Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tableta office

Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC
 Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...

Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n
 Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...
 De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...

Pe la voi cum mai merg dezmembrar...

Ce sisteme audio ați avut la masi...
 

Maresalul Finlandei, Carl Gustaf Emil Mannerheim – Memorii

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,717
  • Înscris: 08.10.2015
Buna ziua si imi cer scuze daca am gresit locul in care sa postez solicitarea mea.

Caut cartea care da titlul acestui topic: Maresalul Finlandei, Carl Gustaf Emil Mannerheim ? Memorii Editura Militara, iar conform http://www.observato...es_details.html anul lansarii sale nu poate fi decat 2003.

O caut ptr un prieten pentru a i-o oferi cu ocazia zilei sale de nastere.

Cei care o au in : raftul bibliotecii / anticariat / librarie / pod; si doresc sa o vanda, va rog sa ma contactati.

Va multumesc si o zi buna.

Edited by MembruAnonim, 13 June 2010 - 11:38.


#2
xi123nia

xi123nia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 02.05.2009
Buna

In legatura cu anuntul tau, avem aceasta carte in biblioteca si cum toti am citit-o am putea sa ti-o vindem pentru a o face cadou prietenului tau! La multi ani! Te rog scrie-mi pe adresa de mail [email protected] pentru a stabili detaliile. Numai bine!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate