Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tableta office

Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC
 Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...

Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n
 Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...
 De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...

Pe la voi cum mai merg dezmembrar...

Ce sisteme audio ați avut la masi...
 

sfaturi casti

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
6 răspunsuri în acest subiect

#1
pmks

pmks

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 18
  • Înscris: 09.11.2005
dupa cum v-ati dat seama din tittlu, as dori sa ma ajutati la achizitionarea unor casti buna desigur nu f bune adik vorbesc de 1 mil 500 max pardon 150 lei noi si grei :)
din cate am mai citit pe aici am retinut cateva modele de casti de urmarit : akg66 sau 55 si senheiser hd202. ar mai fi technic rp-f300 si nu mai stiu si chiar nu am gasit pe net (recunosc k nici nu am cautat prea asiduu) cam cat costa rpf-500...
pana acum eu inclin spre urmatoare pereche de casti
http://www.and-roll....od.php?idp=1918
ce parere aveti despre castile pioneer in general ideal ar fi in particular despre acest model?
si desigur ce mi-ati recomanda voi?

mentionez k am sa folosesc castile la calculator nu la un sist hi-fi sau la dvd si in principal o sa sune muzica in ele :) in principiu ascult rock asha k si basu e important dar si mediile si inaltele deci cam tot :D

va multumesc pt rabdare

ups ... am gresit copy pasteu mda cred k ora e de vina
astea sunt castile spre care inclin momentan si care sunt pioneer :D
http://www.comparest...-headphones.asp

sry sry  :worthy:

#2
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.576
  • Înscris: 13.01.2003
http://forum.softped...showtopic=26583 :rolleyes:

#3
pmks

pmks

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 18
  • Înscris: 09.11.2005

View PostNozavi, on Nov 10 2005, 00:33, said:


tnx a lot :D dap citisem da nu se pomeneste nik depsre castile pioneer SEM280 si am zis sa fac o incercare :) si cam asta ma interesa pe mine ...

poate detine totushi cineva nishte casti pioneer si are bunavointa de a impartasi cu lumea (recte cu mine :D ) parerea formata dupa ore, zile, luni, sa nu zic ani de ascultare :)

#4
AIWAMAN

AIWAMAN

    Moderator

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4.532
  • Înscris: 26.11.2001
posteaza exact intrebarea ta in cadrul acelui link de la NOZAVI!

#5
pmks

pmks

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 18
  • Înscris: 09.11.2005
am postat, am intrebat da nu cred k mai citeste nimeni topicu respectiv, nu mai e in voga :D asha k v-as intreba pe voi ce ziceti depsre castile pioneer, sau macar despre pioneer in general? e firma respectabila chiar dak e importata de (si de) panasonic ;))

#6
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 33.295
  • Înscris: 21.04.2004
io cred ca ori esti perseverent ori esti nebun :death: cum adica nu mai e in voga? cind postezi in el automat devine in voga ;)

#7
pmks

pmks

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 18
  • Înscris: 09.11.2005
mosotti - I'm always right. If you disagree with that you are simply wrong deci n-ar avea nici un rost sa te contrazic :D
las k poate mi le iau zilele astea si va zic cum sunt dak sunteti cuminti :P

Editat de pmks, 13 noiembrie 2005 - 00:05.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate