Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...
 Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 

Posturi amuzante de pe forum

* * * * - 18 votes
  • This topic is locked This topic is locked
6516 replies to this topic

Poll: Posturi amuzante de pe forum (64 member(s) have cast votes)

Reguli de baza pt postare

  1. Nu se posteaza numele celui ce a facut acea postare (27 votes [42.19%])

    Percentage of vote: 42.19%

  2. Nu se face vreo referire la persoana respectiva in scopul de a da indicii spre identificare (5 votes [7.81%])

    Percentage of vote: 7.81%

  3. Nu se va cita cu link catre postarea initiala (3 votes [4.69%])

    Percentage of vote: 4.69%

  4. Daca aveti intrebari pt cineva ce a postat aici, le adresati direct acelui user prin mesageria privata (3 votes [4.69%])

    Percentage of vote: 4.69%

  5. Intregul regulament se regaseste in prima postare de pe acest topic (16 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  6. Acest topic nu este pt a rade de problemele psihologice ale colegilor !!! (10 votes [15.62%])

    Percentage of vote: 15.62%

Vote Guests cannot vote

#6211
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Citat

E pisica moderna, de astazi, ea se va identifica drept "caine", trebuie sa o consideri caine, daca nu o vei face, te da in judecata vreun ONG pentru discriminare.

Citat

Da-i mancare de vaca si pe urma o poti mulge.

Citat

Acum ca zici, imi amintesc cum bunica la tara pregatea seara meniul pentru caini separat de cel pt pisici. Statea zilnic si le pregatea meniuri separate, ca sa nu se strice la burta si sa nu faca doamne fereste amalgam biologic: cainii sa inceapa sa toarca si pisicile sa miaune de nebune la luna. Foarte important detaliul asta, asa ca daca se mai intampla, baga-i pisicii 2 degete pe gat si incearca s-o fortezi sa vomite. Iti va multumi pt ca i-ai salvat viata.


#6212
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

Citat

Daca cauti bine, gasesti.

Am rotopercutor Makita facut in Romania. DUpa ce l-am luat, am citit pe net ca astea facute la noi sunt mai proaste decat cele din China. Si asa a fost. In primele sase luni l-am dus la service si i-au schimbat cateva piese. Deci se poate mai rau decat China.


#6213
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Citat

Gata, am scapat. De carii si de bani. Nu-mi mai miroase gura a cacat.


#6214
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Citat

De doua saptamani stiam ca voi munci de revelion. Ieri m-a sunat seful meu, sa-mi zica ca a schimbat turele si voi fi liber de revelion. Ii voi aprinde o lumanare la VII, ca la MORTI are un snop.


#6215
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Citat

Uite cazul meu:
Eu ma uit la "Singur acasa" de la mine din camera. Mama, din bucatarie. Si tata, din living.
Si radem la aceleasi faze.
E un farmec aparte. N-ai cum sa intelegi!


#6216
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Citat

Am încercat să mă abțin să zic ceva despre povestea lui, dar mai rămânea să zică că îl aude și pe vecin cum râde la aceleași faze.


#6217
korr41

korr41

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,887
  • Înscris: 27.06.2007

Citat

Am citit undeva ca se infiinteaza Dojo Calistrat-san si se cauta novici pentru initiere.


#6218
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Citat

Cu multa vreme in urma, lucram intr-un magazin Albinuta (Profi). Deoarece patronii erau niste scarbe, nu dadeau caldura angajatilor. Asa ca ce am facut? M-am dus pe sala, am luat un prajitor de paine si am lipit cu scoci butonul ala pe care apesi ca sa se duca feliile de paine in jos. A mers ala zile-n sir asa, doar, doar sa-l incalzeasca pe Puf. Il tineam sub scaun, sa emane caldura la fundulet.


#6219
lely

lely

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 942
  • Înscris: 03.02.2010

Citat

Salut! M-ar interesa sa gasesc o lista cu mai multe familii care au avut in componenta lor mai multi membrii scriitori

Citat

Gigi Becali si Cristi Borcea - nasu' si finu'

Citat

Ceasca cu omagiile, Leana cu polimerii.


#6220
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Citat

Ca veni vorba, cand eram in 385, pe scaunul din fata mea era o doamna careia i se desfacuse un cercel. Ma uit la cealalta ureche, sa vad cum e prins celalalt. Si atunci am observat ditamai aluna pe obraz. Nu i-am mai zis nimic.


#6221
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Citat

Zilele trecute ma duceam catre un restaurant chinezesc din centru, asa ca am luat-o la pas printre stradute. La un moment dat, zaresc pe braul unei vile o pisica langa o caserola cu boabe. In gandul meu, deja mangaiam pisica aia, ca parea ingrijita, docila (ca femeia), deci pe placul meu. Intr-un viitor, poate m-as fi insurat cu ea. In vine, revenind la realitate, intind mana, temator, si o mangai pe cap. Pisicii ii place? Mie imi place si mai mult. Dau s-o mangai pe piept. Nu va ganditi la vreo pisica de rasa, era o pisica vagaboanda (ca mine). O mangai eu pe piept si toarcem amandoi. La un moment dat, din senin, isi baga ghearele in mana mea si fuge. Din senin. Pai sa te mai mangaie cine ti-o da de mancare, baga-ti-ai ghearele in alti nevinovati. Nerusinato!


#6222
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Citat

De caini care au atacat oameni s-a mai auzit. Dar ati auzit vreodata de o haita de pisici care au sfasiat cu salbaticie femei si copii nevinovati?


#6223
Victor5

Victor5

    Verba volant, scripta manent

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,278
  • Înscris: 05.04.2011

Citat

Ala ar fi momentul in care mi-as baga pl si Canada ar scrie pe mine.

Attached Files



#6224
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Citat

Zilele trecute ma intorceam de la dentist. Singur si trist fiind, am luat-o pe niste stradute laturalnice. Nu vreau sa dau numele strazii, dar pe Anton Pann am vazut o junkie house. A trebuit sa fiu foarte atent la tipul cu sacosa de rafie pe umar ce tocmai intra si celalalt tip care arunca seringa in timp ce iesea. Altfel nu-mi dadeam seama.


#6225
Bogdansv1

Bogdansv1

    Nauc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,278
  • Înscris: 13.03.2015
Oare cat de defect sa fii incat sa-ti citezi propriile postari si sa le pui in topicul acesta?

#6226
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Tu esti dovada ca ma urmareste cineva. Multumesc!

#6227
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Citat

Daca ajung vreodata pe la capitala o sa te sun, mai intai o sa iti dau PM sa imi dai telefonul ca nu l-am notat, apoi te sun, si ne intalnim undeva intr-un loc cunoscut, la vedere, bine iluminat, si bem din sticle de bere ca din pahar imi este frica ca imi pui ceva in pahar si ma trezesc a doua zi cu un dildo in fund si mirosind a parfum frantuzesc.


#6228
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,885
  • Înscris: 28.11.2006

Citat

Ca suntem un popor de mincai,fiecare maninca mai deosebit de sarbatorile craciunului.Ce veti gati?Incep eu-sarmale clasice,friptura,piftie,salata de boeuf,cozonaci,si lista e inca deschisa.....

Citat

nimic. ma duc in vizite la aia de au gatit sarmale, piftii, boeuf, cozonacei...
:first:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate