Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...
 De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...
 Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu
 Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling

Sanse refinantare
 

ymess 8

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
egidiu

egidiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 14.11.2009
salut..am facut topicul nou pt ca nu am vazut ca despre ym 8 nu scrie doar de ym 9 si ym 10..
Am o problema cu yahoo mess nu conteaza ce versiune ca de la un timp la toate imi face la fel..
Daca cineva trimite un mass cu un link de pe youtube sa zic sau are la sts un link cu www.softpedia.com sa zic nu imi intra cand dau click pe el .. trebuie sa deschid mozilla Firefox sa copii link-ul de pe mess si sa il pun in mozilla firefox dupa care apas enter si vad ce anume a trimis sau ce avea la sts..intrebarea mea este: Cum fac sa pot da click pe mess,pe sts-ul cuiva sau cand primesc un mass sa imi intre ca inainte la click-ul meu dat pe link ? :(

Edited by egidiu, 28 May 2010 - 12:12.


#2
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,631
  • Înscris: 15.06.2004
Ai dreptate, e mai greu de dat SEARCH decat deschiderea unui topic nou dupa ce primul ti-a fost inchis de moderator.
Uite mare topic de Yahoo Messenger 8 - http://forum.softped...mp;hl=messenger
Iar din moment ce zici:

Quote

nu conteaza ce versiune ca de la un timp la toate imi face la fel..
Inseaman ca puteai posta lejer si in cele ramase la Important. Adica 9 sau 10.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate