Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Balans la ridicare picior dupa ac...

Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...
 Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...
 Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?
 Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 

Cumpar Wouxun KG-UVD1P

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
bogdannapy

bogdannapy

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 23
  • Înscris: 03.09.2008
Salutari,
   Doresc sa cumpar o statie Wouxun KG-UVD1P. Cei care au asa ceva de vanzare ii rog sa ma contacteze pe Y!Mess: forcos.bogdan sau pe privat pentru a-mi da detaliile. Multumesc anticipat!


Off: daca cumva nu am postat bine aici imi cer scuze si cer mutarea mesajului unde trebuie, l-am postst aici pentru ca aici e dedicat Radioamatorilor.

#2
Lucian_M

Lucian_M

    - membru glumeț -

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 21.408
  • Înscris: 09.09.2006
Nu prea e bine. Ce ar fi frumos- sa se creeze un topic cum e pe info-trafic: "Mini-bursa CD". La voi ar merge "Mini-bursa radio-amatorilor". Vorbiti cu un moderator de aici si vedeti ce iese. E mai simplu/usor decat de postat anuntul in rubrica dedicata a forumului, unde se dau up-uri si se scriu multe bazaconii. La noi pe arie nu se da up decat prin reducre de pret sau modificare oferta. Reducerea nu consta in modificarea pretului de la 200 la 199 lei.

La noi pe info-trafic se vand multe chestii, unele statii stau la vanzare cateva minute uneori.

#3
bogdannapy

bogdannapy

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 23
  • Înscris: 03.09.2008
Am gasit. Multumesc!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate