Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

Motorola Xoom

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#19
haskell444

haskell444

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,032
  • Înscris: 19.12.2010
Wi-Fi-only Motorola XOOM now official, can be yours on 27 March for $600 http://blog.gsmarena...-march-for-600/

#20
motopanzer

motopanzer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 489
  • Înscris: 01.09.2009

View PostMUR_I0NUT, on 16th March 2011, 22:32, said:

Wi-Fi-only Motorola XOOM now official, can be yours on 27 March for $600 http://blog.gsmarena...-march-for-600/


Sper ca varianta asta sa se bucure de succes la vinzari.

#21
haskell444

haskell444

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,032
  • Înscris: 19.12.2010
Motorola Xoom Games and Apps Demo:  [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/82kqXG1F400?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#22
motopanzer

motopanzer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 489
  • Înscris: 01.09.2009
a aparut si in Romania, poate fi cumparata de pe okazii.ro(magazin, nu persoana fizica).

#23
haskell444

haskell444

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,032
  • Înscris: 19.12.2010
Motorola Xoom UK pricing official at £580 for 3G and £480 for WiFi-only:   http://www.engadget....and-480-for-wi/

#24
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007
Motorola Mobility Launches Motorola XOOM in Italy
Motorola Mobility Brings Motorola XOOM with Wi-Fi to France

"Motorola Mobility, Inc. today announced the availability of the award winning Motorola XOOM (3G) in Italy. The first tablet to run on Google’s Android 3.0 Honeycomb operating system, Motorola XOOM delivers diverse and unprecedented content consumption capabilities to the Italian market. Motorola XOOM (3G) will be available from May 2011 from 699 Euro."

"Motorola Mobility, Inc. today announced the upcoming availability of Motorola XOOM with Wi-Fi edition to France. Motorola XOOM with Wi-Fi is a 10.1-inch widescreen HD tablet with Android 3.0 (Honeycomb), designed specifically for tablets. The MSRP for Motorola XOOM with Wi-Fi with 32 GB of memory will be from 599 Euro."

#25
Just_Cavalli

Just_Cavalli

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,540
  • Înscris: 17.11.2009
Prea scumpa.

Eu nu stiu cum poata sa ceara atatia banii cand are 100 de aplicatii SO.

Ipad 2 o sa domine piata anul acesta, nu are un concurent adevarat.

Edited by Just_Cavalli, 14 April 2011 - 13:48.


#26
haskell444

haskell444

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,032
  • Înscris: 19.12.2010
Foarte scumpa, intr-adevar. Eu nu stiu cum cei de la Apple puteau sa ceara pe gluma numita iPad anul trecut aceeasi bani, cu aplicatii si mai putine si specificatii varza pe langa tableta asta :confuzzled:  
Ah, da, aia era de la Apple si asta e de la Motorola. Ok, am inteles. :OK:

#27
ShopAmerica

ShopAmerica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.09.2009
Pot aduce din SUA Motorola Xoom wifi, la aprox. 700$. Livrare in 1-2 saptamani.

#28
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007
Motorola XOOM isi face aparitia si la noi :

2.700 Lei la eMag
2.400 lei din 13 Mai la telefonultau
2.700 Lei la quickmobile

Este modelul MZ604, 32GB Wi-Fi Only.

#29
haskell444

haskell444

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,032
  • Înscris: 19.12.2010
Motorola XOOM review: The Big Bang   http://www.gsmarena....-review-600.php

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/VyIQ0nCvUH4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#30
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007
Motorola XOOM 3G+WiFi va fi disponibil in oferta Orange (Romania) incepand de saptamana viitoare. mobile-news

#31
vlad_coste

vlad_coste

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 27.10.2011
An nevoie de o informatie...exista adaptor de la miniusb la usb adica sa-i pun stick? am nevoie urgent de informatia asta. Multumesc !

#32
nicky28tm

nicky28tm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 16.01.2008
Software update for the MOTOROLA XOOM 3G. In addition to the Motorola software that will be updated, the release will also update the Google? Android? OS from version 3.1 to version 3.2 of Honeycomb.
MOTOROLA XOOM users in Austria, Croatia, Denmark, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Netherlands, Norway, Poland, Romania, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey and the UK

Edited by nicky28tm, 13 December 2011 - 14:59.


#33
darktyroll

darktyroll

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,364
  • Înscris: 02.08.2010
Nimeni nimic despre acest topic?

#34
geniul

geniul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 531
  • Înscris: 29.06.2008
nu si-a luat nimeni pastila asta? m-ar interesa varinta cu 3 g si as fi dorit sa vad niste opinii de la cei care o au deja.

Edited by geniul, 14 February 2012 - 00:52.


#35
cosmintudoroiu

cosmintudoroiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 13.01.2007
Pai ce vrei sa stii in afara de reviewurile de pe net?

Eu am luat-o pentru ca la acel moment era singura varianta Android de pe piata cu 3G. O folosesc de cateva luni si este ok cu Honeycomb, dar cu ICS se misca mai bine. Oficial inca nu a primit update....
Bateria tine in stand-by aprox 3-4 zile (cu ICS, inainte parca mai putin), "in sarcina" aprox 8 ore.
Plus: face ce ii ceri, fara mofturi; constructie destul de solida.
Minus: cam grea; ai nevoie de adaptor OTG pentru USB host, incarcator asemanator cu cel de notebook-uri si pin special, deci nu se incarca prin mufa USB.

Overall, sunt multumit, chiar daca in banii aceia acum gaseam variante probabil mai bune...

#36
cosmintudoroiu

cosmintudoroiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 13.01.2007

View Postvlad_coste, on 15th November 2011, 21:20, said:

An nevoie de o informatie...exista adaptor de la miniusb la usb adica sa-i pun stick? am nevoie urgent de informatia asta. Multumesc !

Nu o mai fi urgent raspunsul, dar exista. Cauti Adaptor Mini USB OTG (2 USD pe Ebay).

Ceva de genul asta:
[ http://www.1stincity.com/3438-8644-thickbox/micro-b-usb-host-otg-cable-samsung-i9101-moto-xoom-tg01-cpc901n.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Sau:
[ http://www.talkandroid.com/wp-content/uploads/2011/03/USB_Host_XOOM.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Nu mai stiu daca ultimele update-uri oficiale permit conectarea mediilor de stocare externe, dar ROM-urile neoficiale permit sigur. Eu folosesc frecvent un HDD A-Data de 500 GB + tot felul de stick-uri, fara probleme.

Edited by cosmintudoroiu, 15 February 2012 - 11:42.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate