Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!
 La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour
 Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 

Conteaza fizicul chiar atat de mult? Un sfat pls!

- - - - -
  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#19
pierre_de_timp

pierre_de_timp

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,251
  • Înscris: 30.12.2007

View Postlorykiss, on 24th November 2011, 21:06, said:

pai asta e ca el asa arata f bn e bn facut are muschi are niste ochi superbi, din punctul meu de vedere e f dragut... dar poate numai eu il vad asa :( aku voi imi sugerati sa ma despart de el numai pt ca asa zic ceilalti?

Este clar ca fizicul conteaza, chiar si pentru tine. Care este de fapt problema ta? Ca nu sunt de acord parintii tai cu el pentru ca are nasul prea mare? Eu cred ca daca nu il incurca atunci cand bea din pahar si trebuie sa bea doar din sticla sau cu paiul din pahar, nu ai de ce sa iti faci griji. Pana la urma, daca ramai cu el (ceea ce e greu de crezut la varsta ta) il poti trimite la o rinoplastie si gata, il transformi in cine vrei tu, Cyrano, Brad Pitt, Tom Cruise, etc. Trebuie sa intelegi ca pentru parinti este foarte rar sa existe cineva destul de bun pentru copilul lor. Esti singura la parinti? Oricum, nu e deloc eficient sa il tot cauti pe Mr Perfect pentru parintii tai daca el este Mr Suficient pentru tine. Daca pe tine nu te deranjeaza , go for it! Aproape nimeni nu arata la 30 ca la 20, si cu atat mai putin femeile. Legea gravitatiei actioneaza implacabil si imuabil.  :console:

Edited by pierre_de_timp, 25 November 2011 - 08:59.


#20
Pocahontas76

Pocahontas76

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 05.05.2010
Daca va intelegeti, lasa-i pe parinti sa miaune cat vor. Probabil ca nu-i gasesc alte defecte si s-au gandit ca asta cu nasul te va determina sa il parasesti.
Nu te lasa influentzata.
Ai mei au avut initial probleme cu faptul ca al meu e asiatic...ca vezi Doamne nu e alb, e filipinez si etc etc. Pina le-am explicat ca nici un prieten ALB nu m-a tratat asa cum ma trateaza el...o minune de om.  :thumbup:

#21
pierre_de_timp

pierre_de_timp

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,251
  • Înscris: 30.12.2007

View PostPocahontas76, on 26th November 2011, 19:56, said:

Daca va intelegeti, lasa-i pe parinti sa miaune cat vor. Probabil ca nu-i gasesc alte defecte si s-au gandit ca asta cu nasul te va determina sa il parasesti.
Nu te lasa influentzata.
Ai mei au avut initial probleme cu faptul ca al meu e asiatic...ca vezi Doamne nu e alb, e filipinez si etc etc. Pina le-am explicat ca nici un prieten ALB nu m-a tratat asa cum ma trateaza el...o minune de om.  :thumbup:


Da' ce-ti face?  :notangel:

#22
darkangelo

darkangelo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,499
  • Înscris: 12.09.2006

View Postalex-softpedia, on 24th November 2011, 20:48, said:

Carol I a avut ditamai barna, De Gaulle si mai si, Napoleon a fost si el nasos si cati altii, nu si-au mai facut probleme.
tati, tu esti d-ala care-si pune copii sa invete ca aia din africa n-au corent electric si n-au ce manca, da uite ca-s olimpici? ca altfel nu vad sensul comparatiei. sau poate din fiecare nasos iese cate un napoleon?

#23
Vain

Vain

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 604
  • Înscris: 25.07.2011

View Postdarkangelo, on 27th November 2011, 16:35, said:

tati, tu esti d-ala care-si pune copii sa invete ca aia din africa n-au corent electric si n-au ce manca, da uite ca-s olimpici? ca altfel nu vad sensul comparatiei. sau poate din fiecare nasos iese cate un napoleon?
Ideea era ca nasul mare nu i-a impiedicat sa ajunga sus.

#24
darkangelo

darkangelo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,499
  • Înscris: 12.09.2006

View PostVain, on 27th November 2011, 17:09, said:

Ideea era ca nasul mare nu i-a impiedicat sa ajunga sus.
dar nici nu i-a ajutat cine stie ce.
lasand la o parte cele cateva zeci de milioane de oameni cu nasul mare care n0au ajuns nicaieri :))).

#25
DarkPassenger

DarkPassenger

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 500
  • Înscris: 20.11.2011

View Postlorykiss, on 24th November 2011, 23:15, said:

eu 19 el 20

nu cred ca ma tachineaza pt ca insista pe treaba asta ... ca nu intelege cum am eu asa niste gusturi ca a crezut ca sunt altfel... si in ultima vreme e atat de suparata p mn pt asta ca aproape ca ma dispretuieste pt asta :( a zis ca ea daca tata avea nasul mai mare nu se mai casatorea cu el... nici nu se uita la el... mi se pare superficial ceea ce zice... adica sufletul nu conteaza?...

Sunteti destul de mari, credeam ca sunteti mai mici ca varsta.

Cat despre ce spune mama ta, ignor-o, pt ca da dovada crasa de imaturitate. Si nesimtire. Gusturile nu se discuta. Daca va intelegeti bine, continua. Daca te desparti de el pe motivul asta, mai tarziu iti va parea rau.

Ar trebui sa-i spui clar mamei tale ca este viata ta si atat, si nu are dreptul sa se bage.

Edited by DarkPassenger, 27 November 2011 - 18:32.


#26
Vain

Vain

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 604
  • Înscris: 25.07.2011

View Postdarkangelo, on 27th November 2011, 18:01, said:

dar nici nu i-a ajutat cine stie ce.
Exact, deci marimea nasului n-ar trebui sa fie un criteriu decisiv in alegerarea partenerului.


Pe de alta parte sunt convins ca poate gasi un tip la fel sau chiar mai bun decat cel cu care e acum dar care sa nu aiba nici nas mare.  :lol:

#27
planner26

planner26

    European sadea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,824
  • Înscris: 15.03.2009
@lorykiss,
Intotdeauna parintii doresc binele copilului lor, dar in multe cazuri din prea multa dorinta de bine, ii poate face mult rau copilului.
Eu cred totusi ca parintilor tai, nu le place de acest baiat pentru cu totul alte motive, dar ca sa nu ti le spuna invoca acest motiv, nasul mare si stramb.
sa stii ca in viata nu conteaza aspectul fizic cel mai mult, ci sufletul, capacitatea de gandire, comportamentul..... ti-as recomanda piesa: Nu conteaza cat de lung am parul, important e cat si cum gandesc! sa il asculti.
Vorbeste deschis cu mama ta, si vezi ce ii nemultumeste pe ei cu adevarat cu privire la prietenul tau.
Daca simti ca te iubeste cu adevarat, si il iubesti si tu la fel de mult, faza cu nasul mare nu este un motiv de despartire!

PS: si ceea ce au spus cei de mai sus referitor la lungimea  nasului, care e direct proportionala cu marimea obiectului din chiloti se pare ca este foarte adevarat! E o vorba care zice asa: Daca vrei sa afli marimea penisului partenerului, masoara-i nasul si inmulteste cu 3.

#28
darkangelo

darkangelo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,499
  • Înscris: 12.09.2006

View PostVain, on 27th November 2011, 18:42, said:

Exact, deci marimea nasului n-ar trebui sa fie un criteriu decisiv in alegerarea partenerului.
de ce nu? daca marimea sanilor sau a penisului este, de ce nu ar fi si a nasului?

#29
Vain

Vain

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 604
  • Înscris: 25.07.2011

View Postdarkangelo, on 27th November 2011, 19:07, said:

de ce nu? daca marimea sanilor sau a penisului este, de ce nu ar fi si a nasului?

Nasul nu a fost niciodata simbol sexual.

#30
darkangelo

darkangelo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,499
  • Înscris: 12.09.2006

View PostVain, on 27th November 2011, 19:11, said:

Nasul nu a fost niciodata simbol sexual.
pai taman ce-i veni timpul sa fie!

#31
Vain

Vain

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 604
  • Înscris: 25.07.2011
De la tolerarea unui nas mare pana la fetisizare e cale lunga dar poate sa le explice parintilor ca acum sunt la moda nasurile mari, poate musca. :lol:

#32
darkangelo

darkangelo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,499
  • Înscris: 12.09.2006

View PostVain, on 27th November 2011, 20:48, said:

De la tolerarea unui nas mare pana la fetisizare e cale lunga dar poate sa le explice parintilor ca acum sunt la moda nasurile mari, poate musca. :lol:
de ce sa-l tolerez? daca mie chiar imi place barbatul ala care are nasul mare, de ce trebuie sa i-l tolerez ca si cum ar fi un handicap? nu e posibil sa nu-l observ? sau sa nu-mi pese de nasul lui?
in ceea ce-i priveste pe parintii fetei, e foarte simplu, nu trebuie sa le placa lor, ci ei. e simplu sa le spuna ca o deranjeaza comentariile lor si sa-i roage sa inceteze. daca sunt oameni normali o sa le pese de sentimentele fiicei lor mai mult decat de distractia lor. daca sunt cretini, ar trebui sa invete ea sa-i "tolereze".  
ai fi uimit cate fetisuri si cate obsesii exista, inclusiv asta cu nasul mare.

#33
Vain

Vain

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 604
  • Înscris: 25.07.2011

View Postdarkangelo, on 27th November 2011, 22:38, said:

de ce sa-l tolerez? [...] nu e posibil sa nu-l observ? sau sa nu-mi pese de nasul lui?

:lol:
Pai asta e definitia tolerantei.

#34
xxl man man

xxl man man

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 05.08.2007
eu zic sa pui o poza cu el sa isi dea o parere despre el si fetele de pe aici...

#35
xxl man man

xxl man man

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 05.08.2007
Proastelor, uitati: http://ladyclub.md/a...rimea-penisului
Nu mai vorbiti aiurea ca marimea nasului e d.p. cu marimea penisului daca nu stiti...
Poți judeca mărimea penisului după numărul la pantof
FALS. Am auzit ceva legat și de mărimea nasului, cum că ar indica mărimea ?bogăției? masculine. Nu are nici o legătură ? nu te entuziasma dacă poartă mărimea 45 la pantof. Vrei argumente? Atunci află că s-au făcut studii pe un număr mare de bărbați și s-a constatat că mărimea penisului nu poate fi judecat decât după... mărimea penisului!

+++
http://www.spam.spam...enisului-145285

Edited by xxl man man, 23 January 2012 - 20:54.


#36
mariantudor111

mariantudor111

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 09.05.2014
da' acu pe bune ... nu gaseai si tu unul cu nasu mai ca lumea ?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate