Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu
 Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

arii

Sapa peste pardoseala
 Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb
 Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...
 

retea cazuta

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
22 replies to this topic

#19
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006

 jovan, on 9th February 2010, 01:18, said:

Bai ia termina frate! Ma omule tu stii cat e Giurgiul de mare? E asa de mare incat un BTS e arhisuficient deci daca ar fi picat unul automat clientii ar fi avut semnal de la celelalte.Lasa aerele de fan/angajat Cosmote si nu compara tu cu Vodafone care au avut si ei odata o problema.Vodafone are cea mai mare acoperire 3G, cea mai de calitate retea retea.Si nu vorbesc aici ca fan Vodafone, sunt fost client care nu a avut niciodata problema cu ei, am fost si client Cosmote asa ca ciocul mic.Acum sunt client Orange si nu pentru ca nu mi-a placut Vodafone ci pentru un telefon ce nu se vinde la Vodafone.Si acum mesaj pentru cei care nu au semnal: Asa va trebuie, low cost hi risc !

Oare....?  :naughty:

#20
hansol

hansol

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 05.01.2004
Inca o zi fara semnal la cosmote.

#21
piton

piton

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 626
  • Înscris: 20.09.2007
Avem semnal!Sa vedem daca rezista! Concluzia: pentru urgente pastreaza o cartela Vodafone activa! De peste doi ani am renuntat la Voda si inca raman la parerea ca Cosmo are oferte mai bune pt voce insa cum spuneam: pt siguranta e bine sa ai doua retele!

Edited by piton, 09 February 2010 - 08:38.


#22
Jean Gary Diablo

Jean Gary Diablo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,245
  • Înscris: 27.11.2005

 piton, on 9th February 2010, 08:33, said:

Avem semnal!Sa vedem daca rezista! Concluzia: pentru urgente pastreaza o cartela Vodafone activa! De peste doi ani am renuntat la Voda si inca raman la parerea ca Cosmo are oferte mai bune pt voce insa cum spuneam: pt siguranta e bine sa ai doua retele!
cit timp a fost picata ??

#23
piton

piton

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 626
  • Înscris: 20.09.2007

 Jean Gary Diablo, on 9th February 2010, 08:57, said:

cit timp a fost picata ??
Peste 24 ore!Eu am constatat ca nu e retea luni la ora 8 dimineata dar mi-a spus cineva ca ar fi fost si la 3 cazuta.

Edited by piton, 09 February 2010 - 09:13.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate