Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

Parcul national Brijuni

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
andras_kiss

andras_kiss

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 06.12.2005

 atupi, on 17th August 2010, 14:33, said:

M-ai dezumflat Andras :(
Imi pare rau dar nu asta a fost intentia...

#20
mishi

mishi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 22.05.2008
Desi pt atupi e tardiv, poate ajuta alti forumisti...
Am fost in Brioni cu copil de 3 ANI...am plecat din Pola undeva dimineata la 9-10 si ne-am intors seara. In pretul biletului era inclus si statul pe insula (nu am mai platit alte taxe de intrare in parc).
Ce poti vedea: muzeul lui Tito  (istoric, animale impaiate ce i-au apartinut...) - interesant, safari parc - un fel de zoo cu animale vii de data asta :) pe care le-a primit Tito de la sefi de tari de-a lungul "domniei" :)))
Exista 2 variante:
1. sa te tii dupa ghizi, cu grupul (engl si germ) si vizitezi museul lui Tito, turul parcului cu trenuletul (titicar...)
2. sa-ti inchiriezi bicilete si sa mergi pe cont propriu sa vezi safari parc , muzeu etc... (noi asta am ales si a fost superrrr) - bicicletele au scaunele pt copii. Daca alegeti bicicletele cautati in nord-vestul insulei o bucata de stanca pe care sunt amprente/urme de dinozauri....copilul meu a fost fascinat...Sunt indicatoare... Atentie....sa va intoarceti la vapor la ora indicata de ghizi. Ca si animale o sa vedeti: antilope, elefanti, capre, zebre, camile....nu mai stiu...Le vezi de pe bicicleta pt ca aleile sunt pe langa tarcuri....
Noua ne-a placut...plaja nu am facut...doar am vizitat...adica am facut turul (nu chiar complet...am taiat-o la un moment dat ca sa ajungem la vapor pt plecare). Am avut cu noi sandvisuri si apa...Dar erau si ceva restaurante acolo...Enjoy!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate