Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...
 Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...

Pe la voi cum mai merg dezmembrar...
 Ce sisteme audio ați avut la masi...

Achizitie dubita Stellantis

Foisor - noi reglementari

Recomandare telefon preț 300...
 La Multi ani de ziua noastra a tu...

EURO 24 - Primul meci: Romania - ...

Bicicleta eliptica

Aer conditionat Vortex 9000/12000...
 

a aparut nfs6 ?

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#19
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002
yap...seamana...dar ho cares ? atata timp cat e nou :)

#20
Pittick

Pittick

    DIE HARD!..over and over again

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,500
  • Înscris: 04.01.2002
grafica e mult imbunatatita fata de 4....vad ca au renuntat la cel din NFS 5................

#21
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 24.07.2002
E ceva nou nu stiu ce o sa fie dupa ce am vazut pozele afisate de monitorx nu sunt prea impresionat dar sa asteptam sa vedem ce o sa fie :)

#22
Vladxus

Vladxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 318
  • Înscris: 18.05.2002
Din cate am auzit eu pentru PC se va lansa pe 22 Septembrie sau Octombrie (nu mai imi aduc bine aminte) dar ore ce cerinte va avea????

#23
Paxus

Paxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 29.08.2002
eu am auzit ca pe pc apare pe 24 octombrie...

#24
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 24.07.2002
Cate ceva despre NFS6 Puteti afla la http://www.nfscheats.../index.php#4969

#25
taifi

taifi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 06.07.2002
da...seamana...dar nu rasare...de exemplu pariu ca grafica este mult mai buna...e bine ca iti poti alege mai multe tipuri de masini...ma cam saturasem de porsche-uri...ce v-a cere....cred ca multi o sa-l jucam pe la sali bine dotare..!...     necromac...daca te uiti dupa el o sa ametesti :))) ...dar el este doar atent..la noile schimbari si ma anunta si   pe mine din cand in cand... :)))
o intreaga generatie de Need 4 Speed...evolueaza....dar calculatoarele noastre ce fac...stau ?

#26
Vladxus

Vladxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 318
  • Înscris: 18.05.2002
Aici scrie cate ceva despre el...lansarea oficila 21 Octombrie....pe console 1 Octombrie:
http://www.nfs-plane...x2.php?lang=eng

#27
phsyco

phsyco

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 212
  • Înscris: 25.07.2002
MAMA!!!! ce in urma is nici nu am auzit despre el si voi deja il avetzi  :lamer:

#28
taifi

taifi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 06.07.2002
phsyco inca nu il avem dar ne-ar placea...cu cat mai repede cu atat mai bine..se pare ca nu stim concret cand v-a aparea...oficial...ca pe piata neagra...cred ca a aparut...daca nu ma insel...

#29
Pittick

Pittick

    DIE HARD!..over and over again

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,500
  • Înscris: 04.01.2002
"Hot Pursuit 2 will be released simultaneously for the PS2, Xbox, and GameCube on October 1. The PC version will follow shortly thereafter on October 21."

DIN NOU O AMANARE.......de data asta stim sigur ca apare in octombrie.............

#30
DrFan

DrFan

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,702
  • Înscris: 28.02.2002
il astept cu sufletul la gura.......sau mai bine zis : cu mainile pe tst .daca face cineva rost ar fi bine sa dea un post. Cred ca o sa fie ceva f.realist - cam asta e tendinta jocurilor - .....cred.

#31
Guest_Dr.Dre_*

Guest_Dr.Dre_*
  • Grup: Guests
  • Înscris: --
Ashteptatzi degeaba.........he he he he he............jocul a aparut.....este pe pagina www.gamespot.com shi pe acolo mai sunt nishte jocuri mishto........ar trebui sa le incercatzi.:)

#32
gogo

gogo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 09.06.2002
Luni apare versiunea demo pt Australia . Parca in europa va mai intrazia lansarea.

#33
Smash

Smash

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 15.08.2002
La prima vedere pare a fi ca nfs 4. Dar pana nu-l incerci nu-ti poti da seama.Mie mi-a placut nfs 5. Stie cineva ce masini sunt :cya:  in afara de cele din poze?

#34
kinezu

kinezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 920
  • Înscris: 28.11.2001
am jucat un demo pt. ps2 mai demult. e tare si e pe puncte.
adica daca treci de o baricada a politiei iti da 500 de pct., pentru anumite acrobatii 300, etc.
plus ai o optiune sa opresti timpul si sa vezi ce se intampla in jurul tau

#35
Smash

Smash

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 15.08.2002
Daca vreti sa-l luati demo pe PC duceti-va pe http://www.gamenews....at/3/3-25.shtml. ~ 96 Mb

Are 2 masini ferrari 360 si porsche 911 si 2 laps.

#36
gogo

gogo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 09.06.2002
Grafica ii beton dar mi se pare ca nfs5 ii mai realist in cea ce priveste comportamentul masinilor.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate