Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Conteaza fizicul chiar atat de mult? Un sfat pls!

- - - - -
  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#1
lorykiss

lorykiss

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 24.11.2011
Mama tot timpul imi zice ca prietenul meu este urat, ca are nasul mare si stramb….are ea asa o problema cu nasul lui, si tata face misto de el (nu de fata cu el) in privinta asta. Mie in schimb imi place de el il consider chiar f frumusel si nu vad nimic in neregula cu el, in plus ne iubim foarte mult si ne intelegem f bine din toate pct de vedere, iar prietenele mele la fel au zis ca e f dragut. Eu nu inteleg cum ai mei pot fi atat de superficiali, nu conteaza caracterul nu conteaza nimic, conteaza doar fizicul… eu m-am saturat si nu mai suport, plang mereu, si lui nu ii pot spune asta ca s-ar simti jignit. Nu stiu ce sa fac, nu mai pot continua asa… un sfat cv pls help me !!!

#2
puya4ever

puya4ever

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,987
  • Înscris: 21.12.2006
Zi-le alor tăi că nasul e direct proporțional cu ce are în chiloți, astfel le vei închide gura.

#3
te-dude

te-dude

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 327
  • Înscris: 28.10.2006

View Postpuya4ever, on 24th November 2011, 20:07, said:

Zi-le alor tăi că nasul e direct proporțional cu ce are în chiloți, astfel le vei închide gura.

da, poți să le spui părinților asta și se pare că prietenele tale te mint.

#4
RandomHero

RandomHero

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,042
  • Înscris: 22.11.2011

View Postpuya4ever, on 24th November 2011, 20:07, said:

Zi-le alor tăi că nasul e direct proporțional cu ce are în chiloți, astfel le vei închide gura.
Daca nu, le-o inchide el.  :naughty:

#5
Ombilic

Ombilic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 641
  • Înscris: 01.04.2011
prietenul tau e cumva ala cu telecomanda?

#6
masni

masni

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 765
  • Înscris: 25.10.2010
dintoteauna cei cu nasul mare au si succes in viata.as recomanda sa stai alaturi de el.si pe bune e adevarat ca cei cu nasul mare au si dotare .e masura .e adevarat am vazut .am o varsta si pot confirma.cat despre parinti lasa-i in pace ca cei frumos doar tie i-ti place.mult succes.

Edited by masni, 24 November 2011 - 20:40.


#7
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Da, conteaza. Sfat in legatura cu ce?
De cauti pe cineva care sa le placa lor, inseamna ca le cauti lor un partener. Daca iti cauti tie, fa-i si pe ei sa inteleaga asta.

#8
Alex-Softpedia

Alex-Softpedia

    Împărat Republican

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,381
  • Înscris: 10.03.2009
Carol I a avut ditamai barna, De Gaulle si mai si, Napoleon a fost si el nasos si cati altii, nu si-au mai facut probleme.

#9
Fling

Fling

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 04.10.2011

View Postlorykiss, on 24th November 2011, 19:55, said:

Mama tot timpul imi zice ca prietenul meu este urat, ca are nasul mare si stramb….are ea asa o problema cu nasul lui, si tata face misto de el (nu de fata cu el) in privinta asta. Mie in schimb imi place de el il consider chiar f frumusel si nu vad nimic in neregula cu el, in plus ne iubim foarte mult si ne intelegem f bine din toate pct de vedere, iar prietenele mele la fel au zis ca e f dragut. Eu nu inteleg cum ai mei pot fi atat de superficiali, nu conteaza caracterul nu conteaza nimic, conteaza doar fizicul… eu m-am saturat si nu mai suport, plang mereu, si lui nu ii pot spune asta ca s-ar simti jignit. Nu stiu ce sa fac, nu mai pot continua asa… un sfat cv pls help me !!!

da, totul conteaza in viata, fara exceptie. cu cat ai mai putin din ce-ti trebuie no matter what, cu atat detaliile devin mai importante. trust me!

#10
user033

user033

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,533
  • Înscris: 07.07.2009
atentie ! are nasul mare si STRAMB !

cred ca o are sub unghi de 90 de grade :D - provoaca placeri nebanuite fetei.

#11
rasistu

rasistu

    Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,715
  • Înscris: 20.03.2011
dar poti sa ai ditamai barna si sa fii un ratat, nu este o regula. conteaza cum te intelegi cu persoana respectiva. pune o poza sa vedem daca parintii tai au dreptate!

#12
Alex-Softpedia

Alex-Softpedia

    Împărat Republican

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,381
  • Înscris: 10.03.2009
Daca e inalt si slab se scoate, daca e scund si gras cu nasul mare e foarte ciudat. Lasa ca si de Napoleon radeau unele gagici cand era el tinerel si slab si statea uniforma pe el ca pe gard...

#13
lorykiss

lorykiss

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 24.11.2011
pai asta e ca el asa arata f bn e bn facut are muschi are niste ochi superbi, din punctul meu de vedere e f dragut... dar poate numai eu il vad asa :( aku voi imi sugerati sa ma despart de el numai pt ca asa zic ceilalti?

#14
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Daca doar te gandesti la asta, nu vei fi niciodata cu adevarat fericita. Cel mai important este ce crezi tu. Intotdeauna. Si daca vreodata gresesti, nu-i nimic, tu te arzi. Ce nu te omoara...stii vorba.

#15
DarkPassenger

DarkPassenger

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 500
  • Înscris: 20.11.2011

View Postlorykiss, on 24th November 2011, 21:06, said:

pai asta e ca el asa arata f bn e bn facut are muschi are niste ochi superbi, din punctul meu de vedere e f dragut... dar poate numai eu il vad asa :( aku voi imi sugerati sa ma despart de el numai pt ca asa zic ceilalti?

Ar fi cea mai mare greseala sa te desparti de el. Daca intr-adevar iti place de el, lupta-te cu toti si arata-le ca pt tine este important si il iubesti asa cum este el. Daca intr-adevar alor tai le pasa de tine, iti vor accepta decizia.

Cati ani aveti ?

#16
alin3x

alin3x

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 290
  • Înscris: 24.08.2010
Te-ai gandit ca ai tai doar te tachineaza?

#17
lorykiss

lorykiss

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 24.11.2011

View PostDarkPassenger, on 24th November 2011, 21:16, said:

Ar fi cea mai mare greseala sa te desparti de el. Daca intr-adevar iti place de el, lupta-te cu toti si arata-le ca pt tine este important si il iubesti asa cum este el. Daca intr-adevar alor tai le pasa de tine, iti vor accepta decizia.

Cati ani aveti ?
eu 19 el 20

View Postalin3x, on 24th November 2011, 22:37, said:

Te-ai gandit ca ai tai doar te tachineaza?
nu cred ca ma tachineaza pt ca insista pe treaba asta ... ca nu intelege cum am eu asa niste gusturi ca a crezut ca sunt altfel... si in ultima vreme e atat de suparata p mn pt asta ca aproape ca ma dispretuieste pt asta :( a zis ca ea daca tata avea nasul mai mare nu se mai casatorea cu el... nici nu se uita la el... mi se pare superficial ceea ce zice... adica sufletul nu conteaza?...

#18
Paranoir

Paranoir

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,877
  • Înscris: 01.05.2008
Ai parinti p.oponari.
Mi se pare ridicol sa tot o tina la nesfarsit cu chestia asta. Chiar daca lor nu le place (un amanunt precum nasul mare da dovada de superficialitate, intradevar), e penibil rau de tot sa iti impuna tie fata de cine sau ai sau nu sentimente. Mai ales pentru un motiv atat de tampit.
Am intalnit niste oameni din astia si mi se par gretosi. Nu e vorba de parintii mei, ei dimpotriva, mereu au fost alaturi de mine din toate punctele de vedere. Ai tai incearca pur si simplu sa faca pe desteptii, sa isi impuna mereu punctul de vedere, sa arate ca ei au mereu dreptate. Ce nu e ca ei e gresit. Gretos tare  :puke:
Tu nu te mai stresa din cauza asta. Sunt parintii tai pe care probabil ii iubesti, dar nu trebuie sa iti mulezi viata dupa doleantele lor. Pana la urma e vorba de viata ta.

Edited by Paranoir, 25 November 2011 - 00:46.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate