Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

aoro.ro pareri

- - - - -
  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#37
RaSuc

RaSuc

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 25.08.2015
Cam toate comentariile vad ca sunt despre parfumurile de pe aoro, insa pe mine m-ar interesa daca si-a cumparat cineva si alte produse. Pe mine ma intereseaza fondul de ten Estee Lauder, 145 lei la ei, 199 lei la Sephora. Multumesc

#38
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Celelalte produse pe care le-am luat au fost ok : sampoane . masti de par , after-shave etc.
Am luat recent un parfum Montale la oferta ...200 si ceva  de la 400 si ceva..."blind-buy"(nu stiam cum miroase pt. ca nu e in RO si nici prin aeroporturile prin care eu am trecut) ....sticla (din aluminiu) parea 50% goala....cam cat reducerea Posted Image....parfumul e original cu siguranta pt. ca miroase si persista super...recomand firma Montale...mai putin "firma Aoro" Posted Image

Edited by MembruAnonim, 21 September 2016 - 20:11.


#39
Dan11112

Dan11112

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 03.08.2017
SCRIU CU LITERE MARI POATE, CU RESPECT, VA TREZIȚI.
PRODUSELE AORO NU SUNT ORIGINALE!!!!!!!
PRODUSELE LOR SUNT FABRICATE INTR-O FABRICA DIN CEHIA. FURNIZEAZĂ PARFUMURI ȘI INDUCE IN EROARE PRIN RECLAMA MINCINOASA PE TOATĂ LUMEA.
NU AM NIMIC DE CÂȘTIGAT, DAR NU MAI ARUNCAȚI BANII PE GEAM AIUREA. EU PERSONAL POT DEMONSTRA CA NU SUNT ORIGINALE MAI ALES PRIN PROCESELE PE CARE LE ARE COMPANIA CU CASELE DE PARFUMURI. DE ASTA ÎȘI SCHIMBA DENUMIRIREA IN NOTINO. ATENȚIE!!!! TOTUL ESTE FAKE LA EI.
IS SCHIMVA DENUMIREA PENTRU A SCAPĂ DE PROBLEMELE PE CARE DEJA LE ARE. Succes va urez

NU VA LĂSAȚI IMPRESIONAȚI DE PREȚ, MIROS ȘI PERSISTENTA!!!!!

Elefant, eMAG TOT DE LA EI CUMPARA. Wake up!!!!!

#40
IllusiveMan

IllusiveMan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 750
  • Înscris: 02.07.2017
Da' cum sa nu, intr-o "fabrica din cehia" se imita la perfectie mii de parfuri la perfectie, inclusiv din alea de nisa scumpe in draci, si se produc cu sutele de mii/milioanele... depasesc astia toti producatorii de parfumuri la un loc! Si mai si pacalesc milioane de oameni dintr-o gramada de tari, inclusiv din alea vestice unde lumea-i obisnuita cu parfumurile... :roflmao:

#41
a_user

a_user

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,333
  • Înscris: 22.04.2017
Si fabrica aia.i de negasit! Lucreaza intr.un univers paralel si cu poate fi inchisa cu toate ca face numai fakeuri.
Greu cand vine unu' si da in adaosurile de 5-600%...

#42
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Am tot sustinut ca Aoro(notino) are produse originale pentru ca nu puteam intelege cum o companie cu magazine online in toata Europa poate functiona ilegal.
Se pare insa ca "manevrele" se fac si la altii si la niveluri inalte.
Aveti mai jos raspunsul primit de la parfumsisseymiyake.com referitor la faptul ca aoro(notino) nu este unul dintre distribuitorii aprobati de ei.

Issey Miyake Parfums
Dear Mr.
We are writing to you regarding your request to check a product you purchased on the website “Notino”.
We strongly recommend verifying prior to purchase that the point of sale is part of our approved distribution network. The website Notino is currently not one of our approved distributors.
Counterfeit goods are becoming an increasingly widespread problem, and consumers are the first victims. They end up paying for a fragrance or cosmetic product that has neither the same quality nor the same safety guarantees as the original product. The counterfeiter doesn’t just deceive the consumer, but also seriously jeopardises their health and safety.
Counterfeiting equally damages our brand’s image and puts jobs in our industry at risk.
Any purchase made outside of our approved distribution network carries a risk for which we cannot be held responsible.
Yours sincerely,
Julia
Customer Relation
+33 (0)1 47 48 79 10
Issey Miyake Parfums belongs to Shiseido Group. You have the right to access, change and amend the information concerning you. This right can be exercised by putting the request in writing to SHISEIDO GROUP Customer Relation 56A rue du Faubourg Saint-Honoré 75008 Paris France.

Majoritatea firmelor producatoare au siteuri unde pot fi contactati si intrebati in legatura cu produsele vandute de aoro(notino)

#43
DaculScoril0

DaculScoril0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,670
  • Înscris: 03.12.2014

View PostGenesis, on 02 septembrie 2011 - 12:53, said:

Dar unii poate nu sunt analfabeti ca tine (se scrie "taranii", "intr-adevar" si conform ultimei editii publicate: "niciun"). Investeste in niste meditatii la limba romana pt nivel mediu macar si apoi vino pe aici sa iti refulezi opiniile si frustrarile pe care ti le expui asa, ca fapt divers.
nici tu nu stai prea bine cu ortografia română, ți-ar prinde și ție ceva meditații...

#44
gorki

gorki

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 13.02.2005
"Not approved distributor"...inseamna ca nu este distribuitor autorizat..... si cam atat.In raspunsul Issey nu scrie ca Notino vinde fake-uri...probabil ca nu vor sa promoveze comertul online...ceea ce este de inteles.
Dar asta este altceva.


#45
vanta

vanta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 04.12.2005
Stiu ca a trecut ceva vreme si oamenii sau mai luminat la cap...incep sa faca diferenta intre firme serioase online si combinatori de portbagaj....
Ce mi se pare hilar este ca de cateva luni,primesc email-uri de promovare de la ceea ce in titlu scrie aoro Romania sau notino Romania,foloseste sigla notino si aoro dar te redirectioneaza spre site- uri ,care vand asa zisele testere...
Adica cum???aia care vindeau “testere”�� si ziceau ca aoro e fake,dupa aia cand prostimea a vazut ca nu e chiar asa ...se folosesc de imaginea lor?����������������
N-ai cum asa ceva.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate