Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Ce cumparam de Black Friday ?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
419 replies to this topic

#1
Nautical

Nautical

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 16.08.2010
Am pus ceasul sa sune la 4:50. Vreau sa vad ce ne pregateste eMag. Nu am cine stie ce bani, doar vreo 250 lei din porcusor.
Sunt curios ce o sa fie.
Vreti sa cumparati ceva ce va doriti de mult sau doar asa, ca e reducere ?

A, am uitat sa mentionez. Imi ia fratemiu din State, pe banii lui, laptop de Black Friday (dar cred ca nu se pune asta, vorbim de Romania)

Edited by Nautical, 24 November 2011 - 22:15.


#2
Alex-Softpedia

Alex-Softpedia

    Împărat Republican

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,383
  • Înscris: 10.03.2009
Si eu sunt curios ce fel de reduceri or sa fie, in special la Emag. Mi-as lua o camera foto cat mai mica si cat mai ieftina care sa filmeze HD, daca apar oferte bune probabil o sa comand online (sa speram ca onoreaza comenzile si ca nu sunt suprasolicitati) daca nu, merg peste ei  :lol:

Edited by alex-softpedia, 24 November 2011 - 22:18.


#3
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,664
  • Înscris: 26.11.2001
Avand in vedere cati asteapta + epopeea clasica emag, la ora 5.01 serverele lor vor fi jos.
Unele produse vor fi la preturi promotionale, insa nu va asteptati la cele mai dorite.

#4
virtualx

virtualx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,600
  • Înscris: 30.05.2005
vezi ca pe alt site , incepe la ora 00.00 :D

si vad ca inca nu ne-am invatat ...reduceri de PANA LA 60% :) adica si 5% tot acolo intra ...

Edited by virtualx, 24 November 2011 - 22:23.


#5
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,756
  • Înscris: 23.05.2013
PCGarage le baga de la 00:00. Asa scrie in newsletter, asadar mai mult timp pentru cumparaturi.
Daca stiam din timp de asta.... pff. :D

#6
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,334
  • Înscris: 14.06.2006

 d4m4g3, on 24th November 2011, 22:21, said:

Daca stiam din timp de asta.... pff. :D
La 3 zile dupa ce mi-am cumparat eu componentele la noul meu calculator :(

#7
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 28.12.2008

 Courage, on 24th November 2011, 22:21, said:

la ora 5.01 serverele lor vor fi jos.

Păi deja la PCG de abia poți să intri pe site, la 12 noaptea nu mai zic.

#8
virtualx

virtualx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,600
  • Înscris: 30.05.2005
ce tare , la 5.01 vor fi jos , insa eu cred ca la ce oferte mici or sa aiba la ora 5.10 vor fi up again din lipsa de clienti

#9
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,523
  • Înscris: 16.12.2006
pe langa PC Garage incepand cu ora 00:00 si Emag de la ora 05:00 mai sunt cateva site-uri :D

http://www.wall-stre...i-din-IT-C.html

eMag si Flanco:


Reducerile care fi valabile si in weekend vor ajunge pana la 60%, in cazul multor produse. Astfel, clientii vor putea achizitiona frigidere cu 500 de lei, masini de spalat cu 700 de lei, camere foto cu 150 de lei, precum si televizoare LED si 3D cu reduceri de pana la 50%. Toate ofertele vor fi facute publice vineri. Reducerile vor fi la peste 30.000 de produse.


"Prin aceasta actiune, eMag si Flanco vor creste nivelul intregii piete electro-IT cu 10 milioane de euro. Evenimentul va atrage serios atentia consumatorilor spre piata de electro-IT din Romania si va genera schimbari de comportament in randul acestora, determinandu-i pe multi sa isi reinnoiasca televizoarele, calculatoarele sau electrocasnicele desi nu aveau in plan acest fapt", a declarat Iulian Stanciu, presedintele Asesoft Distribution, grupul de companii din care fac parte eMag si Flanco.


PC Garage


Retailerul, parte din grupul Fit Distribution,  va oferi intre 25 si 27 noiembrie, reduceri de pana la 3.000 de lei la toate categoriile de produse. Toate comenzile vor fi onorate in limita stocului disponibil al magazinului si al furnizorilor.


Evomag


Reducerile vor incepe la ora 8 dimineata vor ajunge pana la 50%, potrivit blogului lui Liviu Taloi, consultant in comert electronic.


Koyos.ro


Va avea o oferta afisata pe site (in cadrul unei sectiuni dedicate), incepand cu ora 6:00. Promotia va dura pana la ora 23:59 si va cuprinde reduceri la peste 100 de produse. Produsele markate cu “K” vor beneficia de livrare gratuita in Bucuresti sau in tara. Diferenta este ca in Bucuresti, echipamentele comandate pana in ora 16:00 vor fi livrate in aceasi zi.


Black Friday (Vinerea Neagra) este prima vineri dupa Ziua Recunostintei si marcheaza debutul cumparaturilor de Craciun in SUA. De obicei, aceasta este si una dintre zilele cu cele mai mari reduceri de preturi si vanzari in randul magazinelor din America. Pentru ca toata lumea sa poate profita de cele mai bune oferte, majoritatea companiilor ofera zi libera angajatilor sai.


Denumirea provine din Philadelphia, unde era folosita pentru a descrie traficul extrem de dificil creat dupa Ziua Recunostintei. In prezent, termenul are conotatii economice intrucat in aceasta perioada retailerii se asteapta sa intre “pe negru”, adica sa aiba profit, in comparatie cu “pe rosu”, adica pierderi.

#10
Alex-Softpedia

Alex-Softpedia

    Împărat Republican

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,383
  • Înscris: 10.03.2009
Sper sa nu fie o vrajeala penibila de marketing. Daca nu au macar un 25% reducere, nu zic 70%, imi bag.... in ei.

#11
RandomHero

RandomHero

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,042
  • Înscris: 22.11.2011
Regret ca n-am niciun ban pentru evenimentul asta, aproape 1000 de lei am aruncat pe dentist si nu mi-ar fi stricat un laptop.  <_< Bafta tuturor la cumparaturi - in realitate oamenii rup usile de la intrarea magazinelor si se urca unii peste altii, pe net cad serverele si oamenii rup tastaturile.

#12
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,523
  • Înscris: 16.12.2006
pai deja site-ul pc garage se misca greu  :lol:

#13
Alex-Softpedia

Alex-Softpedia

    Împărat Republican

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,383
  • Înscris: 10.03.2009
Sper ca nu o sa fie si la noi asa  :lol:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/2zBWjlkKDpA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Noi avem insa varianta Romaneasca [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/citcT6mN16Y?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]  :lol:

Attached Files



#14
chflorin

chflorin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,994
  • Înscris: 11.01.2011
reduceri pina la 3000 ron......

#15
Batranelul22

Batranelul22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 28.07.2011

 catalinman, on 24th November 2011, 22:45, said:

pai deja site-ul pc garage se misca greu  :lol:
Se misca greu e putin spus. Am incercat de 3 ori pana acum si niciun rezultat. :deadtongue:

#16
muaddib10

muaddib10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,623
  • Înscris: 20.11.2007
Io am aflat acum pe forum. S-o dus salaru'...bag lupa.

#17
RandomHero

RandomHero

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,042
  • Înscris: 22.11.2011

 chflorin, on 24th November 2011, 22:57, said:

reduceri pina la 3000 ron......
Asta o fi pentru monitorul de 25000 de lei.

Edited by RandomHero, 24 November 2011 - 23:05.


#18
Alex-Softpedia

Alex-Softpedia

    Împărat Republican

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,383
  • Înscris: 10.03.2009
Daca imi dau Kindle-ul cu 300 ron sunt cei mai tari  :lol:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate