Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camere video, supraveghere curte....

Epilator care nu smulge puful

Realizare comanda pompa submersib...

Covorase scari/trepte
 Scurgeri de la etajul superior

Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...
 Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen
 Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Posturi amuzante de pe forum

* * * * - 18 votes
  • This topic is locked This topic is locked
6521 replies to this topic

Poll: Posturi amuzante de pe forum (65 member(s) have cast votes)

Reguli de baza pt postare

1. Nu se posteaza numele celui ce a facut acea postare (27 votes [41.54%])

Percentage of vote: 41.54%

2. Nu se face vreo referire la persoana respectiva in scopul de a da indicii spre identificare (6 votes [9.23%])

Percentage of vote: 9.23%

3. Nu se va cita cu link catre postarea initiala (3 votes [4.62%])

Percentage of vote: 4.62%

4. Daca aveti intrebari pt cineva ce a postat aici, le adresati direct acelui user prin mesageria privata (3 votes [4.62%])

Percentage of vote: 4.62%

5. Intregul regulament se regaseste in prima postare de pe acest topic (16 votes [24.62%])

Percentage of vote: 24.62%

6. Acest topic nu este pt a rade de problemele psihologice ale colegilor !!! (10 votes [15.38%])

Percentage of vote: 15.38%

Vote Guests cannot vote

Puferiu_

Puferiu_

Membru foarte activ

• Grup: Senior Members
Despre livrarea unui colet in strainatate

E pentru un baietel care face 1 an peste o luna si daca se pierde coletul / ajunge peste 2 luni, nu mai are niciun sens expedierea lui..

Nici o problema cu Posta Romana il primeste cand face 2 ani

waterman

waterman

Guru Member

Stiu sentimentul de limpe mode , dar nu pare sa între în limpede mode. Știu ca atunci ai accelerație limitata . În cazul meu se accelerează în continuare, dar fără putere ( ca și cum nu ar avea turbo)

Victor5

Victor5

Verba volant, scripta manent

La mult francezi, englezii,dar mai ales polonezii le va trece un fior rece pe sira spinarii

Edited by Victor5, 17 September 2022 - 18:39.

Victor5

Victor5

Verba volant, scripta manent

Francezii prefera engleza in locul francezei ingrijite. Poti constata asta ca turist, si mai intrebi una-alta.

george_alexandru

george_alexandru

Mwe Austria

daca te surprinde vreo explozie atomica, te uiti bine la ea, ca alta nu mai vezi!!

Puferiu_

Puferiu_

Membru foarte activ

Io nu incapeam nici singur in buda trenului, voi ati intrat doi.

Puferiu_

Puferiu_

Membru foarte activ

De pe Gastronomicus:

În România cel mai bine se mănîncă pe Softpedia. Se mănîncă unii pe alții.

Puferiu_

Puferiu_

Membru foarte activ

Visai ca faceam sex, ce bine ca nu terminai ca nu aveam chef sa fac dus

korr41

korr41

Active Member

• Grup: Members

Eu mi-as repara intreaga dantura daca as avea bani. Deocamdata mi-am pus un surub, luna viitoare coroana. Mi-am facut calculele pentru un implant. Intre timp, ce sa vezi? Mi s-a scos o masea, asa ca anul viitor voi pune implant, sa-mi revin cu banii.
Maselele sunt ca aerul si sexul: le acorzi atentie doar dupa ce nu le mai ai.

Puferiu_

Puferiu_

Membru foarte activ

Sunt obisnuit cu trosnitul. Uneori, cand sunt singur acasa, am impresia ca se aseaza o fantoma obeza pe scaun. Dar nu, e doar combina frigorifica, rade de mine.

Puferiu_

Puferiu_

Membru foarte activ

Ma simt energizat, iti zic, pare ca am destula energie sa ma duc sa imi cumpar tigari, dar nu am chef sa platesc pentru ele.
Daca eram mai tanar luam tigarile si fugeam cu ele.
Mai incolo va postez cate trasaturi comune am cu un sociopat, nu ca nu stiu deja ca sunt socipat, doar am un psiholog bun, dar ii fain ca ma ajuta si pe mine sa ma inteleg mai bine.
Dar mai incolo, acum ma gandesc, oare unde am pus eu tigarile alea, cautam dupa tigari si am gasit 200 de lei.

korr41

korr41

Active Member

...

Știe cineva ce se întâmplă cu prizonierii ruși? Rămân în Ucraina, se întorc în Rusia, sunt retrimisi pe front?

Varianta des intalnita: sunt retrimisi pe front.Daca prizonierii sunt raniti, sunt tratati in spitalul de campanie ucrainian;acolo au net/tv/mobil la discretie..uneori se fac campionate de table/sah/sudoku cu ucrainienii..apoi cand sunt vindecati, ucrainienii ii echipeaza, inarmeaza si uneori ii lasa sa aleaga mijlocul de transport cu care vor sa ajunga la liniile rusesti--> tanc/camion/transportor sau HIMARS.Optional si daca exista, le pot da si un K-52/Mi-8...Apoi se fac schimb de decoratii si se mentioneaza in "cartea prizonierului" eventualele sugestii si reclamatii.Cine stie sa repare masini de spalat, poate ramane in Ucraina si i se da cetatenie in maxim 1 luna.

Puferiu_

Puferiu_

Membru foarte activ

Uneori imi bag puta-ntre picioare, ma uit in oglinda si-mi zic:
Would you fuck me? I’d fuck me. I’d fuck me hard.

Puferiu_

Puferiu_

Membru foarte activ

Ma gandeam sa o postez pe o arie de arte plastice, sa comentam pastelarea, cromatica, senzatiile continute in mesajul transmis
[ https://scontent.fsbz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/311142205_5756374061063051_94476239860349084_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=XjPSlaAcbjsAX_mtYc-&_nc_ht=scontent.fsbz4-1.fna&oh=00_AT9QJzgqVY0J9FugGWmV3zfKHczHbNWjb-7K4dBONmgtjw&oe=63456DB8 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Priviti cum fumul ce se ridica precum o pasare tocmai eliberata din colivie isi ia zborul deasupra podului ridicat in mod aproape marsav! Culorile folosite sunt absolut contrastante si nu lasa privitorul sa se plictiseasca o clipa. Din contra, simte fiorul libertatii,  setea de razbunare si, nu in ultimul rand, al cunoasterii de sine. Ce a vrut sa zica autorul? De unde a avut inspiratia pentru asemenea capodopera?
Slava Ukraini!

Puferiu_

Puferiu_

Membru foarte activ

Cand va povesti de genul magnetilor de frigider, imi dau seama ca scoala romaneasca de degeaba.

Ovidon

Ovidon

Member

Citat

"Mai am o sugestie: avand in vedere faptul ca doresc sa vad documentare despre Planete, vreau ca Digi sa introduca si Animal Planet"

Edited by Ovidon, 16 October 2022 - 07:55.

pufonel

pufonel

Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

Primesti o invitatie la politie pt ceva, politistul e prezent cand ti-o scrie, tu semnezi, apoi iti da tie originalul si el pastreaza copia (pe care aproape se vede ceva).

Ce credeti ?

ca ar fi si culmea sa fie absent cand o scrie!!! Posted Image

Puferiu_

Puferiu_

Membru foarte activ

M-ati intrebat in ce stadiu sunt cu polizorul unghiular? Terminal, exact ca cancerul.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate