Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Resort Turcia 2012

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
184 replies to this topic

#163
ultrasul

ultrasul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 07.04.2008
ideea e ca am fost la Miracle in 2010 si raport pret/servcii a fost ok. Cat am platit atat am asteptat. Doar la camere am ramas dezamagit, dar la nivel de amenajari, in rest curatenia a fost ok.

in 2012 as vrea altceva, chiar daca la Miracle a fost bine. Am vazut si eu ca au sarit tare preturile in 2011 si nu mi se pare justificat. Poti sa imi trimiti pe PM oferta la Rixos, Didim si Barut??

thx

#164
ginette

ginette

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 20.04.2010

View Postrottweiler2007, on 20th October 2011, 14:47, said:

mie nu imi place Baia Lara, camerele standard nu s la fel, unele au balcon si altele nu au, nu poti sa promiti nimic musteriului si pe deasupra nici nu e ieftin

Miracle are un pret mult mai mare ca anul trecut iar barut nu e pt oricine, depinde ce vrei si ce cauti si ce asteptari ai, eu am deja preturile pt baia lara dar nici nu ma obosesc sa le afisez, pur si simplu nu am chef de telefoane de acolo ca de ce gigel nu are camera cu balcon si tovarasul lui fanel care a platit la fel are camera cu balcon

un pret bun pt 2012 are Rixos Lares darrrrrrrrrrrrr cel mai bun pret pt 2012 il are Didim Beach Resort & Elegance
Buna ziua!Despre pretul la Rixos Sungate 2012 stiti ceva comparativ cu 2011?Am fost in 2010 si ne-a placut tare mult!Multumesc frumos

#165
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postginette, on 20th October 2011, 17:05, said:

Buna ziua!Despre pretul la Rixos Sungate 2012 stiti ceva comparativ cu 2011?Am fost in 2010 si ne-a placut tare mult!Multumesc frumos
incă nu stiu, puțintică răbdare

#166
Sean_John

Sean_John

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,029
  • Înscris: 15.01.2006

View Postrottweiler2007, on 20th October 2011, 15:47, said:

barut nu e pt oricine

Vad ca o dai inainte cu Barutul asta si nu inteleg de ce. Spune te rog, concret, de ce iti place asa de mult?

Edited by Sean_John, 20 October 2011 - 16:15.


#167
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostSean_John, on 20th October 2011, 17:14, said:

Vad ca o dai inainte cu Barutul asta si nu inteleg de ce. Spune te rog, concret, de ce iti place asa de mult?

1. gradul de satisfactie al turistilor
2. eu am stat la barut lara si a fost excelent
3. http://www.tripadvis...nean_Coast.html
4. daca din 485 referinte, 453 spun ca a fost excelent tu ce zici?
5. daca 99 de oameni spun ca aici e forumul softpedia iar un om spune ca aici e alt forum inseamnă că ăla unul e intr-o doagă
6. dacă mie mi-a placut BL și ție nu ți-a placut, nu înseamnă ca vreunul dintre noi e cretin ci doar că oamenii nu-s la fel, mie nu imi plac masinile mercedes si nici femeile grase, asta e, nu gindesc ca altii care se dau in vint dupa asemenea delicatețuri

Edited by ferrellroo, 20 October 2011 - 17:30.


#168
18thStreet

18thStreet

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,841
  • Înscris: 17.01.2007
Daca doriti rez. si discutii despre "turistii mei" exista PM!  Va rog frumos sa va adresati pe PM pt. orice problema legata de rezervare si oferte de preturi, in caz contrar aceste posturi sunt sanctionate.  

Multumesc frumos.


#169
Sean_John

Sean_John

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,029
  • Înscris: 15.01.2006

View Postrottweiler2007, on 20th October 2011, 17:25, said:

1. gradul de satisfactie al turistilor
2. eu am stat la barut lara si a fost excelent
3. http://www.tripadvis...nean_Coast.html
4. daca din 485 referinte, 453 spun ca a fost excelent tu ce zici?
5. daca 99 de oameni spun ca aici e forumul softpedia iar un om spune ca aici e alt forum inseamnă că ăla unul e intr-o doagă
6. dacă mie mi-a placut BL și ție nu ți-a placut, nu înseamnă ca vreunul dintre noi e cretin ci doar că oamenii nu-s la fel, mie nu imi plac masinile mercedes si nici femeile grase, asta e, nu gindesc ca altii care se dau in vint dupa asemenea delicatețuri

Cum era de asteptat, nimic concret!
Eu ti-am spus concret ce e jalnic: curatenia, mobilierul din restaurant, tinuta personalului (foarte murdari), zeci de pisici pe mese...
Review`urile de pe tripadvisor sunt scrise in procent de 90% de catre pensionari englezi, care merg in fiecare an acolo si se simt ca acasa.

Edited by ferrellroo, 20 October 2011 - 21:04.


#170
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostSean_John, on 20th October 2011, 19:41, said:

Cum era de asteptat, nimic concret!
Eu ti-am spus concret ce e jalnic: curatenia, mobilierul din restaurant, tinuta personalului (foarte murdari), zeci de pisici pe mese...
Review`urile de pe tripadvisor sunt scrise in procent de 90% de catre pensionari englezi, care merg in fiecare an acolo si se simt ca acasa.
Nu te saturi de fraza cu mercedesurile si femeile grase? Nu de alta, dar cel putin la a doua parte, pozele te contrazic.
ce zici tu???? adica toti aia care spun ca BL e fabulos sint timpiti iar tu esti miez? :thumbup: tu nu vezi ca esti unul contra 100? parerea ta nici nu conteaza, e nulă.

Edited by ferrellroo, 20 October 2011 - 20:58.


#171
Sean_John

Sean_John

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,029
  • Înscris: 15.01.2006

View Postrottweiler2007, on 20th October 2011, 20:20, said:


Ai inteles pe dos, mai citeste o data!
Revin, poti spune concret ce anume e fabulos la Barut Lara?

Edited by ferrellroo, 20 October 2011 - 20:59.


#172
18thStreet

18thStreet

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,841
  • Înscris: 17.01.2007
Inainte de a va suspenda va invit sa mai cititi ASTA! Este o rugaminte!

Sa terminam cu insulte, atacuri la persoane dar si cu inaltimea si greutatea! M-am saturat sa editez/sterg offtopic-urile si certurile voastre, sincer! Va rog frumos incetati!


#173
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
uite ce zice omul asta aici - http://www.tripadvis...HECK_RATES_CONT

dar desigur el este un timpit, poti respecta parerea cuiva sau conteaza doar parerea ta?

uite de exemplu mie nu imi place hotel delphin palace, dar parerea mea e nula pt ca uite ce zic citeva sute de oameni pe tripadvisor si nu numai acolo - http://www.tripadvis...nean_Coast.html

ai sa pricepi vreodata ca minoritatea se supune majoritatii? deci daca tie nu iti place hotelul X iar tu esti doar unul si contra ta vin alte citeva sute tu esti egal cu zero

Edited by rottweiler2007, 21 October 2011 - 06:37.


#174
traveling_peach

traveling_peach

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 19.10.2009
Buna all,

Puteti sa-mi recomandati si mie un hotel/resort de mers cu copilul de 2 ani in septembrie 2012? Nu vreau sa va ciondaniti pe aici ca "al meu e cel mai tare", vreau doar niste idei, sa stiu ce sa caut. Am incercat sa-mi fac o idee despre statiuni, dar mie topicul asta cu Turcia mi se pare f dezorganizat, asa ca nu stiu unde sa caut exact. Deci vreau ceva la obiect. "Mie mi-a placut in Antalya la hotelul X pt ca..."

Multumesc mult de tot.

#175
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Posttraveling_peach, on 21st October 2011, 08:15, said:

Buna all,

Puteti sa-mi recomandati si mie un hotel/resort de mers cu copilul de 2 ani in septembrie 2012? Nu vreau sa va ciondaniti pe aici ca "al meu e cel mai tare", vreau doar niste idei, sa stiu ce sa caut. Am incercat sa-mi fac o idee despre statiuni, dar mie topicul asta cu Turcia mi se pare f dezorganizat, asa ca nu stiu unde sa caut exact. Deci vreau ceva la obiect. "Mie mi-a placut in Antalya la hotelul X pt ca..."

Multumesc mult de tot.
scrie si niste detalii: cind in sept, ce buget si mai retine un amanunt, hotelul X poate sa fie pe placul lui popescu dar lui ionescu e posibil sa nu.i placa

Edited by rottweiler2007, 21 October 2011 - 07:26.


#176
traveling_peach

traveling_peach

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 19.10.2009

View Postrottweiler2007, on 21st October 2011, 08:24, said:

scrie si niste detalii: cind in sept, ce buget si mai retine un amanunt, hotelul X poate sa fie pe placul lui popescu dar lui ionescu e posibil sa nu.i placa

Pai prima sapt din septembrie sau a doua chiar, buget undeva 1600/2 pers, sa fie charter. Asta cu nu-i place lui ionescu nu conteaza, mai caut eu pe tripadvisor, mai cuget.
Dar nu stiu cu ce statiune sa incep. Sunt atatea :(

#177
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Posttraveling_peach, on 21st October 2011, 08:36, said:

Pai prima sapt din septembrie sau a doua chiar, buget undeva 1600/2 pers, sa fie charter. Asta cu nu-i place lui ionescu nu conteaza, mai caut eu pe tripadvisor, mai cuget.
Dar nu stiu cu ce statiune sa incep. Sunt atatea :(

pai citi adulti sint 2? 2 adulti si un copil 2 ani?  spune ce vrei sa faci in vacanta, vrei la tzarc sau nu vrei la tzarc, depinde de tine

ce asteptari ai de la maretul hotel?daca vrei musai plaja cu nisip si nisip in apa tre sa te gindesti la Antalya-Lara,Antalya-Belek sau Side atit, iar asta inseamna la țarc

tu ai nevoie de un țarc care sa te coste maxim 55 euro de adult pe zi deci cel mai ieftin hotel din Lara e prea scump pt bugetul tau deci mai bine renunta la avion si du-te cu masina ta in kusadasi la hotel grand belish sauuuuu pluseaza la buget

Edited by rottweiler2007, 21 October 2011 - 08:07.


#178
viodor

viodor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 07.03.2007
Rottweiler,ce parere ai despre Limak Atlantis din Belek,noi am vrea sa mergem la inceputul lunii septembrie anul viitor doi adulti si doi copii ,unul de 14 ani si un infant.Orice parere conteaza!

#179
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postviodor, on 21st October 2011, 09:22, said:

Rottweiler,ce parere ai despre Limak Atlantis din Belek,noi am vrea sa mergem la inceputul lunii septembrie anul viitor doi adulti si doi copii ,unul de 14 ani si un infant.Orice parere conteaza!
lumea a fost multumita de el in vara lui 2011, citeste si tu si cugeta, iar pt preturi puțîntîcă răbdare

#180
traveling_peach

traveling_peach

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 19.10.2009

View Postrottweiler2007, on 21st October 2011, 08:39, said:

pai citi adulti sint 2? 2 adulti si un copil 2 ani?  spune ce vrei sa faci in vacanta, vrei la tzarc sau nu vrei la tzarc, depinde de tine

ce asteptari ai de la maretul hotel?daca vrei musai plaja cu nisip si nisip in apa tre sa te gindesti la Antalya-Lara,Antalya-Belek sau Side atit, iar asta inseamna la țarc

tu ai nevoie de un țarc care sa te coste maxim 55 euro de adult pe zi deci cel mai ieftin hotel din Lara e prea scump pt bugetul tau deci mai bine renunta la avion si du-te cu masina ta in kusadasi la hotel grand belish sauuuuu pluseaza la buget


Sunt 2 si un copil de 2 ani. Banuiesc ca copilul are gratuit de aia nu l-am mentionat.
1600 si nu e de ajuns pt cel mai ieftin hotel? Frate, e mai ieftin in Dominicana? :(( Da, cred ca tre sa reconsider ceva. ori locatia, ori bugetul.

Multumesc mult rottweiller.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate