Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...
 Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi
 Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...
 Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...
 

LG GX200 Dual Sim

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
gabib77

gabib77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 899
  • Înscris: 26.08.2007
Pai in  cazul asta mai asteapta... e posibil sa gasesti chinezarii prin piete, dar nu-ti recomand

#38
The Kid

The Kid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,229
  • Înscris: 13.07.2007
I-am spart efectiv carcasa, a sarit o bucata din zona de pe display, am dat cu el de un colt de marmura. Cred ca o s=o comand de pe ebay.

#39
tachete

tachete

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 217
  • Înscris: 04.01.2008
Hmm...S-a cam dus si a mea carcasa...Nu cred ca un alt telefon ar fi rezistat atat.Folsit ca tel pt situatii grele,plecari de acasa cate doua saptamani,pescuieli,cazut in ape si noroaie,inca functioneaza ca-n prima zi(si are 2 ani)...Iar autonomia bateriei este inca uimitoare(la propriu am uitat de vre-o 2 ori pe unde-i incarcatorul)...Dar nu am gasit nicaieri pe sfantul Google carcase de schimb(doar anunturi expirate).Daca mai are cineva tel acesta si aveti vre-un pont va foarte multumesc...

#40
senator

senator

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,423
  • Înscris: 02.03.2006
Mai am eu telefonul ăsta pe care l-am scos la vânzare. Din păcate nu mai merge decât pe un sim (nu ştiu din ce motiv) dar în rest merge neaşteptat de bine. Iar bateria... e nu mai spun de ea pentru că toţi posesorii de GX200 ştiu cât de mult ţine.

#41
gabib77

gabib77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 899
  • Înscris: 26.08.2007
Daca vrea cineva un GX200 aproape impecabil gasiti pe mercador sau okazii

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate