Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

ATENTIE RDS&RCS !

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
40 replies to this topic

#37
MV2Player

MV2Player

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,317
  • Înscris: 04.10.2009
inside_spy - Sper ca era vorba de Carrefour Bucuresti :lol:
Sa scriu, sa nu scriu, nu prea vorbesc despre viata mea privata, dar ca fapt divers: se stie ca îmi place sa gatesc, asta automat înseamna ca frecventez foarte des hipermarketurile, îmi fac lista cu ce am nevoie pe telefon, gatesc de placere - stiu ce pret au produsele respective > se întâmpla sa fac si eu calcul pe telefon

Onlyone - Crezi ca esti singurul care gândeste asta?
Urmareste topicul despre "Digi Net", sunt foarte multe persoane care au luat (era sa zic cumparat, dar pentru asta însemna sa scoata ceva din buzunar) modem usb fara sa aibe nevoie (mai trebuie sa zic motivul "Este gratuit"), în timp ce restul care erau dispusi sa plateasca si 55 de euro , nu aveau loc din cauza celor care au luat pe "moca", fara sa aibe nevoie, îngrosând cozile aiurea la casierie
Eu sunt curios ce o sa faca RDS cu telefoanele Digi care au fost înapoiate, stiu ca au fost returnate foarte multe terminale din cauza "lipsei de activitate în retea", stiu ca echipamente SH nu livreaza, mai este nevoie sa zic "cunosc o familie care are 3 telefoane primite gratuit de la Digi si nu foloseste reteaua", normal peste 10 lunii urmeaza valul de returnare al modemurilor RDS, suna mult mai bine oferta 10 ron + 2 euro (în cazul meu), telefoane 3G se gasesc si la 3 milioane în magazin, este clar ce urmeaza

Edited by MV2Player, 14 March 2010 - 15:20.


#38
maistoru

maistoru

    ex

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,752
  • Înscris: 10.05.2008
telefoanele recuperate ce erau in conditii bune au fost repuse in piata.

#39
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005

View PostMV2Player, on 14th March 2010, 15:15, said:

suna mult mai bine oferta 10 ron + 2 euro (în cazul meu), telefoane 3G se gasesc si la 3 milioane în magazin, este clar ce urmeaza

100% de acord
mie mi se pare mai util sa am net mobil nelimitat pe telefon si cand am nevoie sa il leg la calculator, decat sa am modemul cu mine pe unde ma duc.
bine ca au dat drumu la date mobile pe orice sim de voce la tariful asta f bun.

#40
maistoru

maistoru

    ex

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,752
  • Înscris: 10.05.2008
este super sa poti avea net direct pe mobil.
dar
stickul nu este foarte mare, un coleg l-a legat pe post de breloc la chei, si daca mai vine si gratis ( in urma abonamentului fiber2 ) ce rost mai are sa mai dai si 10 lei la extraoptiune???
poate doar daca ai un smartphone si mai navighezi si direct de pe el.

#41
Rangerul

Rangerul

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,921
  • Înscris: 25.01.2006
http://forum.softped...howtopic=635016

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate