Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune

Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...
 Recuperare sim/eSIM digi.

charger "laptop de muzeu"...

apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri
 Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit

Megalopolis (2024)

Integra A8690
 Solutie asamblare perete - cada.

Balans la ridicare picior dupa ac...

Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...
 

Caut un telefon ieftin cu gps si touchscreen

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
10 răspunsuri în acest subiect

#1
Reprezentant

Reprezentant

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 66
  • Înscris: 31.05.2009
Cum spune titlul, caut un telefon ieftin care sa aiba GPS si touchscren.
Am cautat eu putin pe net, dar nu am prea gasit pe la orange si pe la astia...
Daca este un model mai nou, merge si fara touchscreen.
Pretul: mai ieftin decat samsung galaxy mini.
Nu ma intereseaza sa aiba android sau alt sistem de operare celebru.


Sa traiti!  :cheers:

#2
Batranelul22

Batranelul22

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 321
  • Înscris: 28.07.2011

 Reprezentant, on 7th September 2011, 22:33, said:

Cum spune titlul, caut un telefon ieftin care sa aiba GPS si touchscren.
Am cautat eu putin pe net, dar nu am prea gasit pe la orange si pe la astia...
Daca este un model mai nou, merge si fara touchscreen.
Pretul: mai ieftin decat samsung galaxy mini.
Nu ma intereseaza sa aiba android sau alt sistem de operare celebru.


Sa traiti!  :cheers:
Mai ieftin decat Galaxy Mini (diferenta de vreo 50 de lei ), ar fi asta http://www.emag.ro/t...-pFLIPOUTSilver .

Editat de Batranelul22, 07 septembrie 2011 - 21:38.


#3
Smilley

Smilley

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 26.08.2011
Nu s-a inventat:))

#4
medley

medley

    custom attitude

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.879
  • Înscris: 06.05.2005
Daca nu vrei Android sau alt OS celebru inseamna ca nu vrei nici vreun GPS prea stralucit.

Vodafone Smart
Orange Stockholm

Editat de medley, 07 septembrie 2011 - 21:46.


#5
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 30.921
  • Înscris: 01.01.2010
Arunca o privire pe Google dupa Nokia 2710 Navigation Edition.

#6
copil_Cuminte19

copil_Cuminte19

    Supermodel

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.595
  • Înscris: 13.10.2008
Samsung Monte S5620.

#7
Stifman

Stifman

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 423
  • Înscris: 15.12.2009
Iti vand eu un Orange Boston, ieftin.

#8
ovidiu23mar

ovidiu23mar

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 20
  • Înscris: 20.08.2010
parerea mea e k si eu la inceput imi doream un telefon care sa aiba cat mai multe functii posibile pe el inclusiv touchscreen si tot felul de astfel de nebunii...dar pe urma m-am convins singur...telefoanele cu touchscreen sunt ceva de genu cam mai mult de fite nu poti sa il folosesti asa cum il folosesti pe cel cu butoane clasic...pana la urma ce mai gps sau din astea!
Asa ne-am obisnuit ca un lucru sa aiba cat mai multe lucruri posibile dar mai are si alte dezavantaje pe deasupra...
in primul rand la telefoanele acestea se murdaresc foarte repede ecranul,nu poti da un sms k oamenii atunci cand te grabesti sau vrei sa suni pe cineva si esti la volan mai mult te enervezi iar dak vrei un gps la acest telefon parerea mea e sa iti iei un gps separat k e mult mai bine...nu o zic din invidie sau rautate dar o sa imi dai dreptate dupa un timp...Eu mi-am cautat un telefon k sa le includa pe toate camera de 12.1 mpixeli,wi-fi,bluethoot,gps,tv,touchscreen si pana la urma mi-am luat un telefon
TV MOBILE model c5000 made in china si nu sunt deloc incantat de el...acum te priveste pe tine ce alegere o sa faci...
Telefonul e doar pentru vorbit parerea mea...multa bafta...

#9
mariusleu

mariusleu

    Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 369
  • Înscris: 07.06.2011
Nu stiu la ce pret ai vazut tu galaxy mini dar un smartphone mai ieftin si mai performant ca aici n-ai sa gasesti: http://telefonultau....5570-Black.html

#10
Stifman

Stifman

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 423
  • Înscris: 15.12.2009

 ovidiu23mar, on 7th September 2011, 22:55, said:

parerea mea e k si eu la inceput imi doream un telefon care sa aiba cat mai multe functii posibile pe el inclusiv touchscreen si tot felul de astfel de nebunii...dar pe urma m-am convins singur...telefoanele cu touchscreen sunt ceva de genu cam mai mult de fite nu poti sa il folosesti asa cum il folosesti pe cel cu butoane clasic...pana la urma ce mai gps sau din astea!
Asa ne-am obisnuit ca un lucru sa aiba cat mai multe lucruri posibile dar mai are si alte dezavantaje pe deasupra...
in primul rand la telefoanele acestea se murdaresc foarte repede ecranul,nu poti da un sms k oamenii atunci cand te grabesti sau vrei sa suni pe cineva si esti la volan mai mult te enervezi iar dak vrei un gps la acest telefon parerea mea e sa iti iei un gps separat k e mult mai bine...nu o zic din invidie sau rautate dar o sa imi dai dreptate dupa un timp...Eu mi-am cautat un telefon k sa le includa pe toate camera de 12.1 mpixeli,wi-fi,bluethoot,gps,tv,touchscreen si pana la urma mi-am luat un telefon
TV MOBILE model c5000 made in china si nu sunt deloc incantat de el...acum te priveste pe tine ce alegere o sa faci...
Telefonul e doar pentru vorbit parerea mea...multa bafta...

http://www.diytrade...._sim_cards.html

nu vreau sa te jignesc sau ceva dar daca ai cumparat telefonul acela din linkul postat de mine mai sus...
normal ca nu poti scrie un sms repede, normal sa faca figuri la tot ce ar trebui sa faca.

Diferenta dintre aia si un Galaxy Mini ii ca si de la Nokia 3310 si Nokia E63.

Pt. initiatorul topicului: cumpara linistit touchscreen ca merita. Pretul pe care il are Galaxy Mini la telefonultau.eu este foarte bun.

#11
Reprezentant

Reprezentant

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 66
  • Înscris: 31.05.2009
Eu am nevoie de gps, deoarece ies cam in fiecare weekend prin tara cu masina.
Pana acum cateva zile am avut un samsung galaxy mini, dar l-am pierdut(cred, se poate sa fi fost furat).
Cred ca raman la organge stockholm, sa vad daca are GPS, e 70 de euro la orange cu abonament pantera 8.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate