Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Clipboard files copy/paste, filen...

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024
 De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...
 Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 

reclame orange

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
dacianangelo

dacianangelo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 332
  • Înscris: 13.11.2011
Salutare

Imi zice cineva unde as putea gasi sunetele scoase de "specimenele" din reclamele de la orange adica de exemplu din aceasta reclama dar si din altele [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/32oIAsWhHvU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
Razvan03Andrei

Razvan03Andrei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 697
  • Înscris: 20.09.2011

View Postdacianangelo, on 06 octombrie 2012 - 19:10, said:

Salutare

Imi zice cineva unde as putea gasi sunetele scoase de "specimenele" din reclamele de la orange adica de exemplu din aceasta reclama dar si din altele [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/32oIAsWhHvU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Pai in minte mi-a venit ideea ca cel mai sigur le poti "scoate" singur din acel videoclip.
Mai intai downloadezi clipul de pe youtube in format mp3 si cu un programel iti tai singur partile de care ai nevoie, gen:
Sunet 1("Hunsky"[sau ce zice ala]): 03-07 sa zicem..
Sper ca ai inteles!
Daca gasesc, revin cu un nou post.

#3
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007

View Postdacianangelo, on 06 octombrie 2012 - 19:10, said:

Salutare
Imi zice cineva unde as putea gasi sunetele scoase de "specimenele" din reclamele de la orange adica de exemplu din aceasta reclama dar si din altele
Daca vei cauta foarte atent si cu foarte multa rabdare in portalul wap "Orange World" Posted Image  vei gasi sunete produse de cele doua personaje haioase, cauta si vei gasi Posted Image

Edited by Teophileos, 06 October 2012 - 20:46.


#4
Razvan03Andrei

Razvan03Andrei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 697
  • Înscris: 20.09.2011

View PostTeophileos, on 06 octombrie 2012 - 20:44, said:

Daca vei cauta foarte atent si cu foarte multa rabdare in portalul wap "Orange World" Posted Image  vei gasi sunete produse de cele doua personaje haioase, cauta si vei gasi Posted Image

El le vrea gratis.
Parca in portalul "Orange" sunt contracost, iar la nu stiu ce abonament le primesti gratis:)
Mi se pare ca zice in reclama :P

#5
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007
sunt gratis , trebuie doar sa sti sa le cauti, normal ca trebuie sa ai o optiune de net pe mobil activata, altfel te usca "citrica" daca navighezi
la 0,90 euro/ MB  (aproape un euro/MB) si ai parte de deconectari frecvente

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate