Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

sfat achizitie telefon pana in 20...
 Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?

Cum conectez un switch WIFI la 60...
 Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...
 Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!
 

Din ciclul "sunt prost, deci exist"

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
55 replies to this topic

#1
Mig VWFan

Mig VWFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,336
  • Înscris: 01.12.2005
Victor Socaciu a anuntat de la tribuna parlamentului ca grupul PSD respinge proiectul de lege privind dublarea filmelor in lb. romana.
Daca asta o facea un pdl-ist era caterinca zile intregi pe la teveu, acum vad ca e liniste  :lol:

#2
unic_jul

unic_jul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,804
  • Înscris: 13.08.2004

View PostMig VWFan, on 7th June 2011, 14:24, said:

Victor Socaciu a anuntat de la tribuna parlamentului ca grupul PSD respinge proiectul de lege privind dublarea filmelor in lb. romana.
Daca asta o facea un pdl-ist era caterinca zile intregi pe la teveu, acum vad ca e liniste  :lol:

pai ce ar fi de zis la o asemenea prostie.ca e prost? asta se vedea din proiectul de lege care l a initiat.

nu e singurul si cine stie cati or mai fi ca el

#3
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,131
  • Înscris: 03.07.2008
Cat de curand cuvantul politician va deveni peiorativ.

Bai, politicianule! - va deveni suprema jignire...

In ceea ce-l priveste pe Socaciu nu ma mir.

#4
OriOn20

OriOn20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,683
  • Înscris: 07.04.2010
dublarea filmelor se face in mai toate tarile occidentale
romanul s-a obisnuit cu subtitrarile si bine a facut
eu nu cred ca socaciu si-a dorit in realitate ca proiectul lui de lege sa treaca pur si simplu cred ca la propus ca sa fie propus.

nici nu stiu de ce ai mai deschis inca un topic ca era altul in care s-a discutat suficient. Mie mi se pare plictisitoare povestea deja.

Edited by OriOn20, 07 June 2011 - 14:38.


#5
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View PostMig VWFan, on 7th June 2011, 15:24, said:

Victor Socaciu a anuntat de la tribuna parlamentului ca grupul PSD respinge proiectul de lege privind dublarea filmelor in lb. romana.
Daca asta o facea un pdl-ist era caterinca zile intregi pe la teveu, acum vad ca e liniste  :lol:
Mie nu mi se pare prostie ca cineva sa-si dea seama ca a gresit si sa se retraga, ci viceversa.

#6
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,260
  • Înscris: 24.01.2008

View PostImperathor, on 7th June 2011, 15:29, said:

Bai, politicianule! - va deveni suprema jignire...
Pai nu este deja ?   :huh:


Mai acum cateva luni n-au votat scaderea TVA (parca) din greseala ?   :lol:


Sunt praf de la A la Z, chiar mi-ar fi rusine sa fac politica.

Edited by barboso, 07 June 2011 - 14:40.


#7
prahoveanu

prahoveanu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,800
  • Înscris: 05.02.2010

View PostImperathor, on 7th June 2011, 15:29, said:

Cat de curand cuvantul politician va deveni peiorativ.

Bai, politicianule! - va deveni suprema jignire...

In ceea ce-l priveste pe Socaciu nu ma mir.

"Baiii, Socaciule" il va inlocui pe "Geoana ce esti" :lol:

Desi ar fi de ajuns sa spui doar "bai pesedistule" si cuprinzi toti prostii din Romania, cu Socaciu si Geoana portdrapele :lol:

#8
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,260
  • Înscris: 24.01.2008

View Postprahoveanu, on 7th June 2011, 15:39, said:

ar fi de ajuns sa spui doar "bai pesedistule" si cuprinzi toti prostii din Romania, cu Socaciu si Geoana portdrapele :lol:
Tu faci discriminari !    :nonobad:

Toti sunt la fel !

#9
ady1981

ady1981

    Numai o minte diabolica mai poate crede in dreptate. in Romania&

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,466
  • Înscris: 11.11.2009

View PostMig VWFan, on 7th June 2011, 14:24, said:

Victor Socaciu a anuntat de la tribuna parlamentului ca grupul PSD respinge proiectul de lege privind dublarea filmelor in lb. romana.
Daca asta o facea un pdl-ist era caterinca zile intregi pe la teveu, acum vad ca e liniste  :lol:


Eu cred ca este mana lui Basescu, A pus servicile( lui si a lui Udrea) sa bage droguri usoare in cafeaua din automat -ul(AKM) de pe hol. Sau poate a pus ceva pe corzile chitarei,

#10
pouf

pouf

    hopeless hippie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,403
  • Înscris: 20.04.2008

Quote

Deputatul Victor Socaciu, care a propus în parlament dublarea filmelor în limba română, și-a respins singur proiectul. A confundat legea lui cu o altă lege. Roberta Anastase a fost cea care i-a atras atenția că în plen se dezbate chiar legea propusă de el. Chiar și după ce Socaciu și-a corectat gafa, proiectul a fost respins de Camera Deputaților.
:w00t:

sursa: http://videonews.ant...espins-o-si-el/

Edited by pouf, 07 June 2011 - 14:49.


#11
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,072
  • Înscris: 20.06.2009

View PostCr1spy, on 7th June 2011, 15:39, said:

Mie nu mi se pare prostie ca cineva sa-si dea seama ca a gresit si sa se retraga, ci viceversa.
Cu tot respectul...nu și-a dat seama,săracul! Ce naiba,doar nu te scoli dimineața cu un proiect de lege în cap și dai fuguța la Parlament să îl înregistrezi... :thumbdown: A fost forțat să recunoască că nu a făcut bine ce a făcut și din "stima" pe care i-o poartă colegii de partid a fost împins în față și pus să-și toarne singur cenușă în cap...în numele partidului,bineînteles... :D

#12
Mizantrop

Mizantrop

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,516
  • Înscris: 17.03.2007

View PostMig VWFan, on 7th June 2011, 15:24, said:

Victor Socaciu a anuntat de la tribuna parlamentului ca grupul PSD respinge proiectul de lege privind dublarea filmelor in lb. romana.
Daca asta o facea un pdl-ist era caterinca zile intregi pe la teveu, acum vad ca e liniste  :lol:

"Din ciclu sunt slugă băsistă, deci mint." Socaciu și-a votat legea, după ce inițial a crezut că se vorbea despre altceva.

View Postprahoveanu, on 7th June 2011, 15:39, said:

"Baiii, Socaciule" il va inlocui pe "Geoana ce esti" :lol:

Desi ar fi de ajuns sa spui doar "bai pesedistule" si cuprinzi toti prostii din Romania, cu Socaciu si Geoana portdrapele :lol:

Și ca să cuprinzi toți lacheii băsiști plătiți de Roberta numerologie, cum te adresezi? băi prahovene?

Edited by Mizantrop, 07 June 2011 - 14:57.


#13
Mig VWFan

Mig VWFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,336
  • Înscris: 01.12.2005

View PostMizantrop, on 7th June 2011, 15:52, said:

"Din ciclu sunt slugă băsistă, deci mint." Socaciu și-a votat legea, după ce inițial a crezut că se vorbea despre altceva.

Fii baiat destept, ca tara geme de socaci.
Crezi ca degeaba respingerea legii a fost anuntata chiar de socaciu ?
Vezi postul scris de crislacor...

Edited by Mig VWFan, 07 June 2011 - 14:59.


#14
unic_jul

unic_jul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,804
  • Înscris: 13.08.2004

View Postady1981, on 7th June 2011, 14:48, said:

Eu cred ca este mana lui Basescu, A pus servicile( lui si a lui Udrea) sa bage droguri usoare in cafeaua din automat -ul(AKM) de pe hol. Sau poate a pus ceva pe corzile chitarei,


sau era sub influenta bauturilor alcoolice :coolspeak:

#15
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View Postcrislacor, on 7th June 2011, 15:52, said:

Cu tot respectul...nu și-a dat seama,săracul! Ce naiba,doar nu te scoli dimineața cu un proiect de lege în cap și dai fuguța la Parlament să îl înregistrezi... :thumbdown: A fost forțat să recunoască că nu a făcut bine ce a făcut și din "stima" pe care i-o poartă colegii de partid a fost împins în față și pus să-și toarne singur cenușă în cap...în numele partidului,bineînteles... :D
Da, am vazut postarea lui pouf si m-am lamurit. Ce sa fac, eu sunt idealista... mai visez cateodata.

#16
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,098
  • Înscris: 20.12.2007

View Postpouf, on 7th June 2011, 15:48, said:

Daca a ajuns Roberta sa-i arate cum e "corect" atunci Socaciu e al mai dobitoc membru al Parlamentului

#17
johnnyboo

johnnyboo

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,280
  • Înscris: 08.12.2009
Auzi la S-o_Caci_you, cica :"- Engleza se invata cu profesori si carti... nu dupa ureche ca lautarii (si acum apogeul), ca coafezele(!) care nu pot sa adoarma(?) fara sa-l auda(?) pe (CINE ?!!! :lol: ) Marlon Brando...!"

Poate cineva sa-mi imparatsesca si mie criteriul de selectie al membrilor Parlamentului Romaniei? Pe langa faptul ca a jignit direct si fara scuze o categorie profesionala, acest personaj, e de o prostie monumentala.

#18
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,098
  • Înscris: 20.12.2007

View Postjohnnyboo, on 7th June 2011, 16:10, said:

Auzi la S-o_Caci_you, cica :"- Engleza se invata cu profesori si carti... nu dupa ureche ca lautarii (si acum apogeul), ca coafezele(!) care nu pot sa adoarma(?) fara sa-l auda(?) pe (CINE ?!!! :lol: ) Marlon Brando...!"

Poate cineva sa-mi imparatsesca si mie criteriul de selectie al membrilor Parlamentului Romaniei? Pe langa faptul ca a jignit direct si fara scuze o categorie profesionala, acest personaj, e de o prostie monumentala.
Sunt alesi prin vot direct, secret si uninominal de catre cetatenii romani cu drept de vot.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate