Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

arii
 Sapa peste pardoseala

Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...
 Meta Quest 3 512 gb

Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte
 Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024

De ce nu mai sunt proteste?
 

Vw Passat 1.9 TDI 131cp

- - - - -
  • Please log in to reply
209 replies to this topic

#73
alexutzzz94

alexutzzz94

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 06.07.2011
Daca te referi la folia de pe tabla....am pus`o mai mult pentru protectie....iar cine o v`a cumpara o poate scoate daca nu ii place.

#74
undercoverbrother

undercoverbrother

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 18,293
  • Înscris: 02.04.2007
Nu-i pune jante de 17 ca or sa creada ca ai e varza la articulatii. De 16 e de ajuns. Chiar de tabla cu capace cu sigla VW.

PS. vad ca capacele alea au sigla pe ele dar sunt prea naspa.

Nici folia n-ar fi rau sa o scoti chiar daca ai dat un ban pe ea.

#75
curentelectric

curentelectric

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,239
  • Înscris: 31.05.2007

 alexutzzz94, on 12th July 2011, 23:35, said:

....am pus`o mai mult pentru protectie....iar cine o v`a cumpara o poate scoate daca nu ii place.
Io nu te cred. Daca e tabla goala sub capota ? Da' de ce n-o scoti tu ca sa nu mai apelezi la increderea cumparatorului ? De obicei, increderea costa ;). Si nu toti au orgasm la Passat din 2002 asa cum ai avut tu anul trecut. btw, de ce te-ai hotarat sa o dai asa repede ?

Edited by cristi.r, 12 July 2011 - 22:39.


#76
alexutzzz94

alexutzzz94

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 06.07.2011

 undercoverbrother, on 12th July 2011, 23:35, said:

Nu-i pune jante de 17 ca or sa creada ca ai e varza la articulatii. De 16 e de ajuns. Chiar de tabla cu capace cu sigla VW.

In sfarsit o idee buna de la cineva...si in plus ies si mult mai ieftin...mersi mult  :thumbup:

#77
curentelectric

curentelectric

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,239
  • Înscris: 31.05.2007
Cat ai plans tu dupa o astfel de idee si ce alinare ti-ai gasit in spatele unui IP public ...

#78
alexutzzz94

alexutzzz94

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 06.07.2011

 cristi.r, on 12th July 2011, 23:38, said:

Io nu te cred. Daca e tabla goala sub capota ? Da' de ce n-o scoti tu ca sa nu mai apelezi la increderea cumparatorului ?


Daca nu ma crezi facem un test....scot folia....daca nu iti place cum arata tabla OK...dar daca tabla e in perfecta stare...imi pui tu folia la loc :)




Pur si simplu m`am plictisit de ea intr`un an....vreau sa incerc si altceva...posibil un a4 sau un 320d cum am spus mai sus...si stii cum se zice...omul intotdeauna vrea mai mult sau altceva  :rolleyes:

Edited by alexutzzz94, 12 July 2011 - 22:45.


#79
curentelectric

curentelectric

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,239
  • Înscris: 31.05.2007

 alexutzzz94, on 12th July 2011, 23:44, said:

Daca nu ma crezi facem un test....scot folia....daca nu iti place cum arata tabla OK...dar daca tabla e in perfecta stare...imi pui tu folia la loc :)
Spor la vanzare si la gasit fraierul care sa fie de acord cu ce-ai zis tu.

#80
alexutzzz94

alexutzzz94

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 06.07.2011
Nu cred ca cel care v`a cumpara aceasta masina o sa fie fraier...whatever....mersi de urare

P.S. Aaa si daca vrei iti pot arata poze cu masina fara folia de pe tabla...pentru ca vad ca tu insinuezi ca punandu`i aceasta folia crezi ca vreau sa maschez ceva....cum ca ar fi revopsita sau altceva...NICI GAND

Edited by alexutzzz94, 12 July 2011 - 22:51.


#81
curentelectric

curentelectric

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,239
  • Înscris: 31.05.2007
Ma refeream la fraierul ala care sa-si doreasca in asa hal o asa masina incat sa accepte conditia cu folia ...

Quote

pentru ca vad ca tu insinuezi ca punandu`i aceasta folia crezi ca vreau sa maschez ceva
Nu insinuez nimic, dar trebuie sa ma pun la adapost, nu ? Nu pot sa am atata incredere doar din vorbe. Nu cred ca te cunosc.

Edited by cristi.r, 12 July 2011 - 22:54.


#82
alexutzzz94

alexutzzz94

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 06.07.2011
Mda....oricum...cand ridici capota se vede vopseaua de dedesupt....ma rog nu mai conteaza...cine v`a vrea sa o cumpere o sa o cumpere asa cum este

#83
ionut_ionut

ionut_ionut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,786
  • Înscris: 01.12.2007
Nu are nicio relevanta comparatia cu skoda,te gasisesi sa fcai combinatii cu masini la mana a7a.

De ce nu o sa vinzi tu Passat de 10 ani cu 6,5k euro pt ca exista:
http://www.autovit.r...-C19673987.html
http://www.autovit.r...-C19765740.html

etc,etc,etc

S-au dus vremurile cand luai masina cu suma x,o mai foloseai un an si o vindeai tot cu x sau x+2-300e.

#84
alexutzzz94

alexutzzz94

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 06.07.2011
Nu are 10 ani ci 9  :thumbup: ...iar in legatura cu acele skode...nu ma pronunt...doar anul este de ele in rest nimic..

#85
Sima2k

Sima2k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,780
  • Înscris: 08.08.2004
Pai normal ca nu e nimic de ele pentru ca nu au doua casetofoane, nu au autocolant pe jumate de masina, nu au oglinzi "shmekere" in care sa-ti faci freza si mai ales.. nu au eleron tip M pe portbagaj.
Numai astea valoreaza pe putin 2000 euro.

#86
ionut_ionut

ionut_ionut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,786
  • Înscris: 01.12.2007
le-ai vazut ?

Nu de alta ,dar 6 ani si inca 2-3 prop trecuti pe CI pot insemna si 200k km in plus  :naughty:

Mie cea pe benzina chiar imi place,dupa negociere o scoti sigur la 62-6300e.

Edited by ionutMembruAnonimut, 12 July 2011 - 23:21.


#87
alexutzzz94

alexutzzz94

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 06.07.2011

 Sima2k, on 13th July 2011, 00:18, said:

Pai normal ca nu e nimic de ele pentru ca nu au doua casetofoane, nu au autocolant pe jumate de masina, nu au oglinzi "shmekere" in care sa-ti faci freza si mai ales.. nu au eleron tip M pe portbagaj.
Numai astea valoreaza pe putin 2000 euro.

Mda...se pare ca voi aveti ce aveti cu chestiile astea....eleronul,oglinzile,autocolantul....poate daca ma uit la masina ta vad si eu ceva ce nu imi place dar nu dramatizez in halul asta....plus ca am repetat cred de 10 ori...kit`ul crom e din fabrica,eleronul si cele 2 casetofoane cum zici tu sunt de la vechiul proprietar...si nu ma apuc eu sa demontez masina pentru ca unora nu le place....Nimic mai mult de comentat.

 ionut_ionut, on 13th July 2011, 00:19, said:

le-ai vazut ?

Nu de alta ,dar 6 ani si inca 2-3 prop trecuti pe CI pot insemna si 200k km in plus  :naughty:

Km reali...fara nici`un dubiu...chiar o sa il rog pe cel care o v`a cumpara sa mearga cu ea la reprezentanta... :peacefingers:

#88
Sima2k

Sima2k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,780
  • Înscris: 08.08.2004
cromul de la usi e foarte elegant... dar capacele cromate de la oglinzi nu au existat niciodata "din fabrica".

Tu nu intelegi ca toate chestiile astea trag mult masina in jos. Doar tu o vezi superba.

#89
alexutzzz94

alexutzzz94

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 06.07.2011
In legatura cu oglinzile sunt de acord....nu sunt cine stie ce...am incercat sa le scot dar nu sunt doar lipite....si daca trag mai tare de ele imi e sa nu fac vreo prostie asa ca le`am lasat asa

P.S. Dar cu eleronul de pe portbagaj ce ai...ptr ca am vazut la multe masina inclusiv a4,passat b6 etc.

Edited by alexutzzz94, 12 July 2011 - 23:41.


#90
lacoste

lacoste

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 901
  • Înscris: 18.05.2008
+ ca mi se pare ca nu merg deloc impreuna cromul ala excesiv cu autocolantul mat de culoare neagra...bleah, mai bine era fara, serios.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate