Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 

Placa video nu este recunoscuta de placa de baza!

- - - - -
  • Please log in to reply
73 replies to this topic

#37
Lucian_M

Lucian_M

    - membru glumeț -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,408
  • Înscris: 09.09.2006
Omul nu e nervos, doar ca habar nu are sa scrie corect. De majuscule la inceput de propozitie nu a auzit.  Atat. De aia nu ii merge pc-ul.

Si cu asta am incheiat.

#38
xFLAPx

xFLAPx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 29.12.2012

View PostLucian_M, on 30 decembrie 2012 - 00:21, said:

Omul nu e nervos, doar ca habar nu are sa scrie corect. De majuscule la inceput de propozitie nu a auzit.  Atat. De aia nu ii merge pc-ul.

Si cu asta am incheiat.

Frate dau examen??? De ce te tot iei de mine ?? Tiam gresit cu ceva?  
Acum e bine cum scriu?? Primesc note ? Nu te inteleg!

Nu-ti convine? Vezi ca ai un X in coltul desktopului ! Folosestel!

Edited by xFLAPx, 30 December 2012 - 00:26.


#39
shmu

shmu

    Clickahoolic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,460
  • Înscris: 09.01.2008

View Postc14h3r, on 30 decembrie 2012 - 00:13, said:

LE: arhiva lui shmu are mai mult de 3mb, dezarhivata are vreo 22 (tocmai am descarcat-o). In alta ordine de idei, driver-ul placii de baza (de pe cd-ul ei) este instalat sau e la mila Sfantului 7? Daca ai instalat driver-ii placii de baza si nu poti dezarhiva, da un test de memorii...
arhiva aia e driverul placii de baza 4 in 1 pentru vista. pentru windows 7 pe site au mai putine chestii si irelevante pentru ce vroiam eu (chipset).

ce se poate intampla in cel mai nefericit caz e sa trebuiasca sa bagi din nou windousu :P

Edited by shmu, 30 December 2012 - 00:28.


#40
Lucian_M

Lucian_M

    - membru glumeț -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,408
  • Înscris: 09.09.2006
Nu esti frate cu mine. Eu nu am frati care scriu in halul asta.
Grav este ca, desi e un forum, felul in care scriem ne caracterizeaza. Si daca asa scriem pe net, cam tot la fel scriem unii si in viata reala. Si e grav, ca se dovedeste ca unii au facut degeaba scoala, s-au cheltuit bani degeaba cu educatia lor. Am fost moderator pe aria "Scoala mea", am vazut de-a lungul timpului multi oameni scriind aiurea si sincer e jalnic sa vezi persoane care scriu cum ii taie capul. Asta e viata, nu toti au ramas cu ceva din scoala. A, unii au ramas cu ghiozdanul, eventual. Si ala neumblat inauntru.

#41
xFLAPx

xFLAPx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 29.12.2012
ai frate ca nu sunt nebun
si nici macar nu se ia toata

Attached Files

  • Attached File  asd.jpg   801.66K   22 downloads

Edited by xFLAPx, 30 December 2012 - 00:31.


#42
shmu

shmu

    Clickahoolic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,460
  • Înscris: 09.01.2008

View PostxFLAPx, on 30 decembrie 2012 - 00:30, said:

ai frate ca nu sunt nebun
si nici macar nu se ia toata
vezi ca am pus link catre site. incearca de pe mai multe servere. e posibil ca windouzu tau sa fie cam tembel si sa nu dispuna de un driver prea corect pentru placa de baza...

#43
c14h3r

c14h3r

    Membru nesanatos..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,822
  • Înscris: 12.12.2007
Fa un test de memorie... Tu nu esti nebun.. Eu sunt.
Iete drama in 3 acte:

Attached Files

  • Attached File  1.jpg   356.11K   15 downloads
  • Attached File  2.jpg   419K   15 downloads
  • Attached File  3.jpg   327.39K   14 downloads

Edited by c14h3r, 30 December 2012 - 00:38.


#44
xFLAPx

xFLAPx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 29.12.2012

View Postshmu, on 30 decembrie 2012 - 00:33, said:

vezi ca am pus link catre site. incearca de pe mai multe servere. e posibil ca windouzu tau sa fie cam tembel si sa nu dispuna de un driver prea corect pentru placa de baza...

apropo driverele mele de la placa de baza le-am instalat cu un program "Driver Pack Solution" da oky am sa incerc si asa mersi de sfat

#45
c14h3r

c14h3r

    Membru nesanatos..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,822
  • Înscris: 12.12.2007
Driver pack...REINSTALEAZA WINDOZUL SI BAGA DRAC DRIVER-II DE PE CD SAU SITE... Esti de acord cu injuratul ca la usa cortului?

Edited by c14h3r, 30 December 2012 - 00:44.


#46
shmu

shmu

    Clickahoolic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,460
  • Înscris: 09.01.2008

View PostxFLAPx, on 30 decembrie 2012 - 00:39, said:

apropo driverele mele de la placa de baza le-am instalat cu un program "Driver Pack Solution" da oky am sa incerc si asa mersi de sfat
Posted Image
si te mai intrebi de unde e problema.

ce windows 7 ai daca nu are driverele de la o placa asa de veche?

#47
xFLAPx

xFLAPx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 29.12.2012

View PostLucian_M, on 30 decembrie 2012 - 00:27, said:

Nu esti frate cu mine. Eu nu am frati care scriu in halul asta.
Grav este ca, desi e un forum, felul in care scriem ne caracterizeaza. Si daca asa scriem pe net, cam tot la fel scriem unii si in viata reala. Si e grav, ca se dovedeste ca unii au facut degeaba scoala, s-au cheltuit bani degeaba cu educatia lor. Am fost moderator pe aria "Scoala mea", am vazut de-a lungul timpului multi oameni scriind aiurea si sincer e jalnic sa vezi persoane care scriu cum ii taie capul. Asta e viata, nu toti au ramas cu ceva din scoala. A, unii au ramas cu ghiozdanul, eventual. Si ala neumblat inauntru.

Pai bun! Ai ajuns la concluzia "multi oameni scriind aiurea si sincer e jalnic sa vezi persoane care scriu cum ii taie capul. Asta e viata, nu toti au ramas cu ceva din scoala.". Acei multi oameni de care zici tu aleg singuri cum isi fac frumu in viata, tu nu ai dreptul sa judeci pe altu! Daca eu vreau sa stau in cap, pai stau, ca asa vreau eu!
SI DIN CATE STIU EU, OM CU CARTE CARE ESTI, IN BIBLIE DUMNEZEU NE-A NUMIT FRATI PE TOTI, asta sa o stiI de la mine un analfabet cum ii zici tu!

Edited by xFLAPx, 30 December 2012 - 00:51.


#48
c14h3r

c14h3r

    Membru nesanatos..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,822
  • Înscris: 12.12.2007
The end..

#49
xFLAPx

xFLAPx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 29.12.2012

View Postc14h3r, on 30 decembrie 2012 - 00:43, said:

Driver pack...REINSTALEAZA WINDOZUL SI BAGA DRAC DRIVER-II DE PE CD SAU SITE... Esti de acord cu injuratul ca la usa cortului?

:) mie indiferent

#50
shmu

shmu

    Clickahoolic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,460
  • Înscris: 09.01.2008
hai gata cu offtopicu ca va raportez pe toti. aici e aria hardware si chiar daca sunt de acord cu lucian ca ar trebui sa scriem corect (probabil ca ma numar si eu printre analfabeti ca mi-e lene sa mai apas un shift dupa punct sau la inceput de rand) consider ca aici ar trebui trecute cat de cat cu vederea niste greseli mai minore...

#51
xFLAPx

xFLAPx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 29.12.2012

View Postshmu, on 30 decembrie 2012 - 01:00, said:

hai gata cu offtopicu ca va raportez pe toti. aici e aria hardware si chiar daca sunt de acord cu lucian ca ar trebui sa scriem corect (probabil ca ma numar si eu printre analfabeti ca mi-e lene sa mai apas un shift dupa punct sau la inceput de rand) consider ca aici ar trebui trecute cat de cat cu vederea niste greseli mai minore...

ceva de genu ma chinuiam sa-i explic si eu

#52
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,514
  • Înscris: 06.01.2012
Ok . Singura solutie care a ramas momentan e reinstalarea Windowsului . Ai facut asta ?

#53
shmu

shmu

    Clickahoolic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,460
  • Înscris: 09.01.2008

View Postjeffy86able, on 30 decembrie 2012 - 11:08, said:

Ok . Singura solutie care a ramas momentan e reinstalarea Windowsului . Ai facut asta ?
daca citeai ai fi vazut ca da...

#54
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,514
  • Înscris: 06.01.2012
N-am prea fost atent . Adica am vazut ca isi dadeau cu manualul de limba romana de clasa a patra in cap si am preferat sa ma scutesc de balci .
Mai important in situatia asta mi se pare solutia la recunoasterea placii video . Si da , ma zgarie si pe mine pe retina felul in care scrie .

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate