Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...
 Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 

Motorola Xoom

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
geniul

geniul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 531
  • Înscris: 29.06.2008
da, am luat-o de vreo luna si jumatate si este super ok. sindura problema este ca nu duce filme fullhd, dar nici nu e ceva care sa ma intristeze asa de tare. in schimb sunt foarte bucuros pt ca in seara asta am reusit sa o fac sa merga cu sim-ul de la digi net mobil. e drept ca merge o tara mai greu, dar macar imi ofera o mobilitate sporita, mai ales in orasele mari si maricele, unde rcs are semnal. cine stie, poate o sa imbunatateasca si ei acoperirea in viitorul apropiat... :peacefingers: oricum, e bine că macar e grartis. sincer, aveam deja un tel cu net mobil de la v...ne, plus inca un tel de serviciu si digi mobil, asa ca n-as mai fi vrut sa platyesc inca un abonamnet de net mobil pentru xoom-ul meu drag.
alte detalii despre tableta: bateria tine destul de mult pe wi-fi -vreo trei zile cu cate 3-3,5 ore de uz pe zi (pe 3 g abia de azi incolo o testez), e ok pe net, rapidă si precisă, merge bine pe mailulrie de la gmail si yahoo, se aude bine (stereo), scoate semnal ok pe televizor prin microhdmi, are 32 de gb hdd eisi i-am mai luat un card micros sd de 32 gb care merge brici (clasa 10 pe viteza). pe scurt, dupa vreo 6-7 saptamani de folosinta sunt extrem de multumita de cum se misca, cu singura problema a faptului că nu merg filmele 1080p. cine stie, poate cand o primi ics si un videoplaeyr ca lumea poate se va rezolva si problema asta. ar fi deja bestial :thumbup: in ceea ce priveste filamtul si pozatul, camera spate este surpinzator de buna, iar cea fata isi face datoria. in plus, blitz-ul e puternic si te ajuta si la filmat si la pozat pe timp de noapte.
in ceea ce priveste designul si greutatea, pot spune că pe parte de design e ok: robusta, aluminiu plus un pic de plastic negru, insa cel peste 700 de gr se simt atunci cand vrei sa o tii timp mai indelungat cu o mana. foarte buna este insa husa ei originala, care iti permite sa o sprijini pe masa, pe piept (atunci cand stai intins) si astfel nu esti nevoit sa o tii cu mana. nota mea ar fi un 9, poate chiar un 9,5. sa dea Domnul primeasca ics-ul in q3 anul asta, cum e programta de cei de la motorala, si sunt superconvins ca isi va face datoria lejer urmatorii 3-4 ani, timp suficient sa-mi scot banii pe ea (vreo 2.2oo de lei cu dockstation, card micro sd de 32 gb si husa originala. plus 3g-ul moca de la rcs, de care sunt extrem de incantat.

Edited by geniul, 22 March 2012 - 21:13.


#38
paulo4him

paulo4him

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.04.2012
Cum ai reusit sa o faci sa mearga cu simul de la digi net? Asta incerc si eu, si inca nu am gasit o solutie. Multumesc!

#39
cosmintudoroiu

cosmintudoroiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 13.01.2007
La nume pui ce vrei tu iar la APN pui internet. Restul nu se completeaza.

#40
geniul

geniul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 531
  • Înscris: 29.06.2008
A pus cineva pe ea nou aparutul ics? Si daca da, cum se comporta?

Edited by geniul, 09 August 2012 - 00:01.


#41
nicky28tm

nicky28tm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 16.01.2008

View Postgeniul, on 9th August 2012, 01:01, said:

A pus cineva pe ea nou aparutul ics? Si daca da, cum se comporta?

Eu am pus si pot spune dupa 4 zile ca este mai stabil atat in ceea ce priveste semnalul WI-FI cat si aplicatiile care se misca mai bine. Are un look mai frumos sau eu m-am saturat de cel vechi ...  :coolspeak:

#42
silver_eye

silver_eye

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 982
  • Înscris: 15.03.2006
intrebare:
evident ca am sters niste fotografii si nu le am salvate.
softuri de recuerare garla dar nici unul nu reuseste sa vada tableta. cum pot face tableta sa fie vizibila pt softurile astea(eaeus in special) gen usb mass storage
mc anticipat

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate