Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Parteneriate/Colaborari/Asocieri ...

Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...
 Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi
 Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...
 Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...
 

TAXA RECUPERATA

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1
BigBoss_boy

BigBoss_boy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 28.12.2008
Azi am avut recurs la Galati in legatura cu taxa de poluare...si AM CASTIGAT FARA AVOCAT...Daca sunteti din BRAILA ati platit taxa de poluare si nu mai aveti chitanta ceea ce face imposibila taxa de recuperat.Nu conteaza cand a fost inmatriculat autovehiculul. TAXA SA FIE PLATITA DE VOI nu de altcineva...100% castig...Eu am apelat la un prieten de familie (avocat) care m-a ajutat si am castigat...Tot ce trebuie este sa faceti o imputernicire pe numele lui pentru a putea merge la tribunal in locul dvs si sa faca toate demersurile legale pt recuperarea taxei fara nici un efort din partea dvs... relatii la [email protected] si GARANTAT in 6 luni veti primi banii

#2
maistoru

maistoru

    ex

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,752
  • Înscris: 10.05.2008
deci tu ai castigat FARA AVOCAT dar mnoi trebuie sa facem imputernicire pe numele unui avocat.
zi exact pasii care trebuie urmati pentru a putea toata lumea sa io traga sistemului, nu numai cei din braila.

#3
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Pai trimite mail la [email protected] , ca sa afli carui avocat trebuie sa-i trimiti banii prin posta.

Edited by don_dannielo, 22 June 2010 - 17:58.


#4
daniel21

daniel21

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,092
  • Înscris: 03.04.2006
Felicitari pentru initiativa si "tupeu".

#5
AlinE

AlinE

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,634
  • Înscris: 31.07.2009

View PostBigBoss_boy, on 22nd June 2010, 18:37, said:

Azi am avut recurs la Galati in legatura cu taxa de poluare...si AM CASTIGAT FARA AVOCAT...Daca sunteti din BRAILA ati platit taxa de poluare si nu mai aveti chitanta ceea ce face imposibila taxa de recuperat.Nu conteaza cand a fost inmatriculat autovehiculul. TAXA SA FIE PLATITA DE VOI nu de altcineva...100% castig...Eu am apelat la un prieten de familie (avocat) care m-a ajutat si am castigat...Tot ce trebuie este sa faceti o imputernicire pe numele lui pentru a putea merge la tribunal in locul dvs si sa faca toate demersurile legale pt recuperarea taxei fara nici un efort din partea dvs... relatii la [email protected] si GARANTAT in 6 luni veti primi banii

mai tu te lauzi... "AM CASTIGAT FARA AVOCAT" si "Eu am apelat la un prieten de familie (avocat) care m-a ajutat si am castigat...Tot ce trebuie este sa faceti o imputernicire pe numele lui pentru a putea merge la tribunal in locul dvs..." ce facem aici, ne jucam de-a alba neagra? cu sau fara avocat?
mai terminati cu prostiile, iti dau eu chitanta pt masina noua...si recuperezi un drac...
pute a facut bani de la prosti sau legal...inselaciune.

Edited by AlinE, 22 June 2010 - 18:14.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate