Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce marca si model de DVD-RW sa cu...

Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani

Robotul martian european, revigor...
 Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...

trebuie sa depun declaratie unica...

Ruse vs Rusesti
 Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...

Se poate imbunatati o poza sa se ...
 Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...

Smart Switch fara neutru
 

Parcul national Brijuni

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
19 răspunsuri în acest subiect

#19
andras_kiss

andras_kiss

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 20
  • Înscris: 06.12.2005

 atupi, on 17th August 2010, 14:33, said:

M-ai dezumflat Andras :(
Imi pare rau dar nu asta a fost intentia...

#20
mishi

mishi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 41
  • Înscris: 22.05.2008
Desi pt atupi e tardiv, poate ajuta alti forumisti...
Am fost in Brioni cu copil de 3 ANI...am plecat din Pola undeva dimineata la 9-10 si ne-am intors seara. In pretul biletului era inclus si statul pe insula (nu am mai platit alte taxe de intrare in parc).
Ce poti vedea: muzeul lui Tito  (istoric, animale impaiate ce i-au apartinut...) - interesant, safari parc - un fel de zoo cu animale vii de data asta :) pe care le-a primit Tito de la sefi de tari de-a lungul "domniei" :)))
Exista 2 variante:
1. sa te tii dupa ghizi, cu grupul (engl si germ) si vizitezi museul lui Tito, turul parcului cu trenuletul (titicar...)
2. sa-ti inchiriezi bicilete si sa mergi pe cont propriu sa vezi safari parc , muzeu etc... (noi asta am ales si a fost superrrr) - bicicletele au scaunele pt copii. Daca alegeti bicicletele cautati in nord-vestul insulei o bucata de stanca pe care sunt amprente/urme de dinozauri....copilul meu a fost fascinat...Sunt indicatoare... Atentie....sa va intoarceti la vapor la ora indicata de ghizi. Ca si animale o sa vedeti: antilope, elefanti, capre, zebre, camile....nu mai stiu...Le vezi de pe bicicleta pt ca aleile sunt pe langa tarcuri....
Noua ne-a placut...plaja nu am facut...doar am vizitat...adica am facut turul (nu chiar complet...am taiat-o la un moment dat ca sa ajungem la vapor pt plecare). Am avut cu noi sandvisuri si apa...Dar erau si ceva restaurante acolo...Enjoy!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate