#7
Florinn24

Florinn24

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 59
  • Înscris: 30.11.2011

Vizualizare mesajdriftking91, pe 31 martie 2013 - 22:11, a scris:

Te comporţi exact ca o persoană care a descoperit internetul ieri. Ce fel de muzică îţi place, rock, house, manele, cântece bisericeşti ?
top radio 21 de exeplu...acum esti satisfacut?...cand zici top melodii 2013 nu inseamna ca m-am referit la toate melodiile?...sau playlist cu melodii bune din 2013 inseamna ca vreau daor un gen de muzica sau ca vreau cele mai bune melodii aparute in 2013(toate genurile) iar toate sa fie puse intr-un playlist facut de altul si eu doar sa le downladez?...daca pentru tine nu inseamna asta inseamna ca ai probleme cu logica...

Editat de Florinn24, 02 aprilie 2013 - 14:11.


#8
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 27.910
  • Înscris: 28.11.2006
Dar de ce iti trebuie un playlist facut de altii? Tu nu ai gusturi muzicale? Esti gata sa inghiti pe nemestecate tot ce iti vara altii sub nas? Foloseste-ti discernamantul si fa-ti tu un playlist cu ceea ce iti place tie.

A, si sa nu crezi ca daca ascultiu un playlist facut de cine stie cine o sa fii mai "cul". Ar trebui sa te doara fix in pix de ce zice lumea si sa asculti muzica pe care o preferi tu, nu altul.

#9
Florinn24

Florinn24

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 59
  • Înscris: 30.11.2011
nu ma intereseaza pe mn ce zic altii...ideea este ca mi-e lene sa caut melodii si sa le descarc pentru ca nici nu le stiu pe toate si nici nu am timp de asta...daca gaseam o pomana gata facuta o descarcam direct...stiu ca pe 2012 am gasit topuri multe dar pe 2013 nimic:(

#10
Serico

Serico

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 24
  • Înscris: 07.05.2013
Gasesti playlisturi foarte bune pe 8tracks (nu trebuie sa te loghezi pentru a le asculta). Cauti dupa genuri, subgenuri muzicale sau dupa artisti, formatii. Enjoy!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate