Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania
 AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului
 Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video
 Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling
 

danfil company

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
ina50

ina50

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 28.01.2010
:thumbdown: :nonobad:  tuturor celor care isi doresc sa plece in UK si apelleaza la serviciile firmelor de recrutare,va dau un sfat pe care va sfatuiesc sa il urmati-----evitati firma danfil ,sub nici o forma nu va lasati pacaliti de raporturile de colaborare pe care il au cu concept care college caci este o mare minciuna-
sunt cei mai mari sarlatani  care s-au acoperit de un contract de mediere care nu va  ofera nimic-aveti toate sansele sa ramaneti acasasi cu bani platiti ai la danfil si la colegiu
,fiecare din cele doua parti inbogatindu-se cu bani nostri iar in schimb noi doar trebuie sa asteptam plecarea si avizul autoritatilor britanice --HO--in RO ceia ce nu corespunde cu regulamentul impus de guvernul britanic si asa trece timpul contractul expira ei raman cu bani noi  cu pierderea ,si care nu este mica, dar incurajati de ei sa avem rabdare sa primim avizul HO care ne va schimba viata.
Sub nici o forma nu aplicati la danfil

#2
ina50

ina50

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 28.01.2010
:coolspeak: mesaj pentru toti romani necajiti care cu greu au stans 760 lire platite firmei danfil si colegiului concept care college pentru un nimic practic.
ca sa nu mai punem la socoteala bani pe acte si traduceri si legalizari.    
Danfilul nu a facut si nu va face nimic este o mare minciuna.
Ne-au fost furati bani cu zambetul pe buze de catre angajati danfil.
Ca sa nu mai spun ca este ilegal sa vii se retina pasapoartele atata timp.
Nu aveti pasapoartele la danfil dragi aplicanti din septembrie 2009
                                   Sunt romani care bantuie prin Londra sa incerce sa isi rezolve situatia cu comision dat la danfil
Treziti-va. poate inpreuna facem ceva
eu astept sa plec de 8luni in anglia cu aplicatie facuta la danfil

                                                              Treziti-va.

#3
reovel

reovel

    Doesn't she look darling?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,757
  • Înscris: 17.01.2009
http://forum.softped...howtopic=455285

#4
kiraiira

kiraiira

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 24.10.2010

View Postreovel, on 16th May 2010, 18:14, said:


Buna,

Si eu am incheiat un contract de intermediere cu Danfil anul trecut pentru ingrijire batrani SUA. HA ! HA ! HA ! MARE TEAPA !!!! Cred ca cunosc foarte bine psihologia omului disperat care nu-si gaseste un loc de munca . Dar sa va spun cum s-a intamplat : Am citit anuntul de pe site-ul lor ( care mai este postat si acum ) , am luat legatura cu ei dupa ce am aplicat cu cv-ul online si m-a contactat o nesimtita , indiferent cum se chiama , tot una e . M-am prezentat la sediul firmei si am platit primul rand de comisioane , adica , 300 roni inscrierea si 400 roni testarea nivelului de engleza. Am incheiat un contract de intermediere  prin care firma nu-si asuma nici o responsabilitate , dar are grija sa introduca o serie de articole prin care specifica ca sumele date nu se mai inapoiaza sub nici o forma. Si asa si face . Dupa ceva timp m-a contactat un oarecare Stefan Nagy pentru un interviu telefonic . L-am trecut si am asteptat contractul care a aparut dupa vreo luna. Am platit firmei cei 600 euro si dupa asta ... surpriza ...in timp ce imi punea in fata o gramada de alte documente la semnat prin care firma nu-si asuma nici o raspundere - evident - nesimtita mi-a spus ca intampina probleme la avizul dat de SUA , caci cei care au depus mai demult actele nu au primit formularul de acceptare inca, dar sa nu-mi fac griji caci firma e dispusa sa ma treaca in alt program daca sunt de acord. Am plecat cu foarte multe indoieli si regretul ca nu am crezut avertizarile de pe forumuri. Dupa multe luni , timp in care nu am primit nici o informatie , ba chiar telefonul a fost trecut pe casuta vocala si nici nu mi-a rasuns la vreun email am inteles ca e TEAPA . Banii inapoi nu-i mai primesc . Am inceput sa ma uit al celelalte oferte si am constat ca toate aveau comisioane mai mici , Grecia , Italia , Anglia asa ca m-am hotarat sa trec pe un alt progra si atunci alta stupoare ... surpriza . Dupa semnarea altui contract de inermediere , in care firma se asigura sa te informeze ca nu-si asuma nici o responsabilitate si banii inapoi nu-i mai vezi mi s-a inmanat si o declaratie prin care renunt la plecarea  in SUA . Care plecare ? am intrebat . Nu se pleaca nicaieri , iar nesimtita mi-a raspuns : noi nu stim nimic decat ca nu s-a dat nici un raspuns la alicarile de pana acum si asteptam. Rezultatul - ALTA TEAPA - pe suma de 800 euro , platiti pentru SUA te trimte in oricare alta parte , la greci , italieni sau englezi . Si uite asa DANFIL face rost de fraieri si de bani. Ma intreb ce alt program ( gaselnita ) mai inventeaza ca sa atraga fraieri. Banii dati la firma Danfil sunt bani aruncati pe apa sambetei.

OCOLITI FIRMA DANFIL! E TEAPA !

Nu aveti nici o sansa nici la politie ( si ei stiu asta ) . Va spun din experienta , iar in instanta ... numai comisionul de inceput al avocatului costa vreo 400 euro si nici o garantie de reusita.  

DANFIL TEAPA ! TEAPA ! TEAPA !


#5
kiraiira

kiraiira

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 24.10.2010

View Postina50, on 19th March 2010, 13:24, said:

:thumbdown: :nonobad:  tuturor celor care isi doresc sa plece in UK si apelleaza la serviciile firmelor de recrutare,va dau un sfat pe care va sfatuiesc sa il urmati-----evitati firma danfil ,sub nici o forma nu va lasati pacaliti de raporturile de colaborare pe care il au cu concept care college caci este o mare minciuna-
sunt cei mai mari sarlatani  care s-au acoperit de un contract de mediere care nu va  ofera nimic-aveti toate sansele sa ramaneti acasasi cu bani platiti ai la danfil si la colegiu
,fiecare din cele doua parti inbogatindu-se cu bani nostri iar in schimb noi doar trebuie sa asteptam plecarea si avizul autoritatilor britanice --HO--in RO ceia ce nu corespunde cu regulamentul impus de guvernul britanic si asa trece timpul contractul expira ei raman cu bani noi  cu pierderea ,si care nu este mica, dar incurajati de ei sa avem rabdare sa primim avizul HO care ne va schimba viata.
Sub nici o forma nu aplicati la danfil

Buna,

Si eu am incheiat un contract de intermediere cu Danfil anul trecut pentru ingrijire batrani SUA. HA ! HA ! HA ! MARE TEAPA !!!! Cred ca cunosc foarte bine psihologia omului disperat care nu-si gaseste un loc de munca . Dar sa va spun cum s-a intamplat : Am citit anuntul de pe site-ul lor ( care mai este postat si acum ) , am luat legatura cu ei dupa ce am aplicat cu cv-ul online si m-a contactat o nesimtita , indiferent cum se chiama , tot una e . M-am prezentat la sediul firmei si am platit primul rand de comisioane , adica , 300 roni inscrierea si 400 roni testarea nivelului de engleza. Am incheiat un contract de intermediere  prin care firma nu-si asuma nici o responsabilitate , dar are grija sa introduca o serie de articole prin care specifica ca sumele date nu se mai inapoiaza sub nici o forma. Si asa si face . Dupa ceva timp m-a contactat un oarecare Stefan Nagy pentru un interviu telefonic . L-am trecut si am asteptat contractul care a aparut dupa vreo luna. Am platit firmei cei 600 euro si dupa asta ... surpriza ...in timp ce imi punea in fata o gramada de alte documente la semnat prin care firma nu-si asuma nici o raspundere - evident - nesimtita mi-a spus ca intampina probleme la avizul dat de SUA , caci cei care au depus mai demult actele nu au primit formularul de acceptare inca, dar sa nu-mi fac griji caci firma e dispusa sa ma treaca in alt program daca sunt de acord. Am plecat cu foarte multe indoieli si regretul ca nu am crezut avertizarile de pe forumuri. Dupa multe luni , timp in care nu am primit nici o informatie , ba chiar telefonul a fost trecut pe casuta vocala si nici nu mi-a rasuns la vreun email am inteles ca e TEAPA . Banii inapoi nu-i mai primesc . Am inceput sa ma uit al celelalte oferte si am constat ca toate aveau comisioane mai mici , Grecia , Italia , Anglia asa ca m-am hotarat sa trec pe un alt progra si atunci alta stupoare ... surpriza . Dupa semnarea altui contract de inermediere , in care firma se asigura sa te informeze ca nu-si asuma nici o responsabilitate si banii inapoi nu-i mai vezi mi s-a inmanat si o declaratie prin care renunt la plecarea  in SUA . Care plecare ? am intrebat . Nu se pleaca nicaieri , iar nesimtita mi-a raspuns : noi nu stim nimic decat ca nu s-a dat nici un raspuns la alicarile de pana acum si asteptam. Rezultatul - ALTA TEAPA - pe suma de 800 euro , platiti pentru SUA te trimte in oricare alta parte , la greci , italieni sau englezi . Si uite asa DANFIL face rost de fraieri si de bani. Ma intreb ce alt program ( gaselnita ) mai inventeaza ca sa atraga fraieri. Banii dati la firma Danfil sunt bani aruncati pe apa sambetei.

OCOLITI FIRMA DANFIL! E TEAPA !

Nu aveti nici o sansa nici la politie ( si ei stiu asta ) . Va spun din experienta , iar in instanta ... numai comisionul de inceput al avocatului costa vreo 400 euro si nici o garantie de reusita.  

DANFIL TEAPA ! TEAPA ! TEAPA !


#6
teodora49

teodora49

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.07.2011

View Postkiraiira, on 25th July 2011, 10:43, said:

Buna,

Si eu am incheiat un contract de intermediere cu Danfil anul trecut pentru ingrijire batrani SUA. HA ! HA ! HA ! MARE TEAPA !!!! Cred ca cunosc foarte bine psihologia omului disperat care nu-si gaseste un loc de munca . Dar sa va spun cum s-a intamplat : Am citit anuntul de pe site-ul lor ( care mai este postat si acum ) , am luat legatura cu ei dupa ce am aplicat cu cv-ul online si m-a contactat o nesimtita , indiferent cum se chiama , tot una e . M-am prezentat la sediul firmei si am platit primul rand de comisioane , adica , 300 roni inscrierea si 400 roni testarea nivelului de engleza. Am incheiat un contract de intermediere  prin care firma nu-si asuma nici o responsabilitate , dar are grija sa introduca o serie de articole prin care specifica ca sumele date nu se mai inapoiaza sub nici o forma. Si asa si face . Dupa ceva timp m-a contactat un oarecare Stefan Nagy pentru un interviu telefonic . L-am trecut si am asteptat contractul care a aparut dupa vreo luna. Am platit firmei cei 600 euro si dupa asta ... surpriza ...in timp ce imi punea in fata o gramada de alte documente la semnat prin care firma nu-si asuma nici o raspundere - evident - nesimtita mi-a spus ca intampina probleme la avizul dat de SUA , caci cei care au depus mai demult actele nu au primit formularul de acceptare inca, dar sa nu-mi fac griji caci firma e dispusa sa ma treaca in alt program daca sunt de acord. Am plecat cu foarte multe indoieli si regretul ca nu am crezut avertizarile de pe forumuri. Dupa multe luni , timp in care nu am primit nici o informatie , ba chiar telefonul a fost trecut pe casuta vocala si nici nu mi-a rasuns la vreun email am inteles ca e TEAPA . Banii inapoi nu-i mai primesc . Am inceput sa ma uit al celelalte oferte si am constat ca toate aveau comisioane mai mici , Grecia , Italia , Anglia asa ca m-am hotarat sa trec pe un alt progra si atunci alta stupoare ... surpriza . Dupa semnarea altui contract de inermediere , in care firma se asigura sa te informeze ca nu-si asuma nici o responsabilitate si banii inapoi nu-i mai vezi mi s-a inmanat si o declaratie prin care renunt la plecarea  in SUA . Care plecare ? am intrebat . Nu se pleaca nicaieri , iar nesimtita mi-a raspuns : noi nu stim nimic decat ca nu s-a dat nici un raspuns la alicarile de pana acum si asteptam. Rezultatul - ALTA TEAPA - pe suma de 800 euro , platiti pentru SUA te trimte in oricare alta parte , la greci , italieni sau englezi . Si uite asa DANFIL face rost de fraieri si de bani. Ma intreb ce alt program ( gaselnita ) mai inventeaza ca sa atraga fraieri. Banii dati la firma Danfil sunt bani aruncati pe apa sambetei.

OCOLITI FIRMA DANFIL! E TEAPA !

Nu aveti nici o sansa nici la politie ( si ei stiu asta ) . Va spun din experienta , iar in instanta ... numai comisionul de inceput al avocatului costa vreo 400 euro si nici o garantie de reusita.  

DANFIL TEAPA ! TEAPA ! TEAPA !
sunt noua pe forum, aplicasem si eu un cv pt uk, ingrijire batrini in azile...dar citind ce ati postat voi, mi-e deja teama.....sa pleci in necunoscut la 55 ani e greu...daca altceva nu gasesti in Rom, dar ei exploateaza tocmai disperarea romanului de a munci pt mai bine...va mai citesc postarile sa auzim si alte patanii....sa nu riscam de aiurea ...va multumesc ! :thumbup:
am aplicat pt uk sau irlanda pt ca stiu engleza, de germania mi-e teama de lb lor ...desi sunt mai multe sanse acolo, sunt mai seriosi , vb ceea (masina germana e ...masina germana) :rolleyes:

Edited by teodora49, 29 July 2011 - 09:49.


#7
liubo

liubo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 30.03.2007

View Postina50, on 16th May 2010, 17:04, said:

:coolspeak: mesaj pentru toti romani necajiti care cu greu au stans 760 lire platite firmei danfil si colegiului concept care college pentru un nimic practic.
ca sa nu mai punem la socoteala bani pe acte si traduceri si legalizari.    
Danfilul nu a facut si nu va face nimic este o mare minciuna.
Ne-au fost furati bani cu zambetul pe buze de catre angajati danfil.
Ca sa nu mai spun ca este ilegal sa vii se retina pasapoartele atata timp.
Nu aveti pasapoartele la danfil dragi aplicanti din septembrie 2009
                                   Sunt romani care bantuie prin Londra sa incerce sa isi rezolve situatia cu comision dat la danfil
Treziti-va. poate inpreuna facem ceva
eu astept sa plec de 8luni in anglia cu aplicatie facuta la danfil

                                                              Treziti-va.


... ok, am inteles ! :( Un semnal de atentionare a fost lansat si este binevenit - dar care ar fi alte alternativele practice ?!

#8
dan210

dan210

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,316
  • Înscris: 24.06.2006

View Postkiraiira, on 25th July 2011, 09:33, said:

MARE TEAPA !!!! [...] Am incheiat un contract de intermediere  prin care firma nu-si asuma nici o responsabilitate , dar are grija sa introduca o serie de articole prin care specifica ca sumele date nu se mai inapoiaza sub nici o forma.
dupa cum spui este specificat in contract ca nu-si asuma responsabilitatea si nu dau banii inapoi

nu-nteleg unde-i teapa, ca va lasati voi beliti de bani din diferite motive, asta-i alta problema, de asemenea moralitatea lor si bunul simt in afaceri este la genunchiul broastei

#9
somemale_77

somemale_77

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 08.08.2009
Buna

    Si eu pot confirma faptul ca firma Danfil din Brasov este o firma de escroci, eu am patit cu ei cand am aplicat pentru Healthy Care Assistant in UK, ei se bazeaza pe faptul ca cel care aplica are mare nevoie pentru un loc de munca, platit decent macar, nu ca la noi in Romania, unde e bataie de joc pe fata.
    Cand auziti de comision de procesare dosar de aplicare, si alte nascociri ale lor de a sustrage banii vostri fie si prin viclenie cum ar veni, raspundeti cu o sa ma mai gandesc si momentan nu dispun de banii acestia, si iesiti, uitati, ocoliti de aceasta firma de tepari Danfil Jobs Ltd, din Brasov.
    Regula de sus se aplica si altor firme de mediere de job din Romania, ca nici o firma respectabila nu solicita sume de bani in prealabil de la aplicanti.
    Celor care se deplaseaza in Anglia, le pot oferi informatii in general, ca am experimentat si viata in Londra, si in alt oras din UK.

YM Id: somemale_77

#10
andrei_bitu

andrei_bitu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 08.11.2011
bai nene!!!ce dracu nu e unu care sa fie multumit????
eu am incercat recent cu ei si dupa cum spuneti voi mi-am cam luato,
oare nu se poate face nimic?sau sa ne unim mai multi si sa mergem la politie sa recuperam banii?

#11
andrei_bitu

andrei_bitu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 08.11.2011
FRATILOR cu mana pe inima va spun 3 pasi care mi-au folosit si lucrez in afara.
1.invatati cat de cat o limba straina ,cel mai bine engleza.
2.intrati pe net pe site-ul www.eures.com ,acolo in functie de ce stiti sa faceti sau ce calificari aveti trimite cv-uri pe adresele de email publicate de angajatori,daca suntei selectati veti primi raspuns imediat,acest site este in toata europa si este verificat in permanenta de consilieri din toate tarile respectiv Romania,care sunt angajati AJOFM.Foarte multi au reusit fara a lua tepe de la aceste fime care va jumulesc de bani.MARE ATENTIE pe acest site
gasiti si cum sa va adaptati si cum va puteti intocmi documente de lucru in orice tara din europa.Mult succes si deschideti ochii cum am facut si eu dupa ce mi-am luato cu Danfil Company.Multa bafta si capul sus!!!

#12
SUBZERO2011

SUBZERO2011

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 23.11.2011
SALUTARE LA TOATA LUMEA,AM FACUT PROSTIA SA INCHEI UN CONTRACT DE MEDIERE CU DANFIL COMPANY DIN BRASOV TEAPA PTR ZIC EI UN CHEF DE PARTIE IN UK,TEAPA ANGAJATORUL MA SUNA SI IMI SUNA CA NICI VORBA DE JOB URGENT CUM ZIC EI SAU CAZARE MACAR AM AFLAT ADFEVARUL DAR CUM DUPA CE AM PLATIT CEI 250 GBP SI 300 LEI PTR DOCUMENTE PROCESARE,ACUM DE ABIA RASPUND LA TEL SI DUPA CEARTA CU EI SI AMENINTARI MI-AU SPUS SA FAC O CERERE CATRE DEPARTAMENTUL MANAGER SI VA ROG TOTI CARE AU ATI LUAT TEAPA SA MA CONTACTATTI AICI EU MERG MAI DEPARTE CHIAR SI CU AVOCATUL MEU,AM INREGISTRAREA ANGAJATORULUI DIN UK PE TELEFON SI E-MAIL DE CONFIRMARE CA NU AU CE PROMIT SI NICI MACAR O DATA CONCRETA PTR JOB SAU CAZARE,DE ACEEA VA ROG SA MA CONTACTATI AICI AM NEVOIE DE MARTORI SI DE OAMENI CARE AU FOST PACALITI SI TEPUITI PRIN FIRMA ASTA CU DOVEZI SA I OPRIM ODATA PTR TODEAUNA NU MA INTERESEAZA INCA 1000 SAU 2000 GBP PLATESC DAR TOT I TRAG IN JUSTITIE.ASTEPT SA MA CONTACTATI AICI.

SUNT MARI TEPARI SI NIMENI NU LE POATE FACE NIMIK??NU CRED SE PLANG CA SUNT FIRMA SERIOASA CAND LE POMENESC DE JUSTITIE SI AVOCATI SCHIMBA MACAZUL SE MAI INDULCESC IN TOT CAZUL EU FAC RAPORTUL ACELA CATRE DEPARTAMENTUL MANAGER SANCHI LA VRAJEALA SA VADA DACA IMI RETURNEAZA BANII SI DESI NU CRED ANGAJATORUL SURPRIZA MA INTREBAT CATI BANI AM DAT SI DE CE CER INAINTE FARA SA ACORDE UN CONTRACT FERM CU DATA EXACTA.ORICUM VA ASTEPT PE TOTI SA VORBESC CU VOI SI SA NE UNIM SA FACEM CEVA CU EI EU MERG MAI DEPARTE SI AVOCATUL MEU LA FEL AM DOVEZI SI MERG PANA IN PANZELE ALBE NE PUTEM FOLOSI SI DE MEDIA TV SA I FACEM CUNOSCUTI IN BRASOV SI BUCURESTI IN TOATA TARA SA STEA LUMEA DEPARTE DE EI.VA MULTUMESC

#13
Moldoveanul

Moldoveanul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 01.02.2005
www.eures.com, vad ca e de vanzare  :coolspeak:  Multumim oricum de informatie.

#14
andrei_bitu

andrei_bitu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 08.11.2011

View PostSUBZERO2011, on 23rd November 2011, 15:18, said:

SALUTARE LA TOATA LUMEA,AM FACUT PROSTIA SA INCHEI UN CONTRACT DE MEDIERE CU DANFIL COMPANY DIN BRASOV TEAPA PTR ZIC EI UN CHEF DE PARTIE IN UK,TEAPA ANGAJATORUL MA SUNA SI IMI SUNA CA NICI VORBA DE JOB URGENT CUM ZIC EI SAU CAZARE MACAR AM AFLAT ADFEVARUL DAR CUM DUPA CE AM PLATIT CEI 250 GBP SI 300 LEI PTR DOCUMENTE PROCESARE,ACUM DE ABIA RASPUND LA TEL SI DUPA CEARTA CU EI SI AMENINTARI MI-AU SPUS SA FAC O CERERE CATRE DEPARTAMENTUL MANAGER SI VA ROG TOTI CARE AU ATI LUAT TEAPA SA MA CONTACTATTI AICI EU MERG MAI DEPARTE CHIAR SI CU AVOCATUL MEU,AM INREGISTRAREA ANGAJATORULUI DIN UK PE TELEFON SI E-MAIL DE CONFIRMARE CA NU AU CE PROMIT SI NICI MACAR O DATA CONCRETA PTR JOB SAU CAZARE,DE ACEEA VA ROG SA MA CONTACTATI AICI AM NEVOIE DE MARTORI SI DE OAMENI CARE AU FOST PACALITI SI TEPUITI PRIN FIRMA ASTA CU DOVEZI SA I OPRIM ODATA PTR TODEAUNA NU MA INTERESEAZA INCA 1000 SAU 2000 GBP PLATESC DAR TOT I TRAG IN JUSTITIE.ASTEPT SA MA CONTACTATI AICI.

SUNT MARI TEPARI SI NIMENI NU LE POATE FACE NIMIK??NU CRED SE PLANG CA SUNT FIRMA SERIOASA CAND LE POMENESC DE JUSTITIE SI AVOCATI SCHIMBA MACAZUL SE MAI INDULCESC IN TOT CAZUL EU FAC RAPORTUL ACELA CATRE DEPARTAMENTUL MANAGER SANCHI LA VRAJEALA SA VADA DACA IMI RETURNEAZA BANII SI DESI NU CRED ANGAJATORUL SURPRIZA MA INTREBAT CATI BANI AM DAT SI DE CE CER INAINTE FARA SA ACORDE UN CONTRACT FERM CU DATA EXACTA.ORICUM VA ASTEPT PE TOTI SA VORBESC CU VOI SI SA NE UNIM SA FACEM CEVA CU EI EU MERG MAI DEPARTE SI AVOCATUL MEU LA FEL AM DOVEZI SI MERG PANA IN PANZELE ALBE NE PUTEM FOLOSI SI DE MEDIA TV SA I FACEM CUNOSCUTI IN BRASOV SI BUCURESTI IN TOATA TARA SA STEA LUMEA DEPARTE DE EI.VA MULTUMESC
da-mi nr tau de tel te rog sau o adresa de email ca te sun eu
eu mi-am luato si as vrea sa vb


View Postandrei_bitu, on 26th November 2011, 21:20, said:

da-mi nr tau de tel te rog sau o adresa de email ca te sun eu
eu mi-am luato si as vrea sa vb
eu mai stiu ceva firme de aste..g&g recruitment,com invest,thera group,

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate