Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?
 

Problema domeniul.

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
lp4ever1992

lp4ever1992

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 652
  • Înscris: 27.02.2009

View PostCuteGuy, on 29th June 2010, 15:20, said:

1.poti foarte frumos sa il parchezi pentru a scapa de restrictiile legate de content si gata.
2. intr-adevar, un domeniu odata inregistrat nu mai poate fi modificat si nici nu se face refund (returnare bani)
3. ca sa il muti pe alt server, ii schimbi NS-urile cu cele ale noului hoster si, in functie de setari, il poti avea UP de la 20min la 24hrs.
4. foarte tare "ala"

#20
CuteGuy

CuteGuy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,870
  • Înscris: 11.09.2005
poate de fapt, ar fi trebuit sa citez "ala de la hosting", nu?

#21
Danbog_1920

Danbog_1920

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 24.10.2008

View PostCuteGuy, on 29th June 2010, 14:20, said:

1.poti foarte frumos sa il parchezi pentru a scapa de restrictiile legate de content si gata.
2. intr-adevar, un domeniu odata inregistrat nu mai poate fi modificat si nici nu se face refund (returnare bani)
3. ca sa il muti pe alt server, ii schimbi NS-urile cu cele ale noului hoster si, in functie de setari, il poti avea UP de la 20min la 24hrs.
La 2: am intalnit odata o firma care din cauza unor neatentii ale lor, mi-au returnat banii si au DEinregistrat domeniul :lol: . Nu m-am suparat, ca am pierdut nu stiu ce domeniu....

Dar singur, adica tu, persoana fizica, care ai cumparat domeniul de la o firma, da, e imposibil

Edited by Bogdan2901, 29 June 2010 - 17:47.


#22
lp4ever1992

lp4ever1992

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 652
  • Înscris: 27.02.2009

View PostCuteGuy, on 29th June 2010, 18:32, said:

poate de fapt, ar fi trebuit sa citez "ala de la hosting", nu?


prin "foarte tare ala " am vrut sa subliniez neprofesionalismul (cel putin mie asta imi inspira conversatia respectiva...)

#23
CuteGuy

CuteGuy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,870
  • Înscris: 11.09.2005

View Postlp4ever1992, on 29th June 2010, 20:53, said:

prin "foarte tare ala " am vrut sa subliniez neprofesionalismul (cel putin mie asta imi inspira conversatia respectiva...)
Asta e postul unde omul se plangea ca "ala de la hosting" nu ii ofera suport pentru problema lui.

Imi scapa mie ceva sau nu ai stiut exact de unde l-am citat pe om ?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate