Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi
 Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...
 Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...
 Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani

Robotul martian european, revigor...

Are cineva o inregistrare Radio R...
 

Licenta 3DS MAX

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
tot_el

tot_el

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 48
  • Înscris: 18.10.2009
Nu sunt sigur daca am postat intrebarea la "locul ei petrivit",dar am nevoie de putin ajutor.
Am descarcat versiunea 3DS MAX 2011,am instalat-o,dar nu pot folosi programul nici macar 30 de zile,imi cere musai sa-l activez.
Dupa cate am inteles si pe site-ul Autodesk,se dau si seriale gratuite pentru studenti,dar cand am facut si eu o cerere pentru asa ceva amprimit urmatorul mesaj,genul"Ne cerm scuze,momentan nu avem cd-key-uri/seriale disponibile pentru acest produs momentan"
Am postat  tot o astfel de intrebare pe forumul Autodesk ,dar nimic.
http://forums.autode...se/td-p/2956478
Asa ca are cineva o licenta,pe care a obtinut-o LEGAL,sa mi-o poata imprumuta si mie.Va rog.
Multumesc anticipat.

#2
Engineer_xxl

Engineer_xxl

    Fara glie

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.354
  • Înscris: 14.04.2010
In general cei de la Autodesk iti creeaza un fisier de licenta fctie de adresa de ethernet a PC-ului tau... deci chiar daca ti-ar da cineva licenta lui temporara nu ti-ar fctiona...

Daca esti student incearca aici http://students.autodesk.com/ poti obtine o licenta noncomerciala pe  ani...

Editat de Engineer_xxl, 18 martie 2011 - 15:32.


#3
tot_el

tot_el

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 48
  • Înscris: 18.10.2009

 Engineer_xxl, on 18th March 2011, 14:30, said:

In general cei de la Autodesk iti creeaza un fisier de licenta fctie de adresa de ethernet a PC-ului tau... deci chiar daca ti-ar da cineva licenta lui temporara nu ti-ar fctiona...

Daca esti student incearca aici http://students.autodesk.com/ poti obtine o licenta noncomerciala pe  ani...

Am obtinut o licenta de pe site-ul lor,multumesc pentru raspuns.
Puteti inchide topicul.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate