Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Resort Turcia 2012

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
184 replies to this topic

#181
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Posttraveling_peach, on 21st October 2011, 10:35, said:

Sunt 2 si un copil de 2 ani. Banuiesc ca copilul are gratuit de aia nu l-am mentionat.
1600 si nu e de ajuns pt cel mai ieftin hotel? Frate, e mai ieftin in Dominicana? :( ( Da, cred ca tre sa reconsider ceva. ori locatia, ori bugetul.

Multumesc mult rottweiller.

pai copilul e moca la hotel dar ai zis ca vrei aeroplan, deci familia ta va plati in 2012 pt avion minim 840 euro iar tu ai 1600 euro, iti mai ramin 760 euro adica 54 euro pe zi de adult

renunta la avion

#182
ANDOX

ANDOX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 14.06.2006
@viodor , Limak Atlantis este bunicel insa sa nu-l compari cu cel din LARA, are camerele cam vechi dar la mancare sta bine ,bauturi insa doar turcesti, plaja e cu nisip si ceva pietricele .  Daca copilul cel mare nu a implinit 14 ani nu plateste la hotel.
@traveling_peach, ia in considerare Kamelya HV-1 , in afara de camere care sunt cam proaste in rest e super OK resortul si cred ca te incadrezi si in bani. Poate daca prinzi vreo oferta buna la jumatatea lui sept. te incadrezi si la Selin care este in cadrul aceluiasi complex Kamelya World.  Copilul de 2 ani este gratuit cam peste tot in Turcia dar trebuie sa iei in considerare ca daca are 2 ani impliniti plateste biletul de avion.

#183
cartusecolor

cartusecolor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 14.09.2010

View PostANDOX, on 21st October 2011, 10:53, said:

@viodor , Limak Atlantis este bunicel insa sa nu-l compari cu cel din LARA, are camerele cam vechi dar la mancare sta bine ,bauturi insa doar turcesti, plaja e cu nisip si ceva pietricele .  Daca copilul cel mare nu a implinit 14 ani nu plateste la hotel.
@traveling_peach, ia in considerare Kamelya HV-1 , in afara de camere care sunt cam proaste in rest e super OK resortul si cred ca te incadrezi si in bani. Poate daca prinzi vreo oferta buna la jumatatea lui sept. te incadrezi si la Selin care este in cadrul aceluiasi complex Kamelya World.  Copilul de 2 ani este gratuit cam peste tot in Turcia dar trebuie sa iei in considerare ca daca are 2 ani impliniti plateste biletul de avion.
ANDOX
Parca ai fi webmaster pe destinatia Turcia, asa de bine le cunosti.

#184
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
@ANDOX

Daca copilul cel mare nu a implinit 14 ani nu plateste la hotel.


wrong! la limak atlantis in 2011 copilul a fost moca pina la 14,99 ani

mai studiaza, nu e o rusine

ce va fi in 2012 vom vedea

Edited by rottweiler2007, 21 October 2011 - 10:24.


#185
18thStreet

18thStreet

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,841
  • Înscris: 17.01.2007
Topic inchis.

Iar am ajuns la oferte! V-am tot rugat sa incetati cu mesaje de genul iar pt. oferte exista PM! In 11 pagini nu am vazut decat cearta si oferte!
"Zi-mi cati bani ai sa iti zic la ce hotel te incadrezi"   

Exista 1 milion de agentii cu website-uri, cautati/sunati/trimiteti PM-uri/emailuri si vedeti in ce buget va incadrati, alegeti 2-3 hoteluri pt bugetul Dvs dupa care deschideti topic cu hotelul respectiv ( in cazul in care nu exista deja un topic sau pt. review-uri folositi si noul modul pt. turism http://forum.softpedia.com/turism/  )

Nu se intelege nimic aici, fiecare vb despre ce il doare pe un singur topic!  Slava Domnului sunt o multime de topic-uri deschise cu majoritatea hotelurilor , insa in cazul in care nu exista, deschideti unul nou!

In cazul tau @viodor , cu  Limak Atlantis , poti deschide topic daca nu exista iar acolo primesti info numai despre Limak Atlantis.

In cazul in care nu stiti ce statiune sa alegeti, exista acest topic: Click Aici!

Edited by ferrellroo, 21 October 2011 - 11:31.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate