Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baterie externa solara vs baterie...

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

arii

Sapa peste pardoseala

Smart phone pentru auz deficitar
 Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb

Father's Day
 Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale
 

Ghid pentru calatorii din mijloacele de transport in comun

- - - - -
  • Please log in to reply
295 replies to this topic

#289
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,744
  • Înscris: 06.10.2012
Nu-mi plac aia bio.
Astia bio, sigur nu au auzit nici de epilat, deci....nici nu vreau sa ma gandesc la alte detalii Posted Image

#290
mihaigerard

mihaigerard

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,279
  • Înscris: 28.08.2006

View Post-Diana-, on 09 august 2013 - 13:25, said:

Nu-mi plac aia bio.
Astia bio, sigur nu au auzit nici de epilat, deci....nici nu vreau sa ma gandesc la alte detalii Posted Image

Miros a padure de tei.

#291
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,744
  • Înscris: 06.10.2012
Nu cred ca miros a padure de tei, da au ceva legaturi cu padurea.
Taman au coborat din copac.

#292
Marcel_P

Marcel_P

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,113
  • Înscris: 08.02.2013

View Post-Diana-, on 09 august 2013 - 13:25, said:

Nu-mi plac aia bio.
Astia bio, sigur nu au auzit nici de epilat, deci....nici nu vreau sa ma gandesc la alte detalii Posted Image


Am citit bine ? Preferi bărbaţii sintetici ? Ţie îţi plac cu E-uri, cu fel de fel de aditivi, arome şi coloranţi sintetici. Nu te judec, gusturile nu se discută ! Mulţi oameni în ziua de astăzi nu mai mănâncă, beau şi fac dragoste în mod sănătos. Totul e fast-food, fast-drink şi rabbit-sex !

Dar a venit momentul, ca noi masculii, să luam atitudine împotriva feministelor aprige şi încrâncenate. În antichitate purtam părul lung ca rock-erii, aveam barbă şi mustaţă. Activistele din acea epocă ne-au convins să ne tundem puţin pentru a arăta mai cool.
În urmă cu aproape un secol, străbunicile lor i-au prostit pe strabunicii noştrii să renunţe la barbă, iar cinci decenii mai târziu, bunicele lor au provocat epidemia de tăiat mustăţi sub pretextul unei ten mai fin. Astfel au impus în conştiinţa generaţiei noastre, obiceiul de a te „raşcheta” pe faţă zilnic.
Credeţi că lucrurile s-au oprit aici ? Nu, pentru că mai avem păr pe noi. Colegii noştrii gigolo şi stripperi şi-au pierdut dreptul de a avea păr pe piept, mâini, picioare, etc. Unii dintre noi au fost ispitiţi, corupţi şi şantajaţi să-şi vopsească părul sau să-şi penseze sprâncenele.
În laboratoare genetice, ele lucrează deja la bărbatul spân, fără testosteron, mai exact fără glandele care produc acest hormon.

Este momentul să fim uniţi ! Ia atitudine, protestează paşnic, chiar dacă vei dormi pe canapea sau vei mânca conserve! De greva sexuală nu are rost să vă apucaţi deoarece există înlocuitori cu baterii. Posted Image

Spune NU dependenţei de aparate de ras şi gel de ras.
Spune NU cremei epilatoare şi cere scoaterea pensetelor în afara legii.
Să ne opunem proiectului lor de a deveni bărbaţi efeminaţi. Până nu e prea târziu ! Semnează petiţia !

Edited by Marcel_P, 13 August 2013 - 05:54.


#293
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,264
  • Înscris: 24.01.2008
Piciorul paros n-arata bine in fusta...

#294
dezaak

dezaak

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 552
  • Înscris: 30.07.2013
Ignorati batranii care se plang de ,,tineretul din ziua de azi".

#295
Fin

Fin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 925
  • Înscris: 09.10.2012

View PostEsMismo, on 20 iunie 2012 - 20:16, said:

Ultima oară am transpirat într`un metrou săptămâna trecută. Ce`i drept, miroseam bine, unul din motivele pentru care mă simţeam bine, motiv pentru care lumea se îngrămădea lângă mine, motiv pentru care nu m`am mai simţit bine. Rexona, farmec paişpe, nivea or whatever the fuck they were using. Încă mă chinui să îmi scot mirosul ăla de ieftin din minte.

fa donatii de parfum scump, ma sacrific eu sa accept

View Postmalls, on 08 mai 2012 - 14:37, said:

2. Or fi si batrani care au treaba, nu zic nu...dar cei mai multi se plimba de dragul artei.

asta pentru ca in unele orase abonamentul ratp e gratis pt batrani

#296
OmulSpart

OmulSpart

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 19.09.2011
Hai ca am si eu o problema, poate ma ajutati. Student la Iasi, ultima zi, abonament studentesc, expirat de cateva zile, am schimbat cartonasu ala verde cu datele respective, am luat de la alt coleg caruia nu-i expirase. Si de obicei nu scot aia si se uita. Eh, asta s-a uitat. Ma coboara, imi da amenda, imi zice ca imi vine acasa, si imi ia abonamentu. Si pe urma imi zice ca ma trece in baza de date, cum ca am incercat sa merg fraudulos, si timp de 3 ani nu mai pot face abonament studentesc. A mai fost cineva in situatia asta? Chiar nu mai am ce face? :( Faza e ca ies mult mai ieftin cu abonamentu, decat cu teancu de bilete...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate