Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

HTC Desire X

- - - - -
  • Please log in to reply
620 replies to this topic

#19
johnandroid

johnandroid

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 31.08.2012
4.7 parca atat are ecranul, Motorola nu prea ma incanta,dar acest model Motorola RAZR i XT890 e putin peste Desire X,parerea mea.
O comparatie aici

#20
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,007
  • Înscris: 15.04.2011
Nu, ori imi iau Razr M ori nu mai imi iau, Razr i e o porcarie, citeste review-ul la amandoua pe GsmArena.

Eu as vrea sa mi le cumpar pe amandoua(Desire X si RAZR M).Posted Image  Cu Razr M e mai complicat, singura sansa pe care o am e sa il aduca baietii de la telefonultau.eu

#21
johnandroid

johnandroid

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 31.08.2012
eu deocamdata am un vodafone 858 smart si ma gandesc sa il schimb,dar mai astept pentru ca vad ca tot apar telefoane.vreau un smartphone under 200 euro:)htc'ul asta imi place dar am vazut vorbindu'se depre el ca nu prea e cine stie ce

#22
johnandroid

johnandroid

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 31.08.2012
am vazut ieri htc'ul la abonament la vdfn e in jur de 420 lei cu abonament de 16 euro

#23
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,007
  • Înscris: 15.04.2011
Il aveau in stoc? Unde si pe ce culoare? Eu l-as vrea pe alb.

Cum ti s-a parut?

#24
johnandroid

johnandroid

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 31.08.2012
in dr tr severin la reprezentanta vdfn si era negru..nu l'am butonat ca nu am avut timp.dar o sa trec azi la ei sa'l butonez.a aparut si galaxy s3 mini

#25
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,007
  • Înscris: 15.04.2011
Sa revi cu impresii dupa ce il "butonezi." S3 mini ala e o porcarie, daca vrei neaparat Samsung iti iei S Advance sau SII.

O sa mai incerc si eu in pauza de masa sa vad daca il gasec pe undeva.

#26
johnandroid

johnandroid

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 31.08.2012
nu vreau neaparat samsung,dar vreau un smartphone cat de cat bun si sa nu fie mai mult de 200 euro la liber

#27
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,007
  • Înscris: 15.04.2011
E cam mic bugetul, iti trebuie 250~300 de euro daca vrei ceva bun.

#28
johnandroid

johnandroid

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 31.08.2012
poate sa fie si la mana a 2'a telefonul,nu neaparat nou.astept pana de craciun ca poate mai apar si alte modele si reduceri

#29
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,007
  • Înscris: 15.04.2011
Se pare ca e confirmata actualizarea la Jelly Bean a acestui model.

#30
johnandroid

johnandroid

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 31.08.2012
inca nu am avut timp sa butonez telefonul,sper sa am azi

#31
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,007
  • Înscris: 15.04.2011
Am fost eu in pauza de masa, costa 1161 de lei. Mi-a placut, se misca bine, constructia e de calitate iar ecranul surprinzator de bun. Singura problema e ca nu il au decat pe negru si nu stiu daca o sa il aduca pe alb sau albastru.Posted Image

Aveau si un Galaxy S Advance, ecranul si constructia sunt mai slabe plus ca avea lag.

Edited by Papillon_, 17 October 2012 - 12:01.


#32
johnandroid

johnandroid

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 31.08.2012
nu imi place procesorul,dupa parerea mea trebuia sa fie putin mai mare.ma incanta mai mult galaxy s3 mini dar inca nu am aflat pretul(posibil sa fie cam 300 euro).o comparatie intre cele 2 telefoane aici

#33
johnandroid

johnandroid

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 31.08.2012
HTC J BUTTERFLY ati auzit despre el? "PRIMUL TELEFON CU ECRAN 1080P E AICI SI E UN HTC! MODELUL HTC J BUTTERFLY RULEAZA ANDROID 4.1 JELLY BEAN, VINE CU ECRAN DE 5 INCH"cam asa suna stirea

#34
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,007
  • Înscris: 15.04.2011
Galalxy S3 mini ala e o mizerie cu dotari care nu impresioneaza si e facut din cel mai prost plastic(lucios). Nu vrea sa mai aud de Samsung pentru ca scot telefoane pe banda rulanta, din ce in ce mai urate cu o constructie care lasa de dorit. Nu mai zic de suport care e jalnic.

Eu vreau un telefon compact care sa aiba o constructie de calitate,dotari decente, autonomie buna si sa beneficieze de suport din partea producatorului. HTC Desire X si Motorola Razr M sunt numai bune.
Nu mai omor dupa telefoane care au cel mai performant hardware si dau bine in benchmarkuri. Ce sa fac cu ecran de 5inch ? Eu vreau telefon nu tableta!

Edited by Papillon_, 18 October 2012 - 10:28.


#35
andreida

andreida

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 873
  • Înscris: 29.01.2012
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/PoCMxxVPDbc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by andreida, 19 October 2012 - 12:07.


#36
tiuvitalie

tiuvitalie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 20.03.2009

View Postandreida, on 19 octombrie 2012 - 12:07, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/PoCMxxVPDbc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Made in CHina :D :D :D

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate