Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

Un sfat: Samsung Galaxy S sau Iphone 4?

- - - - -
  • Please log in to reply
166 replies to this topic

#163
haskell444

haskell444

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,032
  • Înscris: 19.12.2010

View Postdragasani, on 11th January 2011, 18:54, said:

Daca asta ai inteles tu din articolul ala da, poti sa o iei si asa. Ideea era ca doar 0,4 repet ZERO virgula PATRU % din numarul total de device-uri Android ruleaza in momentul de fata Gingerbread.  Titlul spune FIX asa: iPhone 3G Hacked With Android 2.3 Runs Gingerbread Before Your Androidphone - iPhone 3G ruleaza Gingerbread inaintea telefonului tau android.
Da, si care-i morala? Nu e nici o graba, va veni si update-ul la 2.3. Deja sunt care-l folosesc, cu custom rom.
Care-i faza, cei cu i4 va plictisiti cu device-urile voastre de tot postati pe aici si faceti flame?

#164
dragasani

dragasani

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 01.09.2009

View PostMUR_I0NUT, on 11th January 2011, 20:05, said:

Da, si care-i morala? Nu e nici o graba, va veni si update-ul la 2.3. Deja sunt care-l folosesc, cu custom rom.
Care-i faza, cei cu i4 va plictisiti cu device-urile voastre de tot postati pe aici si faceti flame?

1. Aici e aria Versus nu aria Android.
2. Eu personal da, de plictiseala raspund la posturile tale.
3. Am postat un simplu titlu + link de la o publicatie credibila cu sute de mii de cititori fara alte comentarii d-ale mele deci care face flame?

#165
dragasani

dragasani

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 01.09.2009
Samsung Galaxy S - telefonul suprem
Google Android - sistemul de operare suprem
Gingerbread - cea mai performanta versiune de Android

Si telefonul vostru nu a primit inca un update? Si doar 0,4% folosesc Gingerbread? Si nu e nici o graba? Si voi nu sunteti limitati?

#166
Just_Cavalli

Just_Cavalli

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,540
  • Înscris: 17.11.2009

View Postdragasani, on 11th January 2011, 18:54, said:

Daca asta ai inteles tu din articolul ala da, poti sa o iei si asa. Ideea era ca doar 0,4 repet ZERO virgula PATRU % din numarul total de device-uri Android ruleaza in momentul de fata Gingerbread.  Titlul spune FIX asa: iPhone 3G Hacked With Android 2.3 Runs Gingerbread Before Your Androidphone - iPhone 3G ruleaza Gingerbread inaintea telefonului tau android.
Degeaba il ruleaza (Android 2.3) daca nu e stabil si pun pariu ca e plin de buguri.

Android 2.3 ruleaza fluid doar pe Samsung Google Nexus S.

Te-ai mai facut de ras cu 50 de miloane de Iphone 4 vandute, acuma vi cu alteceva ? Chiar trebuie sa ne dovedesti in fiecare zi cat esti de obtuz?

De articolul de mai jos ce zici ?

"Android 2.3 code released, Gingerbread ported to Galaxy S
19 December, 2010" link

Edited by Just_Cavalli, 11 January 2011 - 22:01.


#167
haskell444

haskell444

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,032
  • Înscris: 19.12.2010

View Postdragasani, on 11th January 2011, 21:18, said:

Si nu e nici o graba? Si voi nu sunteti limitati?
Poti sa-ti imaginezi pt o secunda macar ca eu nici nu-s curios de update-ul la 2.3?  Atat de bine mi se misca telefonul cu 2.2.1 ca practic ma lasa rece update-ul asta. Probabil, cand va veni momentul, il voi incerca, nu zic nu, si daca imi va conveni voi ramane cu el, dar nu il astept cu disperare, nici eu, nici multi, cum ai tu proasta impresie.

PS  Aici intr-adevar e aria Versus, dar tu numai versus nu faci, ci flame, ok? Versus ii cand compari un telefon cu altul, nu cand acuzi multi useri de Galaxy S ca sunt limitati din cauza ca nu au inca nu-stiu-ce update-ul vietii de care poate nici nu sunt curiosi.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate