Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 

Serioux S101TAB

- - - - -
  • Please log in to reply
106 replies to this topic

#19
dmxdmx

dmxdmx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.08.2009
eu sunt incantat de ea merge perfect pana acum  am instalat     pjuaolpiyh\soilitatea cam mate dar NFS Moust WANTED merge perfect

pana acum merge perfect, filme xvid,avi,etc.jocuri instalate de mine pe ea si merg perfect ex.GTA3, NEED FOR SPEED MOUST WANTED,ADRENALINE5 si oricum la banii care am dat pe ea  merita totzi

#20
gigiman

gigiman

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 07.02.2007
am rezolvat cu calibrarea, numai ca a trebuit sa ii dau un reset si mi s-au sters aplicatiile instalate :(
sfat daca se roteste bine, nu va jucati ca mine la g-sensor

#21
hellfy

hellfy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 03.09.2010
Salutare baieti, si eu am cumparat tableta vinerea trecuta, am stat o ora la coada,merge chiar bine, dar mi-am dat seama ca nu o folosesc si nu am nevoie de ea :)), cine o doreste sa ma sune 0756232935 mersi.

#22
prisonbreak

prisonbreak

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,209
  • Înscris: 15.05.2007

View Posthellfy, on 29 noiembrie 2012 - 21:46, said:

Salutare baieti, si eu am cumparat tableta vinerea trecuta, am stat o ora la coada,merge chiar bine, dar mi-am dat seama ca nu o folosesc si nu am nevoie de ea Posted Image), cine o doreste sa ma sune 0756232935 mersi.

De ce nu o returnezi la magazin?

#23
DjSmurfy

DjSmurfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,156
  • Înscris: 04.05.2007
Oare are GPS? ca nu vad la setari numai ceva legat de google...

#24
gigiman

gigiman

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 07.02.2007
Va rog sa imi spuneti cum se descurca a voastra la navigarea pe internet, la a mea dureaza o vesnicie pana se incarca paginile. Am un jaf de tel samsung wave 575 care zburda pe langa tableta

#25
DjSmurfy

DjSmurfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,156
  • Înscris: 04.05.2007

View Postgigiman, on 30 noiembrie 2012 - 13:36, said:

Va rog sa imi spuneti cum se descurca a voastra la navigarea pe internet, la a mea dureaza o vesnicie pana se incarca paginile. Am un jaf de tel samsung wave 575 care zburda pe langa tableta


merge bine

#26
popradu16

popradu16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 13.02.2010

View Posthellfy, on 29 noiembrie 2012 - 21:46, said:

Salutare baieti, si eu am cumparat tableta vinerea trecuta, am stat o ora la coada,merge chiar bine, dar mi-am dat seama ca nu o folosesc si nu am nevoie de ea Posted Image), cine o doreste sa ma sune 0756232935 mersi.
cat vrei pe ea? lasa un esaj pe pm sai ym popradu16

#27
gigiman

gigiman

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 07.02.2007
am rezolvat merge brici acum, foloseam  google chrome si am descarcat mozzila firefox, e altceva

#28
all4u

all4u

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 13.03.2006

View Posthellfy, on 29 noiembrie 2012 - 21:46, said:

Salutare baieti, si eu am cumparat tableta vinerea trecuta, am stat o ora la coada,merge chiar bine, dar mi-am dat seama ca nu o folosesc si nu am nevoie de ea Posted Image), cine o doreste sa ma sune 0756232935 mersi.

Spunea cineva intr-un alt subiect ca tableta isi iau cei ce nu au ce face cu banii.  Nu am fost si nu sunt de acord cu el, desi tu esti un exemplu clar a persoanei care cumpara o tableta dintr-un "un moft".
Tableta iti ofera in primul rand portabilitate, dar mai putin performanta decat un laptop. Tragedia apare in momentul in care alegi o tableta asa de slaba, incat ajungi la concluzia ca efectiv ai aruncat banii pe fereastra.

#29
vali79m

vali79m

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 230
  • Înscris: 04.05.2006
cica ar fi in oferta la real cu 500 lei....cine a vazut oferta, ca mie nu imi merge site-ul celor de la real?

#30
catalindows

catalindows

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 03.01.2007

View Postvali79m, on 30 noiembrie 2012 - 23:49, said:

cica ar fi in oferta la real cu 500 lei....cine a vazut oferta, ca mie nu imi merge site-ul celor de la real?

este in oferta la real - 499 lei........si nu e black friday.......aviz emag, flanco...Posted Image

#31
gigiman

gigiman

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 07.02.2007
am vazut ieri o tableta de la serioux, dar era de7 ", nu m am uitat la pret

#32
vali79m

vali79m

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 230
  • Înscris: 04.05.2006
eu am vazut i catalog una de 9" cu 512 mb de ram si la pretul de 449 lei.....

#33
ciprianmadalina

ciprianmadalina

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 03.05.2007
confirm eu ca este la real...exact aceeasi tableta 499ron...apare ca si pret normal,adica fara reduceri promotii sau altceva. Din pacate emag si flanco au aratat ca fac parte din Romania cu tot ce inseamna ea. Suntem la ani lumina de cea ce inseamna comertul modern...si marketul pretului corect. La noi totul nu este decat o bishnitza bazata pe tzepuirea cumparatorului. Te urasc Romania si tot ce insemni tu.

Edited by ciprianmadalina, 02 December 2012 - 17:58.


#34
pistru777

pistru777

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 27.11.2012
sunt cei mai mizerabili oameni ......

#35
gigiman

gigiman

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 07.02.2007
sigur e tableta asta? eu am vazut una dar nu era modelul asta. O sa mai merg sa verific. Eu zic sa incepem cu retururile de 30 zile Posted Image.

Da, asa e, am verificat pe site, apare in revista la real la 499 lei, deci e o problema.

Edited by gigiman, 03 December 2012 - 08:44.


#36
DjSmurfy

DjSmurfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,156
  • Înscris: 04.05.2007
mda confirm si eu ca e la real...:(

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate