Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nelamurire succesiune

Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.
 charger "laptop de muzeu"...

apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...
 Pret zugravit

Megalopolis (2024)

Integra A8690

Solutie asamblare perete - cada.
 Balans la ridicare picior dupa ac...

Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...
 

Joc gen Mechwarrior 4

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
Niciun răspuns pentru acest subiect

#1
Sorin84k

Sorin84k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.682
  • Înscris: 17.02.2008
Sal!
Vreau si eu un joc gen Mechwarrior 4 dar cu mai multe arme si variante de amplasare a lor.
Ar putea fi si shooter spatial dar la fel, sa am multe variante de amplasare a diverselor arme, unele sa le pot seta pe automatic detect and shoot.
Configuratia mea:
Windows 7 Home Premium pe 32 biti, AMD Athlon 64 bit x2 2,8 GHz, GeForce 8600 GTS 256 MB DDR3 si 2 GB RAM DDR2, spatiu liber pe C 40 GB.
Multumesc!

Editat de Sorin84k, 05 aprilie 2010 - 22:49.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate