Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Hyperos consum excesiv baterie?
 Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou
 Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...
 Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...
 

Nokia n95 vs lg viewty vs lg cookie vs lg venus

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
7 răspunsuri în acest subiect

#1
eroar_e

eroar_e

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 634
  • Înscris: 08.01.2007
Buna tuturor. As vrea sa cumpar un telefon,dar nu stiu pe care sa il aleg.La nokia n95 imi place ca are o camera foto destul de buna,are wi-fi,dar nu imi place ca nu are touchscreen. Lg viewty imi place tot in afara de calitatea pozelor si ca nu are wi-fi,lg cookie are o camera doar de 3 megapixeli si lg venus are tot o camera slabuta. Care telefon sa il aleg?In mare toate sunt cam pe la acelasi pret..intre 200-250 lei,ma intereseaza sa arete bine,sa aiba o camera foto destul de bunicica si eventual sa mearga netul destul de bine. Ce imi recomandati?

#2
lucifer76

lucifer76

    Bashtan

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 32.574
  • Înscris: 13.06.2007
Nici unu . LG-urie alea sunt panarame , N95 e mult prea vechi si butucanos .

#3
eroar_e

eroar_e

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 634
  • Înscris: 08.01.2007
ce telefon propui pana in 250 lei mai bun?

#4
lucifer76

lucifer76

    Bashtan

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 32.574
  • Înscris: 13.06.2007
Pai zi cam ce vrei de la el .

#5
eroar_e

eroar_e

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 634
  • Înscris: 08.01.2007
am scris...ma intereseaza sa arete bine,sa aiba o camera foto destul de bunicica si eventual sa mearga netul destul de bine

#6
lucifer76

lucifer76

    Bashtan

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 32.574
  • Înscris: 13.06.2007
Asta cu foto e mai complicat . E51 arata mult mult mai bine , are wlan dar la poze .... . Lg gt 505 e ceva mai scump . Cu banii aia sa stii ca mare lucru nu poti lua .

#7
eroar_e

eroar_e

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 634
  • Înscris: 08.01.2007
merita sa dau ~70 lei in plus de la lg viewty pentru un gt505?sau cam 50 de la n95?

#8
lucifer76

lucifer76

    Bashtan

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 32.574
  • Înscris: 13.06.2007
gt505 are wifi dar cu mici probleme , are gps dar cam useless . De asta zis ca de banii astia nu poti sa iei decat ceva  cu muuuulte compromisuri . Nu poti sa iei si cu camera buna , si sa arate bine , si sa fie si destept . Pentru camera , da , N95 face toti banii , dar e vechi si patratos . Wifi-ul e ok , gps-ul e ok , are SO si poti sa pui o multime de programe . Intre el si gt505 , as alege N95 .

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate