Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu
 Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

arii

Sapa peste pardoseala
 Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb
 Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...
 

Ce cumparam de Black Friday ?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
419 replies to this topic

#397
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005
[ https://i.imgur.com/KmezK.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
reduceri de afara

#398
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Īmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,702
  • Înscris: 13.06.2004
Câţi giga avea hardul ăla?

#399
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005
3TB

Edited by costy_ytsoc, 23 November 2012 - 16:32.


#400
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,894
  • Înscris: 28.11.2006
Eu am reusit sa iau un TV Samsung de la Emag. Reducerea, de la 1300 la 1000. Sunt multumit, desi inca nu mi-a venit mailul care sa ma anunte cand imi soseste produsul.

#401
-MosNicolae-

-MosNicolae-

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 826
  • Înscris: 04.10.2012
Ironia face ca emag nu reuseste sa termine stocul tocmai la telefoanele Chinezesti: Asteptam ca acolo sa bage oferta mare si sa închida repede afacerea.

#402
Lucian_M

Lucian_M

    - membru glumeț -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,408
  • Înscris: 09.09.2006
Deci am fost azi in Piatra, cel mai mic pret la LG-ul meu l-am gasit tot la altex. Ramane sa dau (nu azi) comanda pe net, sa vedem cand o ajunge.

Nebuneala azi prin magazine, oferte fainute la unele lucruri. DOMO din Piatra e cel mai patetic magazin, cand am intrat functiona usa culisanta automata, cand am iesit era oprita, am impins de usa de rezerva. Buei, ce zgarciobi. Preturi mari la cam toate produsele, lume putina. In flanco tot mai era animatie, dar in altex era full. La tv-uri era cea mai mare zarva. AM belit si eu ochii pentru prima data la un tv 3d, cu ochelari de aia simpli, polarizati- moaaama, cum se vede. Nu am acuma vreo 30 de meleoane, ca sincer mi-as lua. DAR: nu am televiziune nici macar HD, asa ca pica biznisu' pe moment. La urmatoarea achizitie imi voi permite si eu un tv cu 3D.

#403
costinthebest

costinthebest

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 16.01.2007
Eu am luat de la emag un Nikon D3100 si un ipod nano.
Si o masina de spalat de la domo pentru o ruda. Pe site scria stoc epuizat si am fost in magazin si mai aveau. Ma asteptam la cozi mai mari, dar au fost doar 3 persoane in fata mea la casa. Anul trecut am fost cu un amic in flanco sa-si ia ceva si coada era foarte mare... Am pierdut vreo 2-3 ore pana sa cumpere.
Cea mai tentanta oferta mi s-a parut iPad-ul de la emag Posted Image .

Edited by costinthebest, 23 November 2012 - 22:45.


#404
blackbone

blackbone

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 736
  • Înscris: 26.05.2005
voi ati vazut speculantii de la emag ce fac? dimineata au avut ipad-ul acela la 999( care chiar era best deal, dar la 8.30 cand am vrut sa dau comanda era out of stock) acuma e  2400 de lei....si scria la oferte dimineata ca e redus de la 1850 de lei....au scumpit-o acuma seara, si cica promotiile continua.

#405
Gh3r0m

Gh3r0m

    Le Potato Master

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,981
  • Înscris: 14.04.2008
Cum ar fi sa vanda toate ipad-urile din stoc cu 999 ron, au un anumit numar prestabilit din fiecare produs pentru oferta, nu toata magazia.

Edited by Gh3r0m, 23 November 2012 - 23:07.


#406
vj_Heaven

vj_Heaven

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,067
  • Înscris: 19.07.2005
Au bagat iar pe stock acel HDD de 3TB la 90$. http://www.newegg.co...N82E16822148844

Magazinele de la noi sunt mult prea mici sa-si permita astfel de oferte. :(

#407
blackbone

blackbone

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 736
  • Înscris: 26.05.2005
nu asta e smecheria...ce-i cu pretul ala umflat la categoria reduceri? acuma isi castiga inapoi banii din reducerile de la ipaduri de dimineata...ca prosti sunt care cumpara si la 2500 de coco...stai flex

Edited by blackbone, 23 November 2012 - 23:11.


#408
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005

View PostGh3r0m, on 23 noiembrie 2012 - 23:05, said:

Cum ar fi sa vanda toate ipad-urile din stoc cu 999 ron, au un anumit numar prestabilit din fiecare produs pentru oferta, nu toata magazia.
n-ai inteles, omul nu s-a plans ca n-au dat tot stocul la 999lei ci ca pretul sau inaitne de reducere era 1850 iar dupa ce s-au terminat reducerile l-au pus la 2400.
Personal oricum nu vad cine ar da atatia bani pe o tableta...

#409
Gh3r0m

Gh3r0m

    Le Potato Master

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,981
  • Înscris: 14.04.2008
Greseala mea pentru neatentie. Versiunea Wi-fi a fost la oferta la 999 care inca are pretul original de 1850, 3g-u e 2400.

Edited by Gh3r0m, 23 November 2012 - 23:30.


#410
Materium

Materium

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,148
  • Înscris: 23.02.2005
Am luat....nimic. Astia au avut reduceri la ieftineli si janghine. Nicio masina de  cu usactor, niciun expresor de cafea care face si cafea cum trebuie. Ceva reduceri la aspiratoare Dyson ar fi fost SF. Probabil ca ies din profilul cumparatorului roman care are nevoie de laptop si televizor, iar cand e vorba de electrocasnice cumpara doar janghine

#411
NASTYPRIMUL

NASTYPRIMUL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 20.09.2008
M-am plimbat prin vreo 2 magazine. Nu aveam de gind sa cumpar practic nimic. Nu am bani de ceva imprevizibil. Strictul necesar.

#412
Carrman

Carrman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,107
  • Înscris: 06.08.2010
foaie verde de jidvei,
sa traiasca blecfraidei!


70-300 vr 1499 lei.

#413
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,908
  • Înscris: 14.11.2004
Gasit oferte si cumparat, mobilier si ceva electrocasnice, la mobilier si electrocasnice am nimerit preturi foarte bune.

#414
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,894
  • Înscris: 28.11.2006
Azi am primit mail de la emag si imi aduc TV-ul de-abia vineri :( Sper sa-l aduca, pentru ca e si sarbatoare legala, si daca astept pana lunea cealalta... :death:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate