Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania
 AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului
 Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video
 Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling
 

Haygrove ltd.

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
unupatit

unupatit

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 30.06.2010
NU E DE MERS LA HAYGROVE FRATILOR ...E O MARE TZEAPA ...SI DACA NU AI PILE NARE ROST SA MERGI.

#2
unupatit

unupatit

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 30.06.2010
treaba sta in felu urmator:
am fo la interviu la cluj in toamna anului 2009 promisiuni imagini de la ferma caravane misto si bani multi.nimic adevarat.
in 14 mai am fost la ferma.nea prezentat o caravana foarte mizerabila saltele mucegaite rahat de soareci pe jos urat de tot.iadul pe pamant.pana la urma nea dat o alta caravana ca noi eram 5 baieti din cj si acol nu puteau ,,locui'' doar 4.nea prezentat wc-urile care erau foarte mizerabile apa si gunoaie pe jos pana la glezne si am fost informati ca la dusuri trebuie sa fi rapid ca sa prinzi apa pt ca numai primele 10-15 persoane prind apa pt ca e bolieru mic ...plm.deja eram cu gandul ACASA!!!
Am fost la induction in 15 mai si munca am inceputo abia pe 19 mai la 4:30 ne trezeam sa ne facem ceva de mancare pt ca la 5:20 aveam autobuz...urzicile erau mai mari ca capsuni.in prima zi nu am avut norma.de a 2 zi aveam norma 3 ladite pe ora(era ok se putea face targetul) dupa 3 zile de trainig neau mai ramas vreo 5-6 ore pt a 4 zi.si am zis ca nu are rost sa ne punem de mancare ca la 12 suntem acasa.neau tinut la lucru de la 6 pana seara la 19,cred ca au fost peste 40 de grade in solari.eram rupti de abea mai stateam in picioare.cand am ajuns la autobuz sa mergem acasa...SURPRIZA am fost anuntati ca ziua urmatoare sa ne punem de mancare ca va fi o zi la fel de lunga si ca icnepem munca de la 5 si ca avem autobuz la 4:20.am stat si in ziua aceea de la 5 la ora 18.in ziua urmatoare am fost anuntati care am trecut trainigu.majoritatea lam trecut si neau trimis in grupa cu cei vechi care erau de 2-3 ani(chiar si de 7 ani ani).acolo era supervizor CATALIN(fu.tul in gura de muist...era de undeva de pe langa bacau)deci ne f.utea ala zi de zi...voi mai reveni ...

Attached Files


Edited by unupatit, 30 June 2010 - 15:24.


#3
pintileialex

pintileialex

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 04.03.2010

View Postunupatit, on 30th June 2010, 16:21, said:

treaba sta in felu urmator:
am fo la interviu la cluj in toamna anului 2009 promisiuni imagini de la ferma caravane misto si bani multi.nimic adevarat.
in 14 mai am fost la ferma.nea prezentat o caravana foarte mizerabila saltele mucegaite rahat de soareci pe jos urat de tot.iadul pe pamant.pana la urma nea dat o alta caravana ca noi eram 5 baieti din cj si acol nu puteau ,,locui'' doar 4.nea prezentat wc-urile care erau foarte mizerabile apa si gunoaie pe jos pana la glezne si am fost informati ca la dusuri trebuie sa fi rapid ca sa prinzi apa pt ca numai primele 10-15 persoane prind apa pt ca e bolieru mic ...plm.deja eram cu gandul ACASA!!!
Am fost la induction in 15 mai si munca am inceputo abia pe 19 mai la 4:30 ne trezeam sa ne facem ceva de mancare pt ca la 5:20 aveam autobuz...urzicile erau mai mari ca capsuni.in prima zi nu am avut norma.de a 2 zi aveam norma 3 ladite pe ora(era ok se putea face targetul) dupa 3 zile de trainig neau mai ramas vreo 5-6 ore pt a 4 zi.si am zis ca nu are rost sa ne punem de mancare ca la 12 suntem acasa.neau tinut la lucru de la 6 pana seara la 19,cred ca au fost peste 40 de grade in solari.eram rupti de abea mai stateam in picioare.cand am ajuns la autobuz sa mergem acasa...SURPRIZA am fost anuntati ca ziua urmatoare sa ne punem de mancare ca va fi o zi la fel de lunga si ca icnepem munca de la 5 si ca avem autobuz la 4:20.am stat si in ziua aceea de la 5 la ora 18.in ziua urmatoare am fost anuntati care am trecut trainigu.majoritatea lam trecut si neau trimis in grupa cu cei vechi care erau de 2-3 ani(chiar si de 7 ani ani).acolo era supervizor CATALIN(fu.tul in gura de muist...era de undeva de pe langa bacau)deci ne f.utea ala zi de zi...voi mai reveni ...


jignitor, revoltator  :thumbdown:  :nonobad: mai mult nu pot spune. Insa e bine ca ai ajuns acolo si nu ai luat teapa din tara, dar conditiile intr-adevar sunt sub orice critica...(sper sa nu fie doar o reclama proasta- CONCURENTA)

#4
Dragon Warrior

Dragon Warrior

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,636
  • Înscris: 23.09.2006
Totusi, nu e ca si cum te-ai fi dus sa te angajezi inginer....

#5
unupatit

unupatit

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 30.06.2010
acesti mafioti de la haygrove fac iar recrutari...saraci oameni...vor lua din nou tzeapa...
http://www.anunturi...._Britanie_.html
Acum incearca sa fraiereasca oameni din iasi ...dupa ce ca au fost batuti de inundati ...o sa le promita bani conditi decente de munca...nasol rau de tot!

#6
adimcse

adimcse

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 22.03.2005
ce face disperarea din om.90 la suta din marile firme de recrutare de forta de munca pentru strainatate din romania sunt tepe.oameni buni nu va mai incredeti in tot felul de promisiuni.cum naiba fermele din anglia i-au muncitori din romania.e plin de emigranti in anglia.ma indoiesc ca brusc si dintr-o data angajatorii englezi isi exprima dorinta de a avea muncitori romani.pacat ca disperarea dupa un loc de munca ne aduce in astfel de situatii.interesant ca astfel de firme tot gasesc fraieri dispusi si dea bani inainte.cand aud asta cu "taxa procesare dosar" de parca actelea alea ajung la ambasadorul marii britanii.nu mai da-ti bani inainte.am [plecat la munca in strainatate in 2006 cu o firma de recrutare din bucuresti.firma nu percepea nici un comision de la angajat.comisionul firmei a fost luat de la firma angajatoare.deci mare grija!!!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate