Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Placa video nu este recunoscuta de placa de baza!

- - - - -
  • Please log in to reply
73 replies to this topic

#73
xFLAPx

xFLAPx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 29.12.2012

View Postjohnreaper, on 31 decembrie 2012 - 16:46, said:

Salut si eu am placa de baza ASrock 970pro3 si am avut probleme o singura data cu placa video(nvidia gtx650) am incercat sa updatez driverul si dupa restart nu a mai recunoscut nimic.
rezolvarea pentru mine a fost update de bios care e foarte usor de facut si formatat,acum nu mai am probleme...multa bafta
Am ultimul model de bios (2.20) pentru placa mea de baza poti sa verifici asta daca o sa cauti placa mea de baza, iar formatul l-am dat ieri cand am urmat indicatiile unei persoane, bine inteles nu a mers , dupa care mi-a zis dute ba de aici, schimba placa video, si de ce nu i-am dat retur de parca as fi intrebat daca sa-i dau retur la placa, sau nu.
Oricum sunt recunascator pentru efortul depus prin a-mi da niste sugestii. Multumesc mult!

#74
andreyvsjoker

andreyvsjoker

    unProfessional Joker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,254
  • Înscris: 25.01.2007

View PostxFLAPx, on 31 decembrie 2012 - 13:59, said:

Nu prietene sa-ti dau explicatia de ce asa si nu cum ai zis tu. Peste putin timp o sa imi cumpar o alta placa de baza cu soket 1155 (o cumpar pe asta pentru ca pot sa-mi cumpar dupa si un procesor foare bun - i3, i5, i7) si pastrez placa asta video pentru chestia asta!
Ai sa spui : "si daca nu merge?" O vand si imi iau alta! (si nu am avut 15 zile de retur am avut 30 Posted Image )

Poate ca acum te intrebi de ce am mai facut topicul asta daca imi iau alta placa de baza. L-am facut petru ca daca imi mergea placa video nu mai imi cumparam placa de baza acum, poate peste ceva timp asta oricum trebuie sa o fac!



Imi spune ca in sistem nu exista placa asta video

Credca problema e intre staun si monitor.
Cum sa iti spuna ca nu exista placa video cand eu o vad acolo detectata cu un semn de exclamare.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate