Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina
 Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook
 sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?
 Cum conectez un switch WIFI la 60...

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom

Ce e aratarea asta ?
 

Nokia Lumia 920

- - - - -
  • Please log in to reply
2383 replies to this topic

#2377
sorin83

sorin83

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,262
  • Înscris: 19.08.2007
Si mie imi merge bine (chiar mai bine ca 8.1 as zice).
Singura problema e bug-ul care face camera sa nu mai meargă (de fiecare data când folosesc camera pe skype) pana la un restart.

#2378
iladi

iladi

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,457
  • Înscris: 29.04.2008
o intrebare: L920 functioneaza in reteaua Digi Mobil la viteze 4g?

#2379
Epidaurus

Epidaurus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,505
  • Înscris: 13.02.2014

View Postiladi, on 28 martie 2016 - 13:11, said:

o intrebare: L920 functioneaza in reteaua Digi Mobil la viteze 4g?


Nu are banda 38 (2600). Deci nu functioneaza.

#2380
Anon9

Anon9

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 05.08.2016
Telefon fantastic, am cumpărat unul chiar anul ăsta pe la inceput, folosit cam 2 luni. Imi plăcea tot la el, camera, ecranul, cum arată in general, si chiar si greutatea lui. Păcat de baterie, citisem că la acest model tine foarte putin, în plus la al meu cred că era deja destul de uzată.

Păcat si pentru Windows 10, pe 8.1 mergea perfect, dar dacă îl puneai pe insider practic 'murea' telefonul, lag, bug-uri, bateria nu tinea chiar nimica. Am folosit chiar ultimele build înainte ca Microsoft să anunțe că doar anumite dispozitive o sa mai primească actualizări, dar nici alea nu au fost deloc reușite.

Încă o chestie, nu știu dacă deja au făcut-o sau nu, dar cei de la MS o sa blocheze insider pentru cei care nu sunt pe lista suportată, asta înseamnă că dacă sunteți pe 8.1 nu o să mai puteti trece la 10, deci dacă vreți sa il mai încercări grăbiți-vă...

#2381
sorin83

sorin83

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,262
  • Înscris: 19.08.2007
Eu am 10 pe el si merge perfect din punct de vedere al softului.
Din păcate hardware-ul începe sa-l lase încet încet (probabil de la sutele de căzături... ☺  ). Mi-au apărut pete galbene pe ecran, a avut niste momente când nu mai mergeau difuzorul sau gps-ul (pana nu l-am "resetat cu ciocănelul") si in ultima vreme se plânge lumea ca nu ma aude bine.

#2382
Anon9

Anon9

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 05.08.2016
Păi, cum am scris mai sus, eu ultimele build pe care le-am încercat erau alea chiar înainte să iasă build-ul oficial la toate telefoanele suportate. Nu stiu dacă au mai iesit de atunci pe 920, deci dacă au mai ieșit înseamnă că trebuie să meargă mai bine. Problema cu sunetul in convorbiri am avut-o si eu acum ca imi amintesc, si pentru motivul ăsta l-am cam lăsat.

#2383
sorin83

sorin83

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,262
  • Înscris: 19.08.2007
Tocmai ma pregăteam sa iau alt telefon din cauza faptului ca nu ma mai auzeau interlocutorii când vorbeam la el.

Azi mi-a venit ideea sa curat cu un ac găurelele de la microfon si difuzoare.

Concluzia... Merge din nou perfect... 😃
Ma aude perfect toata lumea si muzica se aude din nou tare. Eu pusesem faptul ca se aude mai încet pe seama windows 10. ☺

#2384
csel

csel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 02.09.2007
salut! am un 920 blocat pe o retea din anglia..se poate decoda dupa imei? multumesc

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate