Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Segregare la baza stalpului

Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn

Vot europarlamentare
 Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...
 De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...
 Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu
 

Recomandare Serial

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
robyzz

robyzz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 891
  • Înscris: 06.07.2008
Salut,

Cred ca ar trebui sa încep cu ce am văzut pana acum și ce nu am văzut dar nici nu ma interesează.

Văzut: The Mentalist, Two and a Half Men, Psycho, Lie to Me, How I met your mother, Gossip Girl, 90210, Csi NY si Las Vegas (Miami nu imi place), Royal Pains, Grey's Anatomy, Dr.House, Chuck, Monk, Mesaje de dincolo, Californication, Private Practice, One Tree Hill si putin din La Piovra.

Acum ce nu ma intereseaza: E.R., Scrubs, 24, Burn Notice, Joey, Prison Break, Heroes, The O.C., Dexter.

In afara acestor seriale, recomandați-mi va rog altele care sa aibă de la 2 sezoane în sus și dacă se poate sa nu fie prea SF.

Thanks.

#2
Silvi25

Silvi25

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 240
  • Înscris: 11.05.2008

View Postrobyzz, on 28th November 2010, 19:44, said:

Salut,

Cred ca ar trebui sa încep cu ce am văzut pana acum și ce nu am văzut dar nici nu ma interesează.

Văzut: The Mentalist, Two and a Half Men, Psycho, Lie to Me, How I met your mother, Gossip Girl, 90210, Csi NY si Las Vegas (Miami nu imi place), Royal Pains, Grey's Anatomy, Dr.House, Chuck, Monk, Mesaje de dincolo, Californication, Private Practice, One Tree Hill si putin din La Piovra.

Acum ce nu ma intereseaza: E.R., Scrubs, 24, Burn Notice, Joey, Prison Break, Heroes, The O.C., Dexter.

In afara acestor seriale, recomandați-mi va rog altele care sa aibă de la 2 sezoane în sus și dacă se poate sa nu fie prea SF.

Thanks.



Recomand Fringe, Spartacus Blods and Sands, noul Nikita, Lost Girl, Justified, White Collar , Leverage, Walking Dead asta e mai Sf !!!!

#3
luk4

luk4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,149
  • Înscris: 29.04.2008
Daca ti-a placut How i met your mother poate iti va placea si Big bang theory.
Nu stiu daca iti plac serialele de animatie , daca da iti pot recomanda cateva(si nici nu sunt desene animate).
Daca iti mai place si umorul englez poti sa te uiti la It crowd.

#4
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,739
  • Înscris: 28.12.2008
Weeds - e foarte misto serialul :peacefingers:

#5
nelubuz

nelubuz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,251
  • Înscris: 17.06.2010
LOST

#6
entity22

entity22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,018
  • Înscris: 16.07.2007
Battlestar Galactica si LOST desi stiu ca sunt SF si fantasy ,Mad Men ,Dexter , Modern Family(e acum la sezonul 2), The Big Bang Theory , Afterlife si Survivors care au 2 serii dar cu putine episoade pt ca sunt englezesti , Jordan(serial care s-a terminat de cativa ani dar e interesant) , The Good Wife ,The Walking Dead(desi abia apare al 5lea episod azi si prima serie are un total de 6 dar e cel mai mare hit al anului si seria a 2a e confirmata si va avea probabil vreo 13 episoade)

#7
robyzz

robyzz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 891
  • Înscris: 06.07.2008
Mulțumesc tuturor.

#8
Cortex187

Cortex187

    Imaginatia te va duce oriunde!

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,433
  • Înscris: 17.08.2008
Weeds - trafic de droguri si mult, mult umor
Nip/Tuck - smecher
Breaking Bad - drama, droguri, umor negru pe alocuri
Criminal Minds - o sectie din cadrul FBI ce se ocupa cu prinderea criminalilor in serie.
The Sopranos - mafia italiana din New Jersey

Si daca vrei sitcom-uri:
The big bang theory
The IT crowd
The war at home
Malcolm and Eddie

#9
Q_Q

Q_Q

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 185
  • Înscris: 10.11.2010
sopranos - drama/crime
community
it crowd
inbetweeners
laverege -
white collar

#10
floraur

floraur

    pitic insignifiant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,291
  • Înscris: 22.07.2005
Six Feets Under

#11
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
torchwood
SF si drama din plin

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate