Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Service si revizii reprezentanta

Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?
 Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...
 Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...
 

Creveti exotici

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
alexys83

alexys83

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 08.09.2009
Salut

Am in acvariu de guppy un crevete . Toate bune si frumoase . Se inteleg , nu e bai . Dar rasar cateva intrebari :

1. Crevetele este transparent , fara nici o pata de culoare . Stie cineva specia ? Pe internet am gasit unul , dar mai degraba alb decat transparent .
2. Cum se diferentiaza femelele de masculi ?
3 . De unde pot cumpara creveti exotici in Bucuresti ? Pe acesta abia l-am gasit .

Oricine poate oferi informatii cat mai multe despre creveti e invitat sa isi etaleze cunostintele .

#2
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Sunt multe soiuri de creveti. Cei mai populari sunt Red Cherry (RCS). Vezi pe forumurile de acvaristica sau daca vrei aici mai gasesti ceva: http://www.nevertebr...21f70555c235596

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate