Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani

Robotul martian european, revigor...

Geoana: „Sistemul de vot es...
 Imprimare mai multe pagini intr-o...

trebuie sa depun declaratie unica...

Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri
 Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...

Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...
 Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...

Smart Switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.
 

drumurile tarii

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1
buleala

buleala

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,481
  • Înscris: 02.03.2007
suflet de poet fiind, imi plac drumurile tarii- mereu gasesti cate ceva pe maginea lor: cate un caine ce sta sa explodeze; cate o amarata a sortii, foarte plastic numita "muista" si ...cate o lucrare de reabilitare a drumului..
insa, desi gasim peste tot javra si muista, "lucrarile"  in cauza le vedem numai pe anumite tronsonae; de la km X la am Y...
si le vedem si azi si maine si le-am vazut si acum 4 ani ... ce importanta are ca acel tronson de drum n-are nevoie de reabilitare?! pusculita trebuie umpluta...ce ne pasa ca la 100 de m (fata de "vaca") este crater in asfalt?!..vaca produce zilnic.
interesanta vaca de muls, nu?

Edited by buleala, 16 September 2011 - 21:39.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate