Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului
 Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video
 Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling
 Sanse refinantare

arii

Sapa peste pardoseala

Smart phone pentru auz deficitar
 

UPC Net

- - - - -
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#55
Alex7913

Alex7913

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 31.08.2006
se pare ca pe cluj ar intra ceva abonamente upc metropolitan :
512kb down/512kb up internet 60mb metro la 29 RON si
1024kb down/1024kb up internet si 60mb metro la 59 RON
+ ceva reduceri al abonatmentele catv extrabasic daca iti faci abonamet la upc metro
am vazut afisul la scara blocului, mai multe informaitii nu stiu si pe www.upc.ro nu apare nimic

#56
rqbwins

rqbwins

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 25.10.2004

View PostAlex7913, on Apr 21 2007, 14:57, said:

se pare ca pe cluj ar intra ceva abonamente upc metropolitan :
512kb down/512kb up internet 60mb metro la 29 RON si
1024kb down/1024kb up internet si 60mb metro la 59 RON
+ ceva reduceri al abonatmentele catv extrabasic daca iti faci abonamet la upc metro
am vazut afisul la scara blocului, mai multe informaitii nu stiu si pe www.upc.ro nu apare nimic

Eu sunt client Business la ei si am intrebat acum vreo luna de oferta pe care o mentionezi tu dar nu au auzit de asa ceva cu toate ca am vazut citeva pliante lipite la intrarile in scara blocurilor

#57
al3ex

al3ex

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 23.02.2008
eu unul nu am avut upc si nici nu am prieteni care sa fi avut sau sa aiba dar, din cate am inteles upc e pe modem. o prietena mi-a spus ca vrea sa traga si ea net de la colega de apartament si avand in vedere ca upc-ul e prin modem, poate sa traga net prin router sau ii trebuie switch ?
apropo, e din bucuresti, dar nu stiu cum merge upc-ul in bucuresti, ea nu l-a folosit pana acum si intreba daca e bun .... stie cineva ?

#58
Cippo

Cippo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 06.09.2007
Am avut eu upc in bucuresti, pachetul tv, tel si net la 80 de lei. Nu mi-a facut figuri niciodata. Iti dau un modem conectat prin cablul de la tv. Exista sanse sa mearga putin mai greu netul cand se uita multa lume la tembelizor :)

Have fun.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate