Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Hyperos consum excesiv baterie?
 Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou
 Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...
 Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...
 

Schimbare buletin

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Motos

Motos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 04.07.2010
Scuze daca nu am postat in topicul cel mai adecvat ! Buna ziua as avea si eu un set de intrebari  in legatura cu cartea de identitate: am dat proba teoretica la scoala de soferi am fost admis ...dar buletinu meu este deteriorat si pentru proba practica as dori sa schimb buletinu.. Exista vreo problema? din cauza aceasta eu ma gandesc la faptul ca pe dosarul de scoala de soferi sunt trecute serile actuale ale buletinului iar daca l-as schimba seria si numarul s-ar schimba,  ma gandesc daca ar fi o problema si ar putea fi anulat dosarul ... Multumesc Mult aspt un raspuns

#2
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,700
  • Înscris: 26.11.2001
1. MAi ai rabdare pana dai examenul practic.
2. Problema nu cred ca e daca se schimba seria, ci faptul ca cateva zile nu ai CI!

#3
Motos

Motos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 04.07.2010
asta sa spunem ca s-ar rezolva pentru ca am pe cineva  le eliberari buletine ... adica ar dura o zi  doua..Pe mine ma interseaza ideea sa nu exista probleme in legatura cu dosarul ... ! Si mici chestii pe care le-ar putea spune politistul !

Edited by Motos, 28 February 2012 - 12:27.


#4
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
E Romania totusi, nu-mi imaginez sa stea gaborul sa compare serii de buletin, sa fim seriosi. Si chiar daca observa e evident si ca a fost eliberat de curind si nu ai gresit tu cind ai completat, nu cred sa fie nici o problema.
Totusi, cit de deteriorat este?

#5
RCmake

RCmake

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,301
  • Înscris: 08.10.2011
Sa inteleg ca l-ai deteriorat dupa ce ai dat sala sau asa era si inainte ? In principiu de ce vrei sa te complici ? Dupa cum a zis si Courage, asteapta pana ce dai sala si dupa ai tot timpul din lume sa iti schimbi buletinul fara complicatii. Iar daca schimbi buletinul, nu o sa fii nevoit sa iti schimbi si carnetul de conducere, deci nu gasesc sensul.


View Postf300, on 28th February 2012, 12:38, said:

E Romania totusi, nu-mi imaginez sa stea gaborul sa compare serii de buletin, sa fim seriosi. Si chiar daca observa e evident si ca a fost eliberat de curind si nu ai gresit tu cind ai completat, nu cred sa fie nici o problema.
Totusi, cit de deteriorat este?
Pai acei gabori de care pomenesti tu se cred Dumnezei in aceasta tara. In principiu fac ce vor. Ca fapt divers acum 2 luni cand m-am programat la traseu, desi am dreptul sa imi aleg o data in care as fi disponibil sa dau orasul, ei mi-au fixat data, imediat cum era posibil desi eu nu aveam cum sa ajung atunci sa dau orasul. Am reusit sa imi modific acea data dupa ce am fost la seful politiei, dupa ce m-a facut ou si cu otet, ca am mult tupeu si ca sunt scandalagiu si cu amenintari ca o sa aiba grija de mine si la sala si la oras inclusiv de scoala de soferi,instructorul cu cine am facut conducerea. Imi venea sa nu mai dau nici un examen nimic si sa ma car din tara.
Deci eu zic sa nu iti pui mintea cu ei si sa incerci sa te axezi pe acel examen pe care ai de dat.

Multa bafta  :peacefingers:

#6
Motos

Motos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 04.07.2010
este destul de deteriorat adica plasticul ala care il acopera este dezlipit in toate colturile ideea e sa nu zica ca politistul sa nu zica : ce domne nu ai avut timp sa iti schimbi buletinu adica sa ii dau motive, sunt constient ca lucrurile asta nu au nici au legatura cu proba in sine dar ma rog, cum a spus si cineva mai sus ei se cred cam Dumnezeu  pe pamant.

View PostRCmake, on 28th February 2012, 12:49, said:

Sa inteleg ca l-ai deteriorat dupa ce ai dat sala sau asa era si inainte ? In principiu de ce vrei sa te complici ? Dupa cum a zis si Courage, asteapta pana ce dai sala si dupa ai tot timpul din lume sa iti schimbi buletinul fara complicatii. Iar daca schimbi buletinul, nu o sa fii nevoit sa iti schimbi si carnetul de conducere, deci nu gasesc sensul.



Pai acei gabori de care pomenesti tu se cred Dumnezei in aceasta tara. In principiu fac ce vor. Ca fapt divers acum 2 luni cand m-am programat la traseu, desi am dreptul sa imi aleg o data in care as fi disponibil sa dau orasul, ei mi-au fixat data, imediat cum era posibil desi eu nu aveam cum sa ajung atunci sa dau orasul. Am reusit sa imi modific acea data dupa ce am fost la seful politiei, dupa ce m-a facut ou si cu otet, ca am mult tupeu si ca sunt scandalagiu si cu amenintari ca o sa aiba grija de mine si la sala si la oras inclusiv de scoala de soferi,instructorul cu cine am facut conducerea. Imi venea sa nu mai dau nici un examen nimic si sa ma car din tara.
Deci eu zic sa nu iti pui mintea cu ei si sa incerci sa te axezi pe acel examen pe care ai de dat.

Multa bafta  :peacefingers:
era deteriorat inainte sa dau sala , nu m-am dus sa il schimb din cauza scarbei de a sta la coada ... si a incompetentei funcitonarilor ,e vina mea. Tocmai la asta ma refer sa nu imi pun mintea cu ei, sa nu le dau cine stie ce motive la proba practica..


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate